Pārdots!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdots!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150671
    remzijs
    Participant

    Lietots apmēram mēnesi, ir visa komplektācija ar pāris orģinalajiem vāciņiem. Pirkts Amerikā, nav piesaistīts nevienam operātoram.

    400Ls Par cenu varam runāt!

    #229034
    shadowmen
    Participant

    kapec pardod??

    #229035
    remzijs
    Participant

    Man kā telefons viņš neder.

    #229036
    Jaunzems
    Participant

    Notepad.lv administrācijas līmenis :/

    Iepriekš tika teikts, ka 400Ls ir par dārgu, bet to jau mūsu rajona galvenie pacani izdzēsa…

    #229037
    shadowmen
    Participant

    sodien kaut ka vispar baigi uz dzeshanu…man jau 2 komentari izdzesti(no kuriem tikai viens bija pelnijis tikt izdzests)

    #229038
    remzijs
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Notepad.lv administrācijas līmenis :/

    Iepriekš tika teikts, ka 400Ls ir par dārgu, bet to jau mūsu rajona galvenie pacani izdzēsa…

    Ar administrāciju viss kārtībā, cenu speciālist.

    #229039
    elvisburdajs
    Participant

    Es skatos ka jūs te sākat pārņemt datuves tradīciju.. Es tajā postā neredzēju ne spamu, ne fleimu. Tikai viedokli, kurš bez brīdinājuma tika dzēsts. Lai kas arī to kometāru izdzēsa, nav smuki!

    Par tēmu (lai arī es netiktu dzēsts :/): Cena ir daudzmaz adekvāta + ir iespēja pakaulēties..

    #229040
    remzijs
    Participant

    Jaunzems bija ieraksijis ka 400 soķi par dārgu. Ok, es saprotu šeit ir forums var izteikt savu viedokli, bet bezjēgā katrā jaunā topikā bāzties iekšā ar savu īdēšanu par dārdzību. Seviški šādu stilu piekopj aoma. Ar intresi gaidu kādu sludinājumu no mūsu cenu ekspertiem un inflācijas teorētiķiem.

    #229041
    elvisburdajs
    Participant

    remzijs, Piekrītu, bet dzēst bez brīdinājuma vienalga nav smuki. 🙂

    #229042
    aoma
    Participant

    Labi, pierunāji, nerakstīšu 🙂

    p.s. reizēm tiek dzēsts masveidīgi un ne pa tēmu, acīmredzot kādam acis vai pirksti šad tad īsti neklausa.

    #229043
    shadowmen
    Participant

    jap piekritu kaut off topica aizeju,bet tika dzest ne pa temu,atkal kads pali 😀

    cena jau isteniba ir oki…bet lai kaa gribetos pagaidam 400ls lieki nav un ari priekshroku dodu HTC…

    #229044
    Jaunzems
    Participant

    Ls400 viņš maksā JAUNS! Un ja izņemts no kastes, tad – lietots

    #229045
    RicoPico
    Participant

    remzijs wrote:

    Pirkts Amerikā…

    Š ī daļa ir jautra! Ja tas telefons nobrūk, kā ir ar garantijas servisu? Pašam jāsūta uz Ameriku remontēt, jeb Latvijā arī ir iespējams veikt garantijas apkopi?

    #229046
    shadowmen
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Ls400 viņš maksā JAUNS! Un ja izņemts no kastes, tad – lietots

    chali ta jau nju nav,jauns ap 500ls ebay..un Latvija tuvu 600ls…

    #229047
    remzijs
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Ls400 viņš maksā JAUNS! Un ja izņemts no kastes, tad – lietots

    Nemurgo!

    #229048
    remzijs
    Participant

    RicoPico wrote:

    remzijs wrote:

    Pirkts Amerikā…

    Š ī daļa ir jautra! Ja tas telefons nobrūk, kā ir ar garantijas servisu? Pašam jāsūta uz Ameriku remontēt, jeb Latvijā arī ir iespējams veikt garantijas apkopi?

    Latvija pie Apple izplatītāja ir iespēja veikt garantijas remontu ar rupnīcas garantiju, jau noskaidroju.

    #229049
    guitarman
    Participant

    Manuprāt adekvāta cena ja ir sakarīgas garantijas iespējas.

    Ja nav, tad gan iesaku nomest cenu lai cipars sākas ar 3.

    #229050
    remzijs
    Participant

    Man pievienot Garantijas talonu un kontakinfo kur to var veikt. Tā nav epidēmija ar to cenu sindromu?

    #229051
    RicoPico
    Participant

    Remzij, neviens to telefonu Tev te nepirks. Nav nevienam lieku 400 Ls, ko atdot par tik maznozīmīgu verķi kā telefons. Ja būtu- sen jau būtu tas aparāts aizrunāts.

    #229052
    remzijs
    Participant

    Tam es piekrītu! Jāliek jau būs sludinājumu portālā, gan jau kāds slāvu izcelsmes perekupčiks paņems.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā