Pārdodu netbooku un portatīvo ar defektu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu netbooku un portatīvo ar defektu

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #316964
    richijs
    Participant

    Tiesam nedataisits, ko tu ieciklejies uz detalu vertibu, kurai nav nekadas vertibas ja pardod visu. Ja jau tas detalas tik vertigas nemokies un pardod tas, bet reali nevienam vinas nevajag.

    #316965
    3Dklucis
    Participant

    matricu no vacijas lietotu pa 35 eiro var dabūt itkā no SONY lapša ,bet marķeta LG

    #316966
    3Dklucis
    Participant

    matricas jau noder ,bet najau pa 40 eiro ka tepat LV par 60 eiro jaunu var dabūt

    Code:

    Quagmire

    Nesatraucies man ari kadi 4 lapši staav atvilknē -gan būs kads atnesi kadu parodīju kurai deres ta detalaa..-protams ar paprasīsi pa vinu sapratigu cenu…ja gribēs lai ko nes turpmāk…

    Es wireļu puļkus jau kadus 8 esmu atdavinajis preks stacionarajiem vini jau ebay kaadus 3 $ maksaa adod pa veltii

    #316967
    Quagmire
    Participant

    Nu malacis, bet kāpēc pie*irs manu sludinājumu ar saviem dzīves stāstiem?

    #316968
    Quagmire
    Participant

    Gan jau no Ä€frikas arī var, bet tepat Latvijā kaut kā tomēr ērtāk.

    #316969
    richijs
    Participant

    Ko tu vari te vārīties 😀 Neesi ievērojis, ka katrs tavs pārdošanas vai pirkšanas sludinājums pārvēršas par sūdčupu…. Pārdod pa kosmiskam cenām Getliņu cienīgas mantas, bet pērkot vēlies sviestmaizes cenu. 😀 Ar šādu stilu, ja nevēlies kritiku, ej uz ss tur tādu kapeikpi… kosmonautu daudz 😀 un nav komentēšanas iespēja 😀

    #316970
    Quagmire
    Participant

    Izdomāju, ka no lielā ASUS pārdošu tikai displeju, jo pievienojot televizoram sanāk tīri labs un kluss HTPC.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā