Pārdodu (unboxed) D-Link DIR-880L Wireless AC1900 Dual Band Gigabit Cloud Router, USB3.0

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu (unboxed) D-Link DIR-880L Wireless AC1900 Dual Band Gigabit Cloud Router, USB3.0

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161696
    russo
    Participant

    Sveiki,

    Dažus mēnešus saimniecībā mētājās virsrakstā minētais rūteris.

    Nopirku, jo biju domājis dzīvoklī piemontēt pie sienas. Piemontēju, bet tad pārdomāju un pieliku vienu citu Asus ražojumu.

    Lietots nav un nav pat līdz galam nokonfigurēts. Ir kaste ar visiem papīrīšiem utt.

    Ja kādam mājās ir gaišs dizains, tad šis ir labs variants, jo pirku tieši dēļ krāsas.

    Ja nu kādam interesē, piedāvājiet PM jēdzīgu ciparu un gan jau kaut ko sarunāsim.

    Pirkts Dateksā, līdz ar garantija arī ir.

    #322651
    russo
    Participant

    Nu, ja Tev dzīvoklī būs remonts par 40 000 tad visticamāk ka arī rūteri gribēsi smuki pieskrūvēt pie sienas/griestiem un negribēsi, lai kaut kāds melns sūds ar ragiem tur rēgojas. Kopmītnēs protams ir poh kādā krāsā ir rūteris.

    #322652
    ruukjis
    Participant

    Nē, tad es gribētu, lai mans rūters vispār nav redzams.

    #322653
    Aldis
    Participant

    Ja tik ļoti pedantisks remonts, un tā, tad rūteri šķiet iebāztu tur kur tas vsp. nerēgojas acīs. Likt pie griestiem?! Tiešām?

    #322654
    russo
    Participant

    Nu… ņemot vērā sienu konstrukciju un pieslēgto iekārtu daudzumu (ģimenes lielumu) tas ir visoptimālākais risinājums, nevis iebāzt kaut kur aiz skapja.

    Galu galā – es nejautāju Jums padomu par to kāds ir optimālais rūtera izvietojums. Varbūt man Jums vēl iesūtīt rasējumus un dizainu? Kad uzcelšu māju, tad noteiktu Jums pajautāšu, kādu rūteri pirkt, kā viņu apkrāsot un kur viņu pieskrūvēt. Tiešām. Neuztraucieties. Jūs taču esiet tādi speciālisti. Kur nu bez Jums.

    Topiks bija par to, ka pārdodu nesliktu rūteri!

    #322655
    Aldis
    Participant

    Necepies.. šis ir diskusiju forums nevis ss.lv, un visiem ir ļauts izteikt domas… 🙂

    #322656
    cesedy
    Participant

    Tad vajadzētu padiskutēt, kāpēc tu lien tur, kur neviens tavas jobanās domas negrib zināt.

    #322657
    Aldis
    Participant

    Lienu kur gribu, ne tev mani koriģēt. 🙂 Tik pat labi, ko pats lien?! 😀 Ä€ksts.

    #322658
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tad nosauc cenu!

    Tas “labais” routeris ir ar 5 gadus veciem exploitiem 🙂

    Tur jāliek kāds OpenWRT un tad var kādam tirgot. Savādāk tas ir nekam nevērts aparāts.

    #322659
    russo
    Participant

    Tie, kas saprot, kādēļ vajadzīgs OpenWRT paši to uzliks. Es netaisos ar to krāmēties.

    Nezinu, cik par tādu prasīt.

    Pieņemsim… -33%.

    #322660
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu un tie kas nesaprot? Tiem būs jālieto routeris kuram katru dienu ielogojas skripts no Dānijas un nomaina DNS uz savējo spiegojošo?

    Atgādinu ka šijā gadijumā TU gribi pārdot, nevis potenciālais pircējs nopirkt no tevis 🙂

    Uzliec DD-WRT un piekonfigurē. Ja neproti – nu… jā, -33% no cenas nāksies zaudēt.

    #322661
    cesedy
    Participant

    Tu man nenorādīsi, kuru es drīkstu koriģēt un kuru nē, tu, stulbā galva!

    #322662
    russo
    Participant

    Ok, ja būs reāls ņēmējs, tad pačakarēšos un uzlikšu.

    #322663
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu ja nokačāt 1 failu no linka un iemest upload lodziņā ir čakarēšanās, tad ieteiktu maksāt kompistam par pakalpojumiem. Krietni lētāk sanāks. Kautvai uz tādiem sīkumiem kā routeri vien. Kur nu vel kompjiem…

    #322664
    russo
    Participant

    Es no tā viedokļa, ka viņš ir jāizvelk no kastes, jāpieslēdz, jākačā fails, jālādē un vēl jākonfigurē… too hard for me. 😀 Kādēļ čakarēties, ja potenciāli to var nedarīt. 🙂 Labāk padzer kafiju. 🙂

    BTW.. teorētiski man varētu interesēt laba LGA 2011 dzese. Varam samainīties ar Jūsu piemaksu.

    #322665
    uldics
    Participant

    Kā tu viņu unboxed pie sienas īsti skrūvēji?

    #322666
    russo
    Participant

    Tu šito nopietni vai vnk paspīdēt gribēji?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā