Pārdodu PC – 600€

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu PC – 600€

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #316023
    SFiX
    Participant

    Pag, pag, mēs jau nezinām, varbūt arī šīs ir nedaudz appelējis. 😀

    #316024
    shadow118
    Participant

    To manu komentu laikam vajadzēja pie tava nākamā, kur par price/performance rakstiji. Tikai ASUS 280X ir no kkādi 320€, pārējie visi 280X sākas no apmēram 240€, tai konkrētajai ASUS kartei sanāk ritīgi slikts price/performance

    #316025
    LooNeY
    Participant

    Tici man, šai izskaloto smadzeņu un kapeikpisēju tautai to neieskaidros… 😉 Vienmēr nories no A līdz Z kamēr tu nepiedāvāsi bezmaksas lietas lai pēcāk tam kam atdosi varētu uzdzīvoties un piedāvāt pa samaksu.

    Ak šī draudzīgā un jaukā latviešu tauta!

    #316026
    Quagmire
    Participant

    bump

    #316027
    kasis1000
    Participant

    Sāk jau besīt šie tizlie komentētāji. Izskatās, ka daudzi šeit ar savu minimālo, var tikai sapņot par high-end kompi.

    Kaut arī pašam ir mazliet dārgāks PC, Manuprāt, cena ir atbilstoša un pat ļoti zema, priekš šāda tipa datora.

    #316028
    Andron MacBeton
    Participant

    1. Pohuj cena, ja naudas nau. Ne jau visi te ir parazīti no kaukādām valsc iestādēm, ne visi zog un krāpj.

    2. Nafig tad viņš pirka to kompi ja nu akal pārdod? 😀 Nopirki – lieto! Pie tam taču visi reku stāsta cik labs kompis…

    #316029
    Quagmire
    Participant

    Man ir portatīvais, kas vairāk atbilst manām vajadzībām, lielajai kastei nav pielietojuma.

    #316030
    Quagmire
    Participant

    Atradu arī papīrus RAMam.

    #316031
    Crow
    Participant

    Tak isies no šejienes tu irst, lundafīl sobakēvič bazarilo…

    [img]https://i.imgur.com/5Au3oel.jpg[/img]

    #316032
    Aldis
    Participant

    Es nez, kas man būtu jānotiek, lai es izmestu tur pat pie štukas eirorubļus, un tad saprastu, ka naher man to nevajag… 😀 Īsti normāli laikam tomēr tas nav. :>

    #316033
    Quagmire
    Participant
Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā