Pārdodu labas mantas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu labas mantas

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #313978
    Peteris Skabarga
    Participant

    Es Steam šo komplektu paņēmu vēl tālajos latu laikos par 4 Ls, viņa gta ir sliktāks ar to ka ir dārgāks un ir tikai viena spēle, bet jopt, tur tak disks! Es gaidu kad viņš sāks te tirgot Stockmann zagtās smaržas un centrāltirgus preces, kurām beidzies termiņš 😀

    #313979
    Nelabojams
    Participant

    Strādājot var nopelnīt laika vienībā vairāk naudas, nekā tērējot laiku, iemārketējot publikai kaukādus pīīīīī par piecīti…

    #313980
    ruukjis
    Participant

    Aš kļūda… Tūlīt Lunķis jums Capslockā izstāstīs, cik ļoti Jūs neko nejēdzat no tirgus cenām 😀

    Vēl pāris šādi komenti, kas apšauba GTA cenas adekvātumu, un man liekas viņam no niknuma pārplīsīs kakla artērija… bet var arī saprast – jau otro gadu neizdodas spēli pārdot… nez kapēc… noteikti ne cenas dēļ. 😀

    #313981
    LooNeY
    Participant

    Negrib, nepērk… ne visiem arī mūsdienās ir fancy šmancy internets ka var 10gb+ datu novilkt pāris sekundēs vai minūtēs, bet jāieplāno vismaz dienu, divas uz priekšu, tur fizisks DVD disks nāk palīgā.

    Spēle un disks ir no tiem laikiem, ka arī 80% Latvijā bija labi ja 10mb DSL pieslēgums, bet parējie 20% ir laimīgie mirstīgie, kuri dzīvoja lielpilsētās savās dzīvokļa kastēs uz ‘viena vada’ ar 100mb pieslēguma kabeļiem un spēja sasniegt DL/UL ātrumus lielākus par 1Mb/s.

    Es jums izklāstīšu visas manas kārtis: Pirms diviem gadiem paņēmu steam seilā vienu spēli ziemassvētku atlaidēs ‘-85%’, vērtībā pa 11eur, tobrīd spēle maksāja 60eur, šobrīd spēle maksā 40eur stīmā bez atlaides, tagad gaidu vienu citu spēli, kuru jau gaidīju, ka būs uz 2014 gada lieldienu atlaidēm, bet stīms tādas nemaz neuztaisīja, nodomāju, ok… gaidīju mega lielās ziemassvētku atlaides, bet tur šī spēle nebija iekļauta, esmu totālākais kapeikpisējs un neparko nepikšu spēli bez atlaides, tapēc gaidu nenoteiktu tālāku vai tuvāku nākotni, ka varbūt šī spēle parādīsies uz atlaidēm, bet paga, kāda jēga man šo visu te rakstīt? Jo sakara nekāda…..

    #313982
    shadow118
    Participant

    Viena kļūdiņa tavā stāstā, GTA IV stemā bez atlaides maksā 20€

    #313983
    Aldis
    Participant

    Starp citu, šodien nupat jāiznāk GTA 5 uz PC 🙂

    #313984
    Kualds
    Participant

    Nav gan, pārcēla uz 24. martu!

    #313985
    ExDec
    Participant

    Netrāpīji vecīt, 24. marts.

    Lūnijam – atšķirība ir tāda, ka tu tirgo GTA4, kura complete collection arī pašlaik var dabūt par 5.39€ Steam gift veidā. Kā arī fakts, ka pati spēle regulāri ir uz atlaidēm pašā Steam, tiklīdz ir lielāki vai mazāki sale.

    Arī tavs stāsts par interneta ātrumu ir miskastē metams, jo pat ar 10MB/s DSL internetu var kādās 2-3h mierīgi novilkt viņu. Nemaz nerunājot, ka tagad reti kam ir mazāks ātrums (izņēmums ir laukos tālāk no pilsētām, bet arī tur pamazām visu pārņem 4G).

    Saproti, Lūnij, ir adekvāta cena un ir kosmoss. Tā kā lido vien tālāk, Gagarin!

    #313986
    Aldis
    Participant

    Bļin.. oficiālajā mājas lapā pirmajā lapā infu nav izmainījuši.. Balts uz melna rakstīs – 27. janvāris! 😀

    https://www.rockstargames.com/grandtheftauto/

    #313987
    LooNeY
    Participant

    Daunis esi? Kur es tev tur runāju par IV??????????????????????? It kā stīmā citas spēles nepastāvētu….

    #313988
    LooNeY
    Participant

    Ierunājās visuvarenais… Tu vispār esi bijis ārpus pilsētas dzīvē iemests?… neizskatās… Kur labākajā gadījumā ir atvilkts tāds lux pakalpojums, kā elektrība, kur nu vēl fancy šmancy 4G vai ‘pa vadu’ interneti, kas nekad nenotiks….

    Ir sādža, vasarā diezgan uzturos lai aizbēgtu no pilsētu svelmes un steigas, paņemot pagājušogad uz 2ned testu tur arī dižajam LMT internets, uzkāpjot un uzvelkot uz augstākajā priedē velkas knapi uz 3G un uz jautajumiem vai plānots ir tanī reģionā uzlabot, man atbilde ātrāk par 2020 gadu noteikti, ka nē jo tāds un šitāds relijefs kur signālam nav viegli…. Ta nu dzīvojos uz Bites 2G EDGE ātrumiem kur pat xvid filmu necerēt lejupielādēt nedēļās laikā(ta jābrauc uz kādu tuvāko lielāko pilsetu 35km attālumā uz vienu galu) kur viss iet un ir pat bezmaksas wifi spoti… Ar kādu vakara filmu izlīdzos uz iepriekš ierakstītiem diskiem vai USB.

    Kādu twitteri palasīt vai mobīlo versiju ziņu porālus ir ok uz EDGE, bet neko vairak… Nemaz nerunājot par drausmīgo netu ārpus Latvijas dzīvojošajiem iecienītākajos punktos ne lielpilsētās U.K., Īrija, Vācija, Holande… Ta liekas, ka Latvijā vispar ir mega platjoslas interneti par smieklīgu cenu…

    Izpārdošanas ir visam šinī pasaulē un vienmēr tapēc ka Lietuvā var džinsas nopirkt pa 5eur uz atlaidi no 50Eur es uz turieni neskrienu, bet šeit pat nopērku pa 30eur!….. ai man reali zb kaut ko iekalt galvā šitiem pa.obaku mūsdienu tīnīšiem…. Turpiniet bakstīt savas smadzenes ar saviem skriļeksiem 100db+ skaļumā, vēl pēc 5-10 gadi vispār būs jābrīnās, par jauniešiem kuri noliks CE 9. un 12. klasē būs jāpasniedz Valsts Prezidentam, kādu valsts apbalvojumu – Ordeni, katram, kurš sekmīgi noliks….

    Š ĪS NAV DISKUSIJU FORUMS, GRIBI PĒRC(raksti PM) NEGRIBI NEPĒRC! ES TOS DISKUS JUMS AR VARU FIZISKI NEBÄ€ŽU PAKAĻÄ€ UN NEPRASU NAUDU!

    VISS APNIKA! TĒMA SLĒGTA!

    #313989
    Crow
    Participant
    #313990
    Quagmire
    Participant

    Man LooNeY palika žēl, pa 3 eiro paņemšu to GTA. 😀

    #313991
    ruukjis
    Participant

    Man arī prieks tevi redzēt. Tikai šoreiz nav noskaņojuma bērnišķīgi svaidīties ar kakšiem.

    #313992
    samurajs
    Participant

    Tēma slēgta pēc autora inciatīvas.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Tēma ‘Pārdodu labas mantas’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā