Pērku portatīvo datoru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi PÄ“rku portatÄ«vo datoru

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221036
    ob1
    Participant

    Saproti, APOC, lieta tāda, ka besī ārā tā useru gudrā spriedelešana par to kurš CPU vai VGA ir labāks, vai arī cik RAMa vajag kompim.

    Nav svarīgi detaļu parametri, galvenais, lai viss ir labi sabalansēts un labi sainstalēts. Tāpēc esmu pret speceņu publicēšanu. Nu labi, ekrāna izmērs ir svarīgs, HDD ietilpība arī. Š os parametrus iedevu.

    Kad Tu pērc telefonu, Tu arī interesējies kāds CPU/RAM/VGA tajā ir? Vai arī paļaujies uz ražotāja kompetenci?

    #221037
    ob1
    Participant

    Mopsi, a kāpēc tev bilde? Nopietni, es nesaprotu.

    #221038
    Mopsis
    Participant

    Kad pērku telefonu neinteresējos. Bet bez bildes nekas nesanāk, jo nejau es pērku.

    #221039
    WerNeo
    Participant

    Mopsi, a kā pakaļ datoram tiksi?

    #221040
    Mopsis
    Participant

    ob1 wrote:

    Mopsi, a kāpēc tev bilde? Nopietni, es nesaprotu.

    Tāpēc, ka manai mammai svarīgākais ir dizains, nevis parametri, un bez bildes neko nepirks.

    WerNeo wrote:

    Mopsi, a kā pakaļ datoram tiksi?

    Kapēc tad LV Pasts ir izgudrots un pastāv?

    #221041
    Andress
    Participant

    1: Ob1, tev kas, pēdējā laikā tads sports, sevi par idiņu pataisit jeb kā? 🙂 Pirksti nesāk sāpēt visu šito bullšitu rakstot? Mēs visi zinām tavu optimizāciju. Laikam optimizējot esi saelpojies dūmus no svilušiem kondiķiem, greetsz.

    2: Crowa port. var pirkt tikai kurjers, kurš nogādā lietas no vienas vietas uz citu. (šajā gadijumā, elektro tehnikas utiliuzācijas laukumu ganību dambī).


    @Mopsis
    , aizmirsti pa 80 Ls nopirkt jēdzīgu portu kuram nebūtu visai manāmu gļuku etc. Piekrāj vēl 50ls un lūko tad kautko. Un katrā ziņā jau nu ne šeit.

    #221042
    ob1
    Participant

    āāā, mammai…. tad iesaki viņai šo:

    https://apple.lv/macbookair/

    dizains ļoti labs, tiešām. Bremzīgs un dārgs, bet dizains ir ok.

    Tad tā arī būtu teicis sākumā, ka vajag dizina rotaļlietu nevis kompi, es nebūtu piedāvājis.

    Tagad esmu patērējis 3 stundas bezjēdzīgām sarunām ar tevi. Es stundā pelnu virs 7Ls, tā ka tu man tagad esi parādā 21Ls par bezjēdzīgi patērēto laiku.

    #221043
    Mopsis
    Participant

    BEIDZ, ob1!!! Š ī trīs stundu saruna ir tāpēc, lai tu nofotorāfētu to datoru, jo kā lai es zinu, ka nav tāds, ka pa pie mašīnas piesiets un vilkts.

    #221044
    Andress
    Participant

    Mopsis wrote:

    BEIDZ, ob1!!! Š ī trīs stundu saruna ir tāpēc, lai tu nofotorāfētu to datoru, jo kā lai es zinu, ka nav tāds, ka pa pie mašīnas piesiets un vilkts.

    Beidz Mopsi!!! Š is cilvēks piš tavu jauno, naivo un sačakarēto prātu. 🙂

    #221045
    APOC
    Participant

    ob1 wrote:

    Saproti, APOC, lieta tāda, ka besī ārā tā useru gudrā spriedelešana par to kurš CPU vai VGA ir labāks, vai arī cik RAMa vajag kompim.

    Nav svarīgi detaļu parametri, galvenais, lai viss ir labi sabalansēts un labi sainstalēts. Tāpēc esmu pret speceņu publicēšanu. Nu labi, ekrāna izmērs ir svarīgs, HDD ietilpība arī. Š os parametrus iedevu.

    Kad Tu pērc telefonu, Tu arī interesējies kāds CPU/RAM/VGA tajā ir? Vai arī paļaujies uz ražotāja kompetenci?


    Saprotu, pilnībā piekrītu.

    Pērkot telefonu, komponentes ražotājs/modelis nē, bet parametri interesē gan + protams, arī kompetence. 🙂

    Heh, starpcitu dikti labi izdomāts. Ja nobruks vai tiks nodzēsta tevis liktā programmatūra, cilvēks būs spiests tevi meklēt rokā. Jo by default uzliktais nebūs tik ātrs kā tavs 😀

    #221046
    ob1
    Participant

    Andress, ko pīpē šovakar?

    Ko tu te visādu figņu nes, Crowa laptopam nav ne vainas, pats redzēju – pēc parametriem – zvērs.

    #221047
    ob1
    Participant

    APOC. Vispār es parasti piesakos pārinstalēt bez maksas, ja kas nobrūk. Pēdējo pāris gadu laikā gan tas nav gadījies. Hmm, bija viens izņēmums – džeks nemācēja uzlikt kaspersky atjauninājumu, tāpēc atstiepa pie manis, nu tad pie viena arī pārinstalēju, bet bija interesanti paskatīties uz savu darbu pāris gadus atpakaļ.

    🙂

    #221048
    Andress
    Participant

    ob1 wrote:

    Andress, ko pīpē šovakar?

    Ko tu te visādu figņu nes, Crowa laptopam nav ne vainas, pats redzēju – pēc parametriem – zvērs.

    Kā tād 😀

    [spoil]

    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 [/spoil]

    Meistar, man rodas adekvāts jautājums- kad Jūs pēdējo reizi izgājāt mediciniski-psiholoģisko pārbaudi? 😀

    #221049
    WerNeo
    Participant

    Mopsis wrote:

    WerNeo wrote:

    Mopsi, a kā pakaļ datoram tiksi?

    Kapēc tad LV Pasts ir izgudrots un pastāv?

    A sūtīšanas izdevumus kas segs?

    #221050
    ob1
    Participant

    Mopsi,

    ob1 wrote:

    Dators ir laptops 14″ korpuss melns ar pelēku. Izskatās pieklājīgi, mehānisku defektu nav.


    vai ar šo nav pietiekami?

    #221051
    Mopsis
    Participant

    Nu pietiek. Tevi kādā privātā veidā var sakontaktēt?

    #221052
    ob1
    Participant

    Andress wrote:

    Meistar, man rodas adekvāts jautājums- kad Jūs pēdējo reizi izgājāt mediciniski-psiholoģisko pārbaudi? 😀


    Kad pēdējo reizi ķirzaks mani sūtīja pie psihoterapeta, es aizgāju, bet tas beidzās ar veselības ministra atkāpšanos no amata. Tepat kaut kur forumā tas ir piefiksēts… tā ka nākošreiz padomā divreiz, pirms man ko tādu prasi. DIVREIZ!

    #221053
    WerNeo
    Participant

    Kur nu vēl privātāk par notepad.lv?

    #221054
    ob1
    Participant

    Mopsi, tu vari ar mani kontaktēties šeit forumā (uz PM no tevis es neatbildēšu).

    #221055
    ob1
    Participant

    WerNeo, prozit!

    🙂

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā