Pārdodu/mainu HP pavilion detaļas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu/mainu HP pavilion detaļas

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152093
    zemith
    Participant

    Tātad, sakarā ar nodegušu mātesplati, pārdodu PILNĪGI VISAS HP Pavilion Dv6000(DV6420en) detaļas. Vissam jābūt ideālā kārtībā, izņemot mātesplati(pliku mātesplati – coolers strādā, CPU arī utt). Diemžēl precīzus datus dot nespēšu, bet aptuvenus gan, ja vajadzēs, pajaukšu ārā un paskatīšos, kas uz detaļas stāv rakstīts.

    Viss ir, korpuss ļoti labā stāvoklī, vismaz man tā liekas. Reāli viss ir lietojams, izņemot pašu mātesplati. Ceru, ka administrācija neapvainosies, bet cenas es diemžēl piedāvāt nespēju, jo nav ne mazākās nojausmas par to aparātu vērtību. Var arī visu kopā pa lētāku naudu pārdot(domāju, ka veselu ar visām detaļām pa 50ls atdotu), bet pa detaļām iznāk dārgāk, katrā ziņā.

    Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ – max 2 dienu rezervācija. Viss atrodas Cēsīs, bet var mēģināt izbraukāt vecā Cēsu rajona robežās. Ja dzīvo citur – brauc pats pakaļ, līdz A/O aiziešu pretī.

    Piedāvājumus pa PM, bet, protams, nepārspīlēsim ar cenām, labi? ;] Veinmēr arī kādu skidŠnu var piedāvāt.

    Pieņemu arī kādu maiņas variantus – kādu DDR400 vai DDR2 1gb vai 512 Ram, var arī piedāvāt kādu c2d 65nm E6xxx uz LGA775 soketa, der arī kāda AGP videokarte, bet kaut kas krutāks par Geforce FX5200 Ultra(cik noprotu, tad krutāks ir gandrīz viss) 😉 😉 Arī var kaut ko iemainīt pret bezvadu peli un klaviatūru. Maiņas varianti ir dažādi, ne tiaki IT preces – droši jautājiet. Visu datoru varu apmainīt pret labām ziemas riepām ar šipkām, ar manu piemaksu. R14 185/65.

    #246755
    zemith
    Participant

    BAMPS.

    #246756
    izredzētais
    Participant

    pa rīgu neviesojies?

    #246757
    zemith
    Participant

    Ja vajag, tad var parunāt arī par viesošanos Rīgā, bet konkrētus datumus uzreiz pateikt nevaretu.

    Protams, viss atkarīgs ko pērk – ja atmaksājas gana labi, tad varu arī aizvest jebkurā dienā, bet, ja 5ls tik dabūnu, ta tam neredzu jēgu.

    #246758
    Svens
    Participant

    Lai cik maznozīmīgi nebūtu, interesē apakšējās pretslīdēšanas gumijas (pati garākā un divas maziņās), kā arī tā apaļā gumijas bumbiņa, kas ir monitora augšējā labajā stūrī (nosedz skrūvi).

    Braukt pakaļ gan galīgi neatmaksājas, sanāks dārgāk, nekā pasūtīt tos štruntiņus pie izplatītāja. Varbūt, ja kāds kaut ko ņem, var paķert līdzi arī tos. Ja zemith dod.

    #246759
    Foxsk8
    Participant

    Varētu paķert HDD, cik liels viņš tev ir, un par cik laid?

    #246760
    izredzētais
    Participant

    man tieši vajadzēja platīti ar austiņ u un mic jackeim, arī man uz cēsīm neatmaksāsies braukt … 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā