Pārdodu steam!!!!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu steam!!!!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156564
    pelmenis08
    Participant

    Tātad pārdodu steam ACC ar spēlēm:

    1.Call of Duty: Black Ops

    2.Counter strike 1.6

    3.Portal

    4.Half life2: deathmach; Loas Coast

    5.Team fortress 2

    6.Counter strike Condition Zero

    VAC status: Is good standing

    Cena: 10Ls

    Nopietniem pircējiem rakstīt skype: redelins

    Tur arī došu sīkāku info ar skrīniem utt…..

    #285984
    Jaunzems
    Participant

    Quote:

    Pārdodu steam!!!!


    Es jau cerēju, ka pats Geibs pārdod visu lielo Steam…

    Anyway, diezgan trūcīga izvēle. Paņemtu, ja būtu pirmais Modern Warfare.

    #285985
    pelmenis08
    Participant

    Diemzel ne… nu mw steam maksa 24.99eiro un taka visus cod mw var spelet cakotos for free lieku naudu nemetu..

    #285986
    intrudery
    Participant

    Ar to pirkšanu vajag uzmanīgi.. Peec idejas var palikt bez naudas un acc.. Viens no maniem vecajiem acc tika nochiepts, kaadam paardots un valves aizblokjeets … Dabuuju atpakalj visu to balagaanu peec 2dienu muldeeshanas ar klientu servisu .. Nu bet par alinju es noriskeetu nopirkt 😉

    #285987
    pelmenis08
    Participant

    srsly!? par alinju? 😀 nu ir gan jaskataspec cilveka no ka perc.. 😉 Tā ir jūsu izvele vai pirkt vai nē… un ja steam izmet kipa kad ir paarpoikts to var vienkarshi nokartot uzrakstot steam supportam un iedodot visu info ko vinjiem vajag lai pieraditu ka ti esi ipasnieks.. un pie steam pirkshanas sho info ari sniegshu lai talak nav nekadu problemu utt.. 😉

    #285988
    intrudery
    Participant

    Biku veelaak tikshu pie pc, iemetiishu sava vecaa acc geimus .. Jeibogu par alinju atdoshu 😀 citu valuutu, tirgojot steam/origin kontus, nemaz neatziistu 😉

    Ok cstrike paka,

    Half-life1

    Left for dead1

    Un taa kaa jamajam ir vac bans kurs neskar l4d, atdoshu par virtuaalo alinju 🙂

    Ja kaadam ir alus, raktsti pm

    Acc tiks atdots weekendaa..

    #285989
    _Mo3_
    Participant

    uh, cik tad mans konts varētu maksāt? 😀 https://steamcommunity.com/id/_Mo3_/

    #285990
    intrudery
    Participant

    Nu tu saliidzinaaji 😀 probleema jau nav tajaa, ka es negribeetu maksaat par speeleem :)) vnk vnm kad tu peerc ir jaareekjinaas ar to, ka originaalais iipasnieks to kontu var dabuut atpakalj jebkuraa laikaa 😉

    Pat tad ja tu uzraksti kopaa ar otru pusi mazu liiguminju par paardoshanu, tev ir risks palikt bez naudas un acc. Valve neatljauj kontu tirgoshanu.

    Tu savu acc nevareesi nekad notirgot par +- normaalu ciparu… 😉 bet visaadus 10 ls kontus visaadi pokemoni vienmeer pirks 😉

    #285991
    pelmenis08
    Participant

    Kā jau minēju… ir dažādi cilveki.. ;)Protams, ir jampampi , kuri shita naudu kraj un beigas kads vinju vnk atrod un pectm meslos lidz ausim sez.. 🙂 bet ja ka kau teicu jums pasiem jaskatas no ka ko perkat.. 🙂 ta vairs nav mana izvele.. es vnk esmu cilveks kurma ir lieks steam un kuru gribu atbrivoties, lai nepust! 🙂

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā