[PĀRDOTS] Pārdodu savu ThinkPad T61

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi [PĀRDOTS] Pārdodu savu ThinkPad T61

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150432
    Eudoxus
    Participant

    Modelis: 8895-CTO

    ÄŒipsets: Intel GL960/GM965/PM965

    Procesors: Intel® Core™2 Duo CPU T8100 @ 2.10GHz

    RAM: 4GB (oriģināli bija 2GB)

    HDD: WD Scorpio Blue 320GB (oriģināli bija 160GB)

    Diskdzinis: MATSHITA DVD-RAM UJ-852 ATA Device

    Readable MediaCD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-RAM, DVD-R, DVD-RW, DVD-R DL, DVD+R, DVD+RW, DVD+R DLWritable MediaCD-R, CD-RW, DVD-RAM, DVD-R, DVD-RW, DVD-R DL, DVD+R, DVD+RW, DVD+R DL

    Video: Mobile Intel® 965 Express Chipset Family 384MB

    Displejs 14″ SXGA+ (1400 x 1050). Aspect ratio 4:3. Pēdējais ThinkPad T sērijas modelis ar 4:3 malu displeju.

    Tīkla karte:

    Intel® 82566MM Gigabit Network Connection

    Intel® Wireless WiFi Link 4965AGN

    OS: Windows Vista Business 64-bit (Tā ir OS, kas nāca līdzi no Lenovo ar visiem rūpnīcas iestatījumiem. Līdzi došu arī Recovery Discs)

    Baterija: 9-cell High Capacity (10 cikli. Tur līdz pat 7 stundām)

    6-cell (1 cikls; faktiski nav lietota)

    65W AC Adapter

    Komplektā nāk arī 1GB Turbo Memory Card. Karti izņēmu laukā, jo savā laikā tā negribēja draudzēties ar Vistu. Iespējams, ka uz doto brīdi draiveri ir savesti kārtībā un karte ir atkal lietojama.

    Ražotāja garantija līdz 2011-06-26. Ja kaut kas noplīst, tad IBM Latvija servisā līdz minētajam datumam visu savedīs kārtībā.

    Dators ir ideālā stāvoklī. Nekādu defektu, viss darbojas. Labi kopts. Apkārt nēsāts maz. Faktiski vienīgās pazīmes, kas liecina, ka dators ir lietots ir neliels nodilums uz atsevišķiem klaviatūras taustiņiem.

    Datoru pircējs saņems oriģinālā iepakojumā.

    Datoru pirku gadu atpakaļ (2009. gada janvārī) un maksāju par to 760Ls. Atņemot procentus par nolietojumu un pieskaitot procentus par veiktajiem apgreidiem un papildus bateriju domāju, ka adekvāta

    Cena: 480Ls

    Ja vēlaties vairāk zināt par šo modeli un lasāt angliski, tad iesaku izlasīt šo recenziju

    https://www.notebookcheck.net/Review-Lenovo-Thinkpad-T61-14-1-SXGA.7190.0.html

    Datora pārdodu tāpēc, ka esmu iegādājies jaunu ThinkPad T500.

    Ja ir kādu jautājumi, tad dodiet ziņu.

    =====================================

    Dators ir pārdots un veikalu var klapēt ciet. Ja kāds līdzīgas specifikācijas ThinkPad T61 kaut kur var dabūt par 100 vai 150Ls, lūdzu dariet man to zināmu. Labprāt iegādāšos.

    #225563
    aoma
    Participant

    Sorry, bet būšu viens no pirmajiem, kas uzd*rš. Teiksim tā – galīgi prātiņu baltmaizē esi apēdis?

    100Ls par tādu hrjenoviju, ne vairāk, un tas cik maigi esi viņu glāstijis, nevienu neinteresē, kaste paliek kaste.

    #225564
    ob1
    Participant

    Tā – kompis bez videokartes – tātad izmantojams ofisa darbiem, internetam un filmu skatīšanai.

    Pozitīvās lietas:

    1) Komplektā garā baterija (cik sapratu);

    2) Garantija vēl spēkā.

    3) N tīkls.

    Negatīvās lietas:

    1) Ekrāna izšķirtspēja pārāk augsta – nāksies acis mocīt;

    2) DVD nav BlueRay – normālas filmas nepaskatīties;

    3) Autors ir minējis, ka video ir Intel, bet iedevis linku uz aprakstu ar nVidia VGA… vai tā ir kļūda? (cerēsim, ka tā) – līdz ar to nav skaidrs vai ir HDMI izeja (vai vismaz DVI). Hmm, un ja nav videokartes, tad īstenībā pofig – tāpat FullHD monitoru nepavilks.

    4) Pēc apraksta autora dotajā linkā – pārāk skaļš un slikta dzesēšanas sistēma.

    5) Windows uzlikts šķībi – bez pārinstalācijas pie meistara nav lietojams.

    6) Spriežot pēc tā, ka autors nopircis vēl vienu mēslu (ThinkPad T500) par nesamērīgu naudu, tad nevar cerēt uz to, ka autoram pieticis smadzenes datoru labi uzturēt – iespējams, piemēram, ka HDD ticis regulāri cepināts uz augstām temperatūrām… a tas nozīmē, ka drīz mirs…

    Hmm, tāda ranga datorus (pat labākus) tagad var jaunus nopirkt ap 300Ls…

    Tā, ka aomas cena – 100Ls ir +/- adekvāta.

    #225565
    Eudoxus
    Participant

    aoma wrote:

    Sorry, bet būšu viens no pirmajiem, kas uzd*rš. Teiksim tā – galīgi prātiņu baltmaizē esi apēdis?

    100Ls par tādu hrjenoviju, ne vairāk, un tas cik maigi esi viņu glāstijis, nevienu neinteresē, kaste paliek kaste.

    Ja kaut kur šādu par 100Ls nopirksi, tad padod ziņu. No rupjībām atturēšos. Varbūt tu joko? Vācu i-neta veikalos šādas konfigurācijas kaste maksā ap 700 eiro. Bet acīmredzot tev ir zināma kāda vieta, kur met pakaļ par 100Ls. Es labprāt vairumā iepirktu.


    @Ob1

    1) Ekrāna izšķirtspēja ir pašā laikā. Turklāt parasti laptopi ar augstākas izšķirtspējas paneli maksā krietni vairāk. Varbūt tu jau tik jauns būdams esi redzi sačakarējis?

    2) Nav komentu. BlueRay tomēr vēl nav standarta optiskais draivs uz laptopa. Starp citu, vai tev kaut viens blueray disks pieder?

    3) Jā, recenzijā ir raksts par konfigurāciju ar vVidia karti, bet manam kompim tādas nav, kas arī sludinājumā norādīts. Neredzu, kur ir problēma. Starp citu, šīs nVidia kartes deg nost kā nemetas, tāpēc intel integrētā karte ir priekšrocība. Turklāt arī baterija ilgāk turas.

    4) Nezinu, varbūt tu lasīt nemāki, bet T61 ir krietni klusāks par vidusmēra laptopiem un arī karstumu nav nekādu problēmu.

    5) Windows ir tāds kāds tas nāk no fabrikas. Tad kad tevi Lenovo pieņems darbā, tad, cerams, beidzot Windows tiks instalēts kā nākas “taisni”.

    6) Ko lai saka par šo pat nezinu. Ja kas tad cieto esmu apgreidojis kādu mēnesi atpakaļ tā ka svaigāks par svaigu. Pārsvarā strādāju ar ofisa programmām, tāpēc nekādas augstās temperatūras te pat sapņos nerādās. Un galu galā – ko tu pīpē? Piedod, bet jāsāk domāt, ka tu reāli esi no psihenes izmucis. Tādā spečuka, zinātāja tonī sarakstīt tādu sviestu ir diagnoze.

    p.s. Lai kā arī būtu uz muļķīgiem un vājprātīgiem uzdirsieniem vairāk neatbildēšu. Ja kādu mašīna nopietni interesē, tad laipni lūgti sūtīt privātas ziņa ar jautājumiem. Galu galā sludinājumi ir domāti tiem, kas vēlas kaut ko nopirkt, nevis laiski nodirsties par to, ko kāds pārdod.

    Uzturos vairākos ārzemju forumos, bet tik neadekvātus tekstu uz sludinājumiem vēl neesmu lasījis.

    #225566
    ob1
    Participant

    Hmm, nu es it kā centos objektīvi novērtēt aparātu… a pretī uzbrauciens (“Un galu galā – ko tu pīpē”)… un tehniskas muļķības (vai arī krāpšana?)

    Zini ko – man ir tādas aizdomas, ka neviens neskums, ja tu aizpisīsi naxuj no šejienes.

    #225567
    Eudoxus
    Participant

    Objektīvi? Pats pārlasi savu sviestu. “T500 mēsls par nesamērīgu naudu” ir objektīvi? Un teksts par smadzenēm un tad vēl murgi par cietņa cepināšanu? Pats iecep savu objektīvo uzbraucienu un tad brīnies, ka tev brauc virsū.

    Un starp citu – vai tev kāds prasīja vērtējumu? Nedz tu es kaut kāds spečuks, nedz arī pircējs.

    Un nespried par citu skumjām.

    #225568
    aoma
    Participant

    Sapņot jau vari…. Kad būsi pārdevis, padod ziņu, bet lai tas nebūtu no feik profila, kā daži te mēdz kotēties

    #225569
    Eudoxus
    Participant

    aoma wrote:

    Sapņot jau vari…. Kad būsi pārdevis, padod ziņu, bet lai tas nebūtu no feik profila, kā daži te mēdz kotēties

    Te izskatās gaisotne ir mazliet histēriska un pārdod diez vai izdosies. Turklāt ja ir daži, kas tādus var dabūt par 100Ls tad man ir grūti konkurēt.

    Bet attieksme nudien te ir extrēmi jocīga un silta. Padies par to.

    #225570
    ob1
    Participant

    Eudoxus, es par saviem vārdiem atbildu (atšķirībā no tevis). Ja es saku, ka T500 ir mēsls par nesamērīgu naudu, tad sameklē argumentus, ka es kļūdos, nevis pis tautai smadzenes ar savu demagoģiju. ZB jau tava regulārā diršana par tēmām, kur tu neko nerubī…

    “Komplektā nāk arī 1GB Turbo Memory Card. Karti izņēmu laukā, jo savā laikā tā negribēja draudzēties ar Vistu. Iespējams, ka uz doto brīdi draiveri ir savesti kārtībā un karte ir atkal lietojama.”

    😀 😀 😀

    “OS: Windows Vista Business 64-bit (Tā ir OS, kas nāca līdzi no Lenovo ar visiem rūpnīcas iestatījumiem. Līdzi došu arī Recovery Discs)”

    😀 😀 😀

    #225571
    Eudoxus
    Participant

    ob1 wrote:

    Eudoxus, es par saviem vārdiem atbildu (atšķirībā no tevis). Ja es saku, ka T500 ir mēsls par nesamērīgu naudu, tad sameklē argumentus, ka es kļūdos, nevis pis tautai smadzenes ar savu demagoģiju. ZB jau tava regulārā diršana par tēmām, kur tu neko nerubī…

    “Komplektā nāk arī 1GB Turbo Memory Card. Karti izņēmu laukā, jo savā laikā tā negribēja draudzēties ar Vistu. Iespējams, ka uz doto brīdi draiveri ir savesti kārtībā un karte ir atkal lietojama.”

    😀 😀 😀

    “OS: Windows Vista Business 64-bit (Tā ir OS, kas nāca līdzi no Lenovo ar visiem rūpnīcas iestatījumiem. Līdzi došu arī Recovery Discs)”

    😀 😀 😀

    Vai tavi argumenti ir tie smaidiņi? Kāda velna pēc man ir jāatspēko tas, ko kāds ir pateicis par kādu datora modeli? Tu pats pamatoji, kāpēc T500 ir mēsl par nesamērīgu cenu? Un kā tad izpaužas tā tava atbildēšana par saviem vārdiem? Saliekot tos debīlos smaidiņus? Vai to “D” burtus? Atgādina bērnudārzu mazliet. Un kur ir demagoģija (tu maz zini, ko tas vārds nozīmē?)?

    Jā, kompim bija instalēta Intel Turbo Memory karte. Un kas? Jā, Windows ir uzlikts tāds, kāds tas ir no fabrikas.

    Kur ir porblēma?

    #225572
    ob1
    Participant

    Losi, kur ir tavi argumenti? Vai arī atkal turpināsi dirst vasku?

    #225573
    Eudoxus
    Participant

    ob1 wrote:

    Losi, kur ir tavi argumenti? Vai arī atkal turpināsi dirst vasku?

    Bērnudārzs. Un kur ir tavi argumenti?

    #225574
    ob1
    Participant

    Mani atgumenti ir mans vārds. A kur ir tavi argumenti?

    #225575
    aoma
    Participant

    Eudoxus, kamēr nemēģināji pārdot savu mēslu, likies tāds sakarīgs džeks. Ceru , ka avatarā redzamā morda nav Tavs vieplis.

    #225576
    Eudoxus
    Participant

    @ob1

    Piedod, bet nevaru tev palīdzēt.


    @aoma

    Paldies, protams, par draudzīgajiem vārdiem. Es gan neredzu, kādā ziņā ThinkPad T61 var nosaukt par mēslu. Pret ko tur to atmēri. Jā, tā nav geimeru kaste. Bet tāda tā arī nav domāta. Labs, kvalitatīvi būvēts biznesa klases portatīvais, kas kalpos vēl vairākus gadus. Kā jau tecu, ja tu vari atrast kaut kur šāda modeļa un specifikācijas kompi par 100Ls, tad tu esi laimīgs un apskaužams cilvēks.

    #225577
    aoma
    Participant

    Kā jau sākumā teicu, 100 ir mana galējā cena, jo īsti neatrodu tai mašinai citu pielietojumu, kā turēt savā īpašumā glaunu rakstāmmašīnu

    ps.kad pirms pusstundas ieminējos meitai [studē Liepāja dizainerus], ši atzvanija – pā, tev širmis aizbraucis?

    #225578
    Eudoxus
    Participant

    Neņemos, protams, strīdēties. Es, piemēram, Britnijas Spīrsas pēdējo disku pat par velti neņemtu. Citi par to gatavi atdot vairāk kā 10Ls. Bet tāpēc nesaku, ka tas ir mēsls.

    Man šādas sarunas par iespējamo cenu liekas reāli perversas, kad cilvēki, kuri neko negrasās pirkt dīki fantazē, cik viņi būtu gatavi maksāt par kādu preci. Tas ko es prasu ir puslīdz Eiropas valstu e-buy vidējas ceņņiks par šādu specifikāciju, nolietojuma pakāpi un garantiju.

    Var jau par visu ko padiskutēt saprātīgā formā, bet šī te vājprātīgā histērija (nezinu, vai tik nav pilnmēness) iepriekšējos komentos ir pilnīgs sviests. Man īsti nav saprotama cilvēku vēlme izteikties pie sludinājuma, ja viņiem pārdodamā manta vispār neinteresē. Piemēram, ThinkPad forumā (thinkpads.com) arī ir sludinājumu sadaļa un tur prātā nevienam nenāk apspriest preces cenu komentāros (kur nu vēl tādā). Tas pat ir aizliegts. Ja preces cena ir par augstu to vienkārši neviens nepērk un pārdevējs, ja vien grib pārdod savu mantu, nolaiž cenu.

    Bet te jau vienīgais mērķis ir pamatīgi nodirst pārdevēju, jo tas forumu diskusijās ir paudis atšķirīgu viedokli. Reāli kā pie zekiem kaut kādiem.

    p.s. Avatārā redzamā “morda” ir vieplis, kas pieder cilvēkam vārdā Jānis Š mits.

    #225579
    Eudoxus
    Participant

    Quote:

    4) Pēc apraksta autora dotajā linkā – pārāk skaļš un slikta dzesēšanas sistēma.

    Tad nu lasām, ko tad raksta Notebookcheck:

    Par skaļumu

    Quote:

    In the idle mode under Windows 64-bit and power save mode activated, the noise level is in average 34.5 dB, which is nicely quiet. You’ll be able to still hear the T61 in quiet environments, but, it’s low-frequency noise is far from being annoying.

    Overall, you can consider the T61 a comparably quiet notebook, regardless of performance demand.

    The noise level of its DVD drive is also alright. We measured a maximum of 39.3 dB(A). So, DVD drive access won’t disturb office work.

    Par temperatūru:

    Quote:

    Our infra-red sensor, which works contact-free, proved that the surface temperatures of the Lenovo ThinkPad T61 stay always alright. Despite of the compact 14 inch case and the silent fan, the maximum temperature of the top side measured in the center in front of the keyboard was only 35.5 degrees. The average temperature on the top side is 31.3°C, which is low.

    Also the bottom side of the T61 stays alright. Although, the maximum measured left, below the cooling system of the CPU and the heat pipe of the video card is as high as 39.6°C, the average of 35.2°C is still alright.

    Ja kādam vajag, tad par attiecīgu samaksu varu tekstu iztulkot. Te nu ir tas “vārds”, “argumenti” un “objektivitāte”.

    p.s. Ja kādu interesē, tad te var izlasīt notebookcheck recenziju par “mēslu” T500

    https://www.notebookcheck.net/Review-Lenovo-Thinkpad-T500-Notebook.11970.0.html

    #225580
    drunk_lizard
    Participant

    sjoreiz gan aoma un ob nedaudz aptaisiijaas :>

    anyway cennjiks IR nedaudz pa augstu

    ap 300 buutu laikaa, pat varbuut izdotos nopaardot.

    protams, ne te :>

    #225581
    Foxsk8
    Participant

    Lietots paliek lietots, un īpaši nevienu nesatrauc cik tāds jauns maksā, jo tā pat vidusmēra potenciālais pircējs, šajos laikos, tev 2 – 3 mēneša algas neatdos par lapsi, jo par vienu algu var uzmontēt kaut cik jēdzīgu galdinieku. Tas tāds, mans skatījums.

    Parasti jau cenu aprēķinu veic šādi, jebkura prece, iznākot no bodes, vari uzsist gaisā no 50 – 70 % no sākuma cenas vērtības, bet ne vienmēr 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā