PÄ“rku PlayStation 2

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi PÄ“rku PlayStation 2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152679
    buipisLV
    Participant

    Pērku PS2 labā stāvoklī. Vēlams SLIM, bet resno arī var. Viņ am jābūt atkodētam, ar vismaz vienu pulti, vismaz vienu atmiņ as karti, kā arī ar visiem nepieciešamajiem kabeļiem. Vēlams lai būtu Ventspilī, jo pirms pērku gribu apskatīt.

    #253139
    Foxsk8
    Participant

    Izklausās, ka tu gribi, lai tev kā kungam piezvana pie durvīm, čuvaks, saslēdz visu tāvā vietā vēl pie teļuka, iemet disku, iedod tev rokās pulti, utt.. Tev tikai vajadzētu pagorīties, lai no kabatas izņemtu naudu un gan jau čuvaks pats izejas durvis atradīs 😀 – negribot viņš nekur braukt. 😀

    Dažreiz pat pa nedaudz pabraukāšanu var ietaupīt ok summu, starp vienu vai otru piedāvājumu.

    #253140
    buipisLV
    Participant

    Tas “nekur netaisos braukt” bija domāts ka tālāk par 20km negribu, jo vienmēr kad SS.LV ielieku kādu sludinājumu(vienalga pērku vai pārdodu) un norādu ka esmu Ventspilī tāpat zvana no Rīgas un grib lai brauc pie viņ a uz mājām. Labāk tepat uz vietas nopērku dārgāk, nekā tērēju savu laiku un naudu autobusa biļetei, kas kopā saskaitot būs dārgāk nekā pirkt uz vietas.

    #253141
    Jaunzems
    Participant

    Ietaupītā nauda jebkurā gadījumā būs lielāka nekā 2 biļešu cena. Nav jau nekāda rīgas satiksme, kas brutāli apzog

    #253142
    Creep
    Participant

    https://www.1188.lv/satiksme/starppilsetu_autobusi/?selected_from=7115&selected_to=7083&date=&from=Ventspils&to=R%C4%ABga

    Biļetes cena vienā virzienā, kā jau redzat, ir 4,70LS. Ja izdodas atrast savā krajā piedāvājumu 60ls robežās, tad vēl var ņemt, ja ne, tad tiešām stipri izdevīgāk būs kulties uz rīgu.

    P.S. Tad arī pasaki tiem no SS lai maksā par ceļu *2 (arī par patērēto laiku, jo savas 6h ceļā vien aizies).

    #253143
    shady
    Participant

    Reāli sanāks tieši otrādi, jo dēļ iztērētās naudas un laika ceļam, tu būsi ar mieru samierināties pat ar “pastāstīt aizmirsto” vizuālo defektu un citiem sīkumiem, tukšā jau vairs atpakaļ nebrauksi.

    #253144
    Creep
    Participant

    shady: iekš SS sludinājumu rīgā ir pa pilnam. Ja viens piedāvājums neapmierina pēc apskatīšanas, kas liedz apciemot nākamo jau tajā pašā dienā?

    #253145
    msh
    Participant

    Kā tas ir – “atkodēts” – ar zobiem atkosts, jeb instrumentiem? 😀 Un kāpēc tādas alkas pēc slimuča?

    #253146
    Crow
    Participant

    msh wrote:

    Kā tas ir – “atkodēts” – ar zobiem atkosts, jeb instrumentiem? 😀 Un kāpēc tādas alkas pēc slimuča?


    Lai varētu kruķīt diskus no oficiālā Sony® pārstāvja vietējā tirgū. Ek, vecie labie laiki. A vo tagad nemaz vairs nav interesanti konsoles piratizēt, čakars pēdējais 😀

    #253147
    msh
    Participant

    Nu es zinu, ko ar to stulbo vārdu apzīmē. Es vienīgi nevaru saprast, kur rodas “atkodēšana”. Nokodēties mēdz pret dzeršanu un citiem netikumiem – un tad atkodēties 😀 Bet par cik mēs nedzīvojam matriksā [laikam 😀 ], ierīci nevar “nokodēt”. Atbloķēt PS2 arī nevar – jo tas nav nobloķēts – SIM karti ielikt nevar, tātad uz TELE2 nobloķēt nevar 😀 Tur ir vienīgi aizsardzība, kas neļauj nolasīt diskus, kas nav PS1, PS2, CDDA vai DVD video, un kuru jāaappiš – ar modčipiņu. Es vispār apsveru domu par viena vai abu manā parakstā redzamo PS2 aprīkošanu ar modčipiņu – bet nevis lai vilktu un ceptu spēles [to es varētu mēģināt tāpat, ar ESR – vai uzlodēt slimucim IDE kabeli un laist no cietuča], bet lai PS2 diskdzinis darbotos kā parasts CDroms – ļaujot PS2 izmantot kā parastu divx atskaņotāju [speciāli ceptie diski nerullz] vai varbūt, ja sagribētu izmantot blackrhino linuksi, lai izmantotu diskdzini kā pienākas.

    P.N. Man vislabāk patīk lasīt pokemonos 360. domubiedrus, kur “atkodētāji” runā par savu xkastu “atkodēšanu” – un no tā muļķīgā vārda nevar saprast, kuru no trijām iespējamajām darbībām attiecīgais “kodētājs” apspriež 😀

    #253148
    Crow
    Participant

    Ui, urķis tāds, trakais konsolists, nenāc klāt 😀

    #253149
    Foxsk8
    Participant

    buipis: Varu piedāvāt savējo, pulte unversālā, der arī pie PC. Spēlēs nav nekādas, atkodēts arī nav, nedaudz vāciņš čakarējas, bet tā viss iet. Atrodos pusceļā starp V-pili un Liepāju. Neesmu geimers, vienkārši to laika nosišanas aparātiņu dabuju for free. Ne man tādu vajag, ne es viņu lietošu.

    #253150
    msh
    Participant

    Crow wrote:

    Ui, urķis tāds, trakais konsolists, nenāc klāt 😀


    Nu vēl trakāks, jau trīs PS2 īpašnieks [img]https://www.windcitycars.lv/images/smiley/icon16%5B2%5D.gif[/img]

    #253151
    pats_Toms
    Participant

    Izskatās, ka te pārākais PS2 tirgus. Man sasodīti uz viņa gribās paspēlēt visus Metal Gear Solid. Ir kāds, kas tirgo konsoli labā stāvoklī Rīgas galā?

    #253152
    buipisLV
    Participant

    Diemžēl, joprojām aktuāli. 🙁

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā