Pērku portatīvo datoru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi PÄ“rku portatÄ«vo datoru

Tiek skatīts 221 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221216
    APOC
    Participant

    ob1 wrote:

    Paldies, APOC, tagad sapratu.

    Hmm, un man ir pretlīdzeklis – es varētu sagatavot disku, kas satur HDD klonu – tā lai jebkurš var atjaunot kompi.

    Ko teiksi?


    Š āds risinājums jau būtu ideāls, it sevišķi ja būtu atjaunojams arī tādiem, kas par un ap PC neko nebumbum. 🙂

    #221217
    ob1
    Participant

    Hmm, priekš nebumbum būs grūtāk… būs jāpadomā kā…

    Bet sagatavot disku priekš kāda, kas puslīdz saprot, tā gan nebūtu problēma.

    #221218
    WerNeo
    Participant

    ob1. Pats lieliski zini, ar ko būs labāks tas dators, kas maksās 400-500Ls. Un beidz te dzīt lāci no meža. Kalkulators arī ieslēdzas ātrāk nekā tavs optimizētais dators. Mēģini kalkulatoru kādam pārdot, kas teiks, ka dators vajadzīgs tikai firmas aprēķinu veikšanai. Kā pamatojumu saki, ieslēdzas ātrāk.

    #221219
    ob1
    Participant

    WerNeo. Es tiešām nezinu. Lūdzu paskaidro.

    #221220
    Wuu
    Participant

    Nu ļoti vienk. optimizētākas dators (reāli izgraizīts xp, un atslēgtām fīčām) strādā ātrāk. Bet tam nav nekāda sakara ar hardveru, jo optimizācija nepalielina ātrdarbību, bet vienk. atslogo sistēmu.

    Mans Athlons startējas ~25 sekundēs, 10 bios un 15 xp. Bet es tak nebļaustos ka visi pārējie datori nekam neder, jo man dators startējas ātrāk?

    #221221
    ob1
    Participant

    Wuu, kas tev liek domāt, ka mans win ir apgraizīts?

    #221222
    Wuu
    Participant

    ob1 man tak vienalga ko tu ar viņu dari, var izgriezti var ārī atslēgti. Priekš veciem hlamiem (kā tavs laptops) es lietoju izgraizītu, priekš normāliem datoriem ir savas metodes. Bet visam šitam procesam nav jēgas, ja dators nespēj youtobe HD klipiņus atskaņoti, tad vari kaut vai apdirsties uz tā hlama. Optimizē ko gribi, tas tāpat nespēs!

    #221223
    ob1
    Participant

    Hmm, manējais rāda HD klipus.

    Un kas tev liek domāt, ka tas ir hlams? Manuprāt ļoti labs kompis.

    #221224
    Wuu
    Participant

    Š obrīd sēžu pie viena “Tavuprāt laba kompja”, raroju 4gb bildītes laiks rāda 40 minūtes. Cik jauki! Protams 100% procesora noslodze, mēģināt ko citu darīti uz tā datora būtu nāve. Pārinstalēšu tad jau redzēs…

    #221225
    tox3
    Participant

    Ob1, manu eee pc negribi optimizēt? 😀

    Vēlēt0s, lai ietilpst tavos hobijos un būt tuvumā 😀

    #221226
    ob1
    Participant

    Wuu, ko lai dara, ka tev rokas līkas….

    tox3, var jau, tikai tuvākās pāris nedēļas man aizņemtas.

    #221227
    tox3
    Participant

    nu nebūtu jau slikti kkad pēc jaunā gada

    #221228
    ob1
    Participant

    ok, tox3.

    #221229
    WerNeo
    Participant

    Ob1. Slinkums te gari diskutēt par lietām, ko pats lieliski zini, te tikai izliekoties par nezinīti. 🙂 Bet nu… Paņemsim datoru ar P3 633mhz proci un no tā izrietošajiem dzelžiem, atbilstoši tam laikam.. Un salīdzināsim ar kaut kādu C2D 2.6ghz ar attiecīgiem pārējiem dzelžiem, kas ir tagadējais standarts. Nooptimizēsim P3 līdz kliņķim. Uz C2D atstāsim kāda brenda standartinstalāciju.

    Un notestēsim sekojoši…

    1) Atveram Excel.

    2) A1 šūnā ierakstīsim piemēram “asd”

    3) Iezīmēsim A1 šūnu un nospiedīsim Ctrl+C

    4) Izvēlamies šūnu A2 (ne rediģēšanai, bet lai vienkārši iezīmējas) un spiežam Ctrl+A

    5) Ctrl+V

    #221230
    ob1
    Participant

    WerNeo, a kāpēc iet runa par P3/633?

    Un kāpēc tik idiotisks tests – visu exceli piedzīt ar “asd”?

    (Sekundes 10 pagāja, ja kas. Uz C2D pagāja sekundes 7. Nu un?)

    #221231
    nevertell
    Participant

    eu, nu tad atklāj sava zvēra h/w info. Piemēram, ja gribēšu tavu to daiktu tikai priekš linuxa, tad man derētu zināt kāds cpu un gpu.

    #221232
    WerNeo
    Participant

    Nē, idiotisks tests ir salīdzināt, cik ātri ieslēdzas dators un Words. Un vēl idiotiskāk ir apgalvot, ka vecs (P3 līmeņa) dators nav lēnāks par jaunu (piem C2D).

    #221233
    ob1
    Participant

    nevertell, es pārdodu ofisa/interneta kompi – tieši kā autors prasīja. Ja tu gribi pirkt dzelzi linuxam, tad meklē citu.

    #221234
    ob1
    Participant

    WerNeo. Datora ieslēgšana un ofisa progu palaišana ir tas, ko bieži dara uz tāda datora.

    Protams, būtu labi atrast arī citus testus… tikai ne dzelžu papagaiļu mērītājus… kaut ko no reālās dzīves.

    P.S. vēlreiz – kas liek domāt, ka tas ir vecs P3? (nav, ja kas)

    #221235
    Wuu
    Participant

    Nē reāli dzīvē visi startē datorus un ofisu un ja tas notiek 0.5 ms lenāk tad ir PIZ~G~EEEEEETS.

    p.s. Nu vismaz slavenie Siguldas datormeistari tā domā.

Tiek skatīts 221 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā