Pārdodu PS3 SLIM 160GB

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu PS3 SLIM 160GB

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158748
    Quagmire
    Participant

    Pati konsole PS3 SLIM 160GB, visi vadi, kontrolieris (SIXAXIS) un spēle (LittleBigPlanet). Ir defekts, viens no diviem USB portiem nestrādā – izlauzts. Viss pārējais ļoti labā stāvoklī. Cena 100Ls.

    #301426
    Stat1CX
    Participant

    Kāds te jūtas kosmonauts, jauna 320 GB maksā 170 LS, un tu par defektīvu gribi 100 😀 Turklāt PS3 ir irellavent, pēc 2 mēnešiem iznāks jaunās konsules, un tad šīs vecās drazas veikalos par sviestmaizes cenu metīs pakaļ.

    #301427
    Quagmire
    Participant

    Nekur man nav jāsteidzas, vēlāk nofotografēšu un ielikšu kosmonautikas centrā SS.LV – tur vispār reti kurš lētāk par 150Ls piedāvā un esmu pārliecināts, ka par 100Ls aizies diezgan ātri.

    #301428
    Jaunzems
    Participant

    Nu tad nāci šeit, un nevis uzreiz uz saviem čomiem @ SS.lv?

    #301429
    Quagmire
    Participant

    SSā vajag fotogrāfiju, bet slinkums vienot nost konsoli un vilkt ārā, lai fotografētu. Nav tā, ka tā man ir pilnīgi lieka un nevajadzīga, nebēdātos arī, ja neizdotos pārdot.

    #301430
    Stat1CX
    Participant

    Dīvains gan tu esi, pārdot gribi, bet tam veltīt 2 minūtes darba negribi. Lai veicas ar tirgošanu.

    #301431
    Quagmire
    Participant

    Ieliku joka pēc, ja nu kāds nopērk. Atkārtoju – nebēdātos, ja arī nepārdotu, jo nav tā, ka konsole ir pilnīgi lieka.

    #301432
    Raivix
    Participant

    Tu nudien esi dīvains cilvēks. Laikam tev hobijs kaut ko pārdot tikai pārdošanas pēc.

    #301433
    root
    Participant

    Mopšiem pamatā ir tipiski kaut ko darīt tikai darīšanas pēc.

    #301434
    Quagmire
    Participant

    Lieta man nav īsti nepieciešama, un nav arī īsti nevajadzīga. Pārdošu – pārdošu, nepārdošu – nepārdošu.

    #301435
    Oxys
    Participant

    Varam vienkāršak es tev dodu 5īti tu man adod PS. Tā būs atdošana nevis pārdošana! 🙂

    Tu tiešām esi dīvains un svārstīgs! 🙁

    #301436
    Quagmire
    Participant

    Kāds tam sakars ar svārstīgumu un dīvainumu? Jau teicu, konsole man nav īsti vajadzīga, un nav arī īsti nevajadzīga. Pārdošu – pārdošu, nepārdošu – nepārdošu. Gribētu simtprocentīgi pārdot, cena būtu zemāka, teiksim, 80Ls un, protams, būtu ielikts arī SSā.

    #301437
    RicoPico
    Participant

    Puberitātes “pats nezinu ko gribu” iestājies? Rēcīgs topiks. Go on!

    #301438
    Creep
    Participant

    Ja godīgi, saprotu autoru un nevaru saprast, ko jūs šeit varat ņemties. Cilvēkam nedaudz apnicis verķis, bet ik pa laikam vēl uzspēlē. Ja izdosies pārdot par augstu cenu, aizlaidīs prom, ja ne, paturēs. Ne pirmais, ne pēdējais gadījums šitāds. Vienīgi autoram ieteiktu uzmanīties: kā jau te viens minēja, pēc tam, kad iznāks PS4, iepriekšējās paaudzes konsoles vērtība smagi kritīsies… Var gadīties, ka arī tos pašus 80 Ls vēlāk nedabūsi…

    #301439
    Quagmire
    Participant

    Tieši tā, pateici pilnīgi precīzi.

    #301440
    aoma
    Participant

    Gluži pretēji – autors ir klauns, jo nosaukt viņu par dīvainu, tas ir pārāk maigi teikts. Līdz cilvēkam viņam vēl tāls ceļš priekšā.

    #301441
    Quagmire
    Participant

    Atkal tu.. Vienmēr tev jebkurā manā tēmā ir kaut kas “jāiekakā”. Esmu tevi kā aizvainojis? Aizej izraudies, varbūt labāk patiks.

    #301442
    aoma
    Participant

    Nē, tu esi fenomenāls interneta atkritums, par ko es pārliecinos atkal un atkal.

    #301443
    Quagmire
    Participant

    Jā, draugs, tā ir, tā ir. 🙂

    #301444
    Crow
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā