Pārdodu (mainu) 2 v-kartes

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu (mainu) 2 v-kartes

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155234
    linx
    Participant

    Un tātad – pārdodu vai mainu Gigabyte Amd/ati Radeon Hd5570 + ATI Radeon x1950xt. Atsevišķi nepārdodu, tikai ņemot abas kopā.

    Gigabyte videokarte lietota ~4mēnešus (protams, ka ir garantija), nekādu defektu, kā jauna, otra v-karte lietota ilgāk, ir neliels defekts – ventilators dūc mazliet skaļāk, nepieciešams atjaukt un saeļļot, (termopasta nomainīta, nekarst) vairāk defektu nav.

    Maiņa tikai pret v-kartēm, kurām pamatā ir NVidia, lietoju LinuxMint, nu nepatīk viņam AMD/ATI ražojumi, nu nepatīk.

    Varianti divi – vai nu PM, vai vnk atsūtiet sms uz 26098591 (labāk sms, jo darba laikā man vieglāk atzvanīt Jums)

    Kopā ņemot, cena, nu tīri aptuveni 50Ls (un, protams, ka zinu cik maksā jaunas + cena, kā jau vienmēr, runājama), esmu Rīgā, ja nepieciešams, varēsiet uz vietas testēt..

    #277586
    Foxsk8
    Participant

    Tak paņem kādu GT210 un lieto laimīgs. Max kādi 25 Ls.

    #277587
    linx
    Participant

    Redzi, ja man būtu vēlme padiskutēt, es topiku neveidotu sludinājumu sadaļā..

    #277588
    Foxsk8
    Participant

    Tā mana doma bija vairāk tāda: Kurš idiots gribētu Nvidia mainīt pret ATI. 😀

    #277589
    linx
    Participant

    Nav jēga likt sludinājumu, ja pats portāla admins visus, kuri interesējās, nosauc par idiotiem, tas tā, viela pārdomām..

    #277590
    Foxsk8
    Participant

    Linx: Es neesmu tikai admins, bet arī lietotājs un iespējams potenciālais pircējs vai mainītājs, līdz ar to, es izsaku savu viedokli par tavu piedāvājumu kā lietotājs, nevis kā admins.

    Neizportu jēgu nvidia userim pāriet uz ATI, sit nost, neizprotu.

    #277591
    msh
    Participant

    1) Piedāvājam tofika autoram vājāku nvidia karteli. Ieguvēji abi.

    2) Piedāvājam tofika autoram līdzvērtīgu nvidia karteli. Bet ATI zināmos pielietojumos ir pārāks. Piemēram, bija tas tom’s hardware tests, kur šie WPA lauza – četri HD hvzciktur [gala modelis] radeoni to darot bija +/- 2x stiprāki par četrām, neatceros GTX480 vai 580 🙂 Atkal ieguvums.

    #277592
    shady
    Participant

    Foxi, šoreiz sludinājuma autoram ir taisnība. Katram ir tiesības pirkt, mainīt un pārdot to, ko vien vēlas. Nav jādzen offtopic tur, kur tas nav jādara. Sludinājumiem komentēšanas iespēja tomēr ir vajadzīga, bet noteikti esi lasījis manu un samuraja publisko ieteikumu lieki nedzīt beztēmu, ja vien tēma nav tam paredzēta. Tas ir tas pats, ja kāds cilvēks gribētu iegādāties linux atbalstu, tad viņam lasitu morāli par to, ka nevar iedomāties, kam tāds linux vispār ir vajadzīgs, ja var iegādāties windows.

    Ja tu savu komentāru pozicionē kā lietotāja viedokli, tad man kā portāla adminam ir jāsaka, ka šāds komentārs ir vairāk negatīvs nekā pozitīvs pašam portālam gan tēmas autoram, kuram nav ne mazākās vēlmes klausīties beztēmu, gan potenciālajam pircējam vai mainītājam, kuram ir jālasa liekais spams.

    Ja tu būtu lietotājs un šādi komentāri būtu jau apnicīgi un atkārtotos katrā sludinājumā, tad man nāktos izteikt brīdinājumu. Beztēma nav slikta, bet ne jau visur tā iederas. Offtopic sadaļā par citplanētiešu atnākšanu var ieņemt ko stiprāku un izteikt visu ko vēlas (bez lamu vārdiem).

    Un, ja visi domātu tā kā tu, tad ATI sen būtu nogrimusi aizmirstībā, bet kā redzi – nekas tamlīdzīgs nav. Tā kā lūdzu nekādi Ati vs Nvidia šājā tēmā.

    ====

    + 1 msh

    #277593
    Foxsk8
    Participant

    Laikam atkal nesanāca noformulēt domu. Bet labi, lai jau paliek. Ja mēs visi dzīvojam pēc testiem, nevis reālās pieredzes, lai jau tā būtu, lai jau. 🙂

    #277594
    Wuu
    Participant

    Tu runā par to ATI, kas ir ieņēmis 62% grafisko karšu tirgu? Tu runā par ATI, kurš liek Nvidia 5 reizes samazināt grafisko karšu cena, līdz tās top konkurentspējīgas? Tu runā par ATI kuru grafiski čipi ir visās pārdotākajās konsulēs? Un visas nākotnes konsules būs arīdzan uz ATI čipiem.

    Un runājot par maiņu, nezinu kā Tu nevēlies, Appel nomainīja gan. Im just seying!

    Un lai shady nelamātos!, autoram…

    ATI draiveri 10.10 > Ubuntu 11.10 Early Look support

    #277595
    Foxsk8
    Participant

    Wuu, lai jau tā būtu, nejiešu ar tevi strīdēties, vismaz tu jēdzīgi spēj izskaidrot, manis uzdodo jautājumu par izdevīguma maiņu, uz ko arī gribēju saņemt atbildi.

    #277596
    linx
    Participant

    Bump, jaunais piedāvājums:

    Tiek pārdotas 5 dažādas videokartes:

    Gigabyte HD5570 (1024MB, GDDR3, PCI-E) – 40Ls

    ATI Radeon x1950xt (256MB/512MB, 256-bit PCI-E) – 25Ls

    GeForce MX 440 (64MB, 64-bit, AGP) – 5Ls

    Palit MX 4408X (64MB, TV-OUT, AGP) – 7Ls

    S3 Trio3D/2X (PCI) – 1Ls

    Var pirkt kopā, nometīšu nedaudz cenu, vai mainīt, pēc izvēles, cenas nav galējās, vienmēr var sarunāt lētāk 🙂

    #277597
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tevis piedāvātā HD5570 JAUNA maksā vien 36 Ls. Taka tava cena ir bik par šerpu.

    #277598
    linx
    Participant

    Ir divi varianti – vai nu pērc, vai nu nepērc, jo es taču neeju līdzi Tev veikalā un nebakstu ar pirkstu vai ne?

    Pie tam, ja rakstu, ka cenas runājamas, tad, visticamāk, tā arī ir vai ne?

    P.S. Lūdzams neveidot offtopic diskusijas ok? Š is nav ieteikumu topiks, bet vienkāršs sludinājums..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā