Pārdodu PS3 SLIM 160GB

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu PS3 SLIM 160GB

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #301445
    nhojder
    Participant

    Fenomenāls interneta lējiens, izlej paku piena un tad mamma bļauj, un tad tētis bļauj, un tad sieva bļauj, un tad māsas un brāļi bļauj, un visi kaimiņi bļauj, ka Nīlas upē nēģeris puika noslīcis,

    100 lati ir laba cena tam, kurš to pirks, vai nepirks, vai izlies kā trollismu, aizlidos kosmosā, vai irevelantam notepad lietotājam.

    Par spīti tam ko es centos pateikt, vai pateicu, vai nepateicu, vai samulsināju, šeit ir internets nevis tirgus, kur nav dzirdēts, ka kaimiņrajonu saceltu stāvus par neatbilstošām cenām, i dritvaikociņ.

    Esmu abu pušu pusē, respektīvi ne neitrāls, bet trešais ritenis, kura darbības un/vai viedoklis, par spīti viņa pozīcijai, pēc definīcijas vienmēr kādam ir nevietā, bet nozīmīgs…. lai ko tas arī nenozīmētu.

    Š is ir internets!

    p.s. manas individuālās nostalģijas gaumes vadits skatos šobrīd Psych sērijas, iejutos kā gaišreģis. Un ziniet ko tas nozīmē? To, ka tūlīt aiz manis kāds pateikts – “vecis, Tu esi slims.” ar smaidiņu ar zīmīgajiem zobiem galā.

    #301446
    guntis456
    Participant
    #301447
    opengraybox
    Participant

    lol – tas links no Gunta, nu skaisti, kristers42 ir cilveki kam neko nav isti jadara, tikai vajag 1x atvert muti, kad tu jau gribi pa šā cilvēka seju ar smagu, lielu atslegu sist lai ta seja tev nav jaredz un jadzird – vot tu čali es tieši šis variants !

    #301448
    APOC
    Participant

    Businessman

    #301449
    Quagmire
    Participant

    Jā, nopirku par 75Ls (+8Ls spēle). Un? Kāda starpība, par cik esmu pircis? Ja konsoli būtu pircis veikalā par 175Ls (https://www.dogmar.lv/?sec=inside&sub=426&id=444198) un spēli par 30Ls, tad mans piedāvājums uzreiz būtu normāls un pieņemams?

    #301450
    izluks
    Participant

    Nē, tad tu būtu muļķis! Toties tagad biznesmenis 😉

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā