[PĀRDOTS] Pārdodu savu ThinkPad T61

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi [PĀRDOTS] Pārdodu savu ThinkPad T61

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #225582
    Aldis
    Participant

    Thinkpadi ir kvalitatīvi! 🙂 Tas ir pluss! Pa 100ls tādu nenopirks. Min. 200ls un tad vēl ja būs pircējs būsi uzzvinējis Duo Core, un 4GB ram kārbu pa lētu naudu! 🙂

    #225583
    Andress
    Participant

    Cena navarīta par aptuveni 250-300ls

    #225584
    TokRa
    Participant

    Manta laba, taču maksātspējīgu pircēju ir pamaz.

    #225585
    ob1
    Participant

    34.5 dB ir skalš. 39.3 dB(A) ir vēl skaļāks.

    Jau uz klavieres ir 35.5 grādi, tad HDD droši vien ir stipri virs 40 grādiem… a tas jau var radīt problēmas, kā jau teicu.

    Rakstāmmašīna ir un paliek rakstāmmašīna. Un tas, ka to ražojis IBM nepadara to 3x dārgāku.

    #225586
    Evers
    Participant

    Piekritīšu, ka aoma un ob1 smagi pārspīlē, bet no otras puses arī Eudoxus nedauz pārspīlē. Ar visu to, ka IBM “skaitās” augstas kvalitātes brends, vēderā tur nekā, maigi sakot, īpaša nav, netbuku cienīga VGA un 4:3 sludinājumā pasniegts kā ekstra nevis kautkas novecojis, es personīgi par šo nedotu vairāk kā 300 Ls. Tad jau labāk jaunu Acer’u kādu paķertu (1a.lv pa 488 Ls piedāvā karalisku aparātu ar HDMI, LED displeju, priekš laptopa jaudīgu VGA utt, tik BlueRay pietrūkst, rakstāmmašīnas vajadzībām labu labo jaunu varētu paķert arī pa 300 Ls), nemaz nav viņi slikti un nekvalitatīvi datori, drīzāk nekvalitatīvi saimnieki.

    Bet, vispār, jaukt citam tirgošanos nav labais tonis, tikpat labi var tirgū pie vienas tantes, pie kuras kāds pircējs grasās ko pirkt, pieiet un teikt: “kas tie pa sūdīgiem tomātiem jums te ir par tādu lielu cenu, pavei kādi tur tai tantei tālāk, labi un lēti!”

    #225587
    ob1
    Participant

    hmm, Eudoxus te visu laiku deklarē, ka šamējais ir pret pirātismu. Ok, pieņemsim. Bet kādā veidā šis pamanījies uz tās rakstāmmašīnas piedzīt pilnu 160GB – tā, ka nepieciešams upgreids uz “HDD: WD Scorpio Blue 320GB (oriģināli bija 160GB)”? Bez torentiem.

    Mana versija – oriģinālais HDD atkodās (standarta vaina IBMam), servisā nebija 160GB, ielika 320GB. Ne velti iet runa par to, ka garantija vēl ir spēkā…

    Vai arī Eudoxus nav tāds “svētais” par kādu izliekas?

    #225588
    Wuu
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Datoru pirku gadu atpakaļ (2009. gada janvārī) un maksāju par to 760Ls.


    Kāda velna pēc tu viņu pirki? Es saprotu ka cita makā līsti nav pieklājīgi, bet nu kas viņā tāds ir lai par viņu maksātu tādu cenu un pēc gada jau pirkti jaunu?

    #225589
    Eudoxus
    Participant

    @ob1

    Kāpēc tev liekas, ka kādam ikreiz būtu jāatbild uz apsvērumiem, kas ir radušies tavā fantāzijā. Es kaut kur esmu teicis, ka esmu piedzinis pilnu 160GB disku? Neesmu. Līdz ar to tālākais teksts ar tavu “versiju” ir karams uz nagliņas. HDD starp citu turas ap 35 grādu temperatūrā. Un oriģinālais HDD nav atkodies. Tas ir joprojām griežas, tikai manā jaunajā ThinkPad X61s. Un Lenovo serviss vienmēr liek tieši tādu pašu detaļu kāda ir bijusi sākotnējā konfigurācijā.

    Pēdējie ThinkPad modeļi, kuriem bija problēmas ar karšanu bija T60. Un arī tas, šķiet, bija videokartes nopelns. Bet tu jau kā spečuks taču to zini. Tāpat tev arī noteikti ir zināms, ka ThinkPad jau sen vairs neražo IBM, bet gan Lenovo.


    @evers

    Es jau teicu, ka man šķiet bezjēdzīgi visi apsvērumi par tēmu “es tādu ņemtu par xxxLs varbūt”. Es Britņika disku arī par 1Ls neņemtu un man arī neviens nedod. Bet lieta ir tāda, ka man to nemaz arī nevajag. Tā arī šajā gadījumā, ja tu par šo summu labprātāk pirktu citu kasti, tad pilnīgi iespējams, ka tu neesi manis tirgotās mantas mērķauditorija. Ko nozīmē ka 4:3 ir novecojis. Tikai to, ka paneļu zāģētāji ekonomisku apsvērumu dēļ sāka ražot 16:10 (bet nu jau vispār 16:9) paneļus. Vai tas nozīmē, ka 16:10 ir ērtāk nekā 4:3? Kā kuram. Citi šķendējas par jaunajiem platekrāna paneļiem, citiem atkal tie ļoti patīk. Katram savs. Kas attiecas uz to, kas lacītim vēderā, tad vienīgais vājasi kompnents te, iespējams ir videokarte. Bet no otras puses dators ir domāts ofisa aplikācijām un datu apstrādei un tādām lietām ar šādu karti pilnīgi pietiek. Turklāt šāda karte mazāk ēd bateriju, kas ir svarigi, ja vajag būt mobilam. Bet citādi te neviens netbuks tuvumā nestāv. Un ir jau vēl ThinkPad kastēm arī citas ekstras. Ne jau tikai nosaukums. Piemēram, Roll Cage vien ir ko vērts, manuprāt. Bet atkal – kas nu kuram svarīgāks. Nav tā, ka one size fits all.


    @Wuu

    Jā, nav pieklājīgi. Piedod, netaisos šobrīd skaidrot, kāpēc pērku tikai ThinkPad laptopus. Varbūt citreiz kādā citā foruma sadaļā. Pēc gada pērku jaunu tāpēc, ka gadījās izdevīgi iegūt savā īpašumā mazo X61s un T500. Un T61 vienkārši kļuva lieks. Tas arī viss.

    Es tomēr aicinātu izsmalcināto publiku uz konstruktīvāku uzvedību. Ja nav nopietnu nolūku pirkt tad esiet tik laipni un atturieties no veltīgas žults liešanas. Ja cena šķiet par augstu, tad ticiet man tirgus noteikumi paši par to parūpēsies, t.i., neviens mantu nepirks un cena tiks pazemināta. Nav nekādas vajadzības uzvesties tā, it kā jums kāds gribētu izspiest naudu. Pirkšana tomēr ir brīvprātīga padarīšana.

    #225590
    Andress
    Participant

    Ej dirst. Te tev kautkāds SS.lv ir or what? Negribi komentārus? Netaisi sludinajumu topikus FORUMÄ€!!!! Ir problemas?

    Izceļas te kā līķa bālā popa virs ūdens un tad vel brēc.

    Quote:

    Diskdzinis: MATSHITA DVD-RAM UJ-852 ATA Device

    jau vien mani atbaida. Ja nu SHITA ir arī pati kārba? ko?

    #225591
    Evers
    Participant

    Widescreen standarts ir atbilstošāks cilvēka redzes īpatnībām (cilvēks vairāk redz pa X asi, kā pa Y asi).

    Ar mūzikas diskiem salīdzināji nekorekti, pareizāk tā: negribu pirkt dārgu britnijas disku apzeltītā vāciņā, toties 128bitu kvalitātes audio ierakstu iekšā. Labāk nopērku lētāku britnijas disku parastā vāciņā, toties looseless kvalitātē. 🙂

    #225592
    elvisburdajs
    Participant

    Evers, 128 biti un zelta vāciņš? kkā neiet kopā 😀

    #225593
    Evers
    Participant

    Tas bij effektīvam salīdzinājumam. 😀

    #225594
    Jaunzems
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Evers, 128 biti un zelta vāciņš? kkā neiet kopā 😀


    ne vienmēr smukāks=labāks…

    #225595
    Eudoxus
    Participant

    Evers wrote:

    Widescreen standarts ir atbilstošāks cilvēka redzes īpatnībām (cilvēks vairāk redz pa X asi, kā pa Y asi).

    Ar mūzikas diskiem salīdzināji nekorekti, pareizāk tā: negribu pirkt dārgu britnijas disku apzeltītā vāciņā, toties 128bitu kvalitātes audio ierakstu iekšā. Labāk nopērku lētāku britnijas disku parastā vāciņā, toties looseless kvalitātē. 🙂

    Vari atsaukties uz kādiem avotiem, kur ir minēti pētījumi par tevi minētajām cilvēka redzes īpatnībām? Klasiskais fotogrāfijas formāts ir 4:3. Bet atkal. Neņemos strīdēties. Bet tas ir fakts – ir cilvēki, kas saka, ka viņiem 4:3 ir ērtāks un ir tādi, kas tam nepiekrīt. Tas arī viss.

    Salīdzinājumu esi pārpratis. Runa bija par gadījumu, kad cilvēkam manta nav vajadzīga un tādos gadījumos spriedumu par to, cik viņš par to maksātu ir bezjēdzigi. Kā jau minēju. Cena, ko es prasu ir apm. vidējā cena jebajā.

    Kas attiecas uz komentāriem, tad kā jau teicu, neredzu jēgu, kāpēc man būtu jākrata sirds cilvēkiem, kas negrasās pirkt to, ko es piedāvāju.

    Paldies, protams, par siltajiem vārdiem un laba vēlējumiem.

    #225596
    Eudoxus
    Participant

    Andress wrote:

    Ej dirst. Te tev kautkāds SS.lv ir or what? Negribi komentārus? Netaisi sludinajumu topikus FORUMÄ€!!!! Ir problemas?

    Izceļas te kā līķa bālā popa virs ūdens un tad vel brēc.

    Quote:

    Diskdzinis: MATSHITA DVD-RAM UJ-852 ATA Device

    jau vien mani atbaida. Ja nu SHITA ir arī pati kārba? ko?

    Spēcīgi. Man ta problēmu nav. Lai tev veicas.

    #225597
    ob1
    Participant

    Eudoxus, a kā garantijas serviss skatās uz faktu, ka esi nomainījis HDD? Vai garantija vispār darbojas?

    #225598
    APOC
    Participant

    Vajadzētu uzteikt, jo Serial Nr. nesakritīs.

    #225599
    Evers
    Participant

    Jaunzems wrote:

    elvisburdajs wrote:

    Evers, 128 biti un zelta vāciņš? kkā neiet kopā 😀


    ne vienmēr smukāks=labāks…

    smukāks šeit ir galīgi nevietā, apple būtu smukāks, šeit būs tikai brendīgāks/dārgāks

    #225600
    Eudoxus
    Participant

    ob1 wrote:

    Eudoxus, a kā garantijas serviss skatās uz faktu, ka esi nomainījis HDD? Vai garantija vispār darbojas?

    Darbojas, ja vien runa nav par pašu HDD. HDD ir daļa, ko var mainīt pats lietotājs (FRU) (ja ļoti interesē, tad pasudē šo te https://download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc/pccbbs/mobiles_pdf/42x3545_03.pdf) Pašam HDD ir 3 gadu garantija un pircējs dabūs garantijas papīrus. Lenovo garantija šai kastei ir spēkā neatkarīgi no datora īpašnieka un neatkarīgi no atrašanās valsts. Ja būsu, piemēram, Indijā un tev tas noplīsīs, tad Lenovo India tev to salabos.

    #225601
    rATRIJS
    Participant

    ob1 un aoma sagaadaaja labu smieklu materialu. Labs argumens – mans vaards. 😀

    Lai nu kaa man thinkpad’i tiik + 4:3 tiik, taa kaa manos uzskatos laptops ir labu labais un argumenti, ka nav ob1 OS neko iipashi daudz nemaina. Un blueray lasiitaajs…njaa. Par cenu iipashi nemaaku spriest, bet nu ne jau 100/200Ls…lulz

    16:10/16:9 ir OK ikdienas lietaam. Internets, video. Skatishanaas vairaakos dokumentos vienlaiciigi 😀 Programmeeshanai es izveeleetos 4:3, jo var redzeet vairaak koda un baazt lietas pa malaam nav iipashi noderiigi. Tas, vismaz, ir man.

    Un veel – sludinaajumos liet savu zhulti, IMO, ir pastuulbi. Tu vari uzbraukt, ja meegjina kaut ko iesmeereet, bet ne jau izteikt to, ka tev liekas, ka visi kas lieto thinkpad’us ir stulbenji. Negribetu redzeet kas notiktu, ja kaads censtos paardot kaadu mac’u 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā