Pērku portatīvo datoru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi PÄ“rku portatÄ«vo datoru

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221076
    Mopsis
    Participant

    ob1 wrote:

    nē, Mopsi. Labākus par manējiem nenopirksi. Esmu gatavs derībām. Ja atradīsi (parādīsi man) ātrāku kompi, tad manējo dabūsi pa free. 😀

    Es savu Dual Core varu mēģināt optimizēt, lai būtu ātrāks?

    #221077
    ob1
    Participant

    Jā WerNeo, tav taisnība – kā iedzeru, tā sāku mētāties ar naudu…

    Kad dāvināju Mopsim to kompi, tad sazvanījos ar viņa vecākiem, lai nebūtu nekādas divdomības… lai gan, kad aizbraucu pie viņiem, tad tāda aizdomīga attieksme bija manāma…

    Parasti jau cilvēki netic, kad saku ko varu izdarīt ar kompi. Tik jaunieši ir gatavi riskēt. Reku, Linx-am arī laptopu saķīlēju, bet šis vairs nav puikas gados…

    Man tā kompju ķīlēšana nav bizness, tas ir vaļasprieks. Kādreiz man bija datorfirma, kas bija Latvijas top 5 pēc apgrozījuma… toreiz viss prieks no ķīlēšanas bija aptumšots ar administratīvo darbu. A tagad esmu programmētājs un brīvā brīdī paņemu kādu kompi saķīlēt.

    Man vēl ir palicis neliels skaits klientu – saprātīgi džeki (kā likums – bagāti džeki), kas zina, kas ir labi padarīts darbs. Bet naudu par darbu no viņiem neprasu. Kaut kā neērti – es izklaidējos ar viņu datoriem, bet šie vēl maksās naudu…

    Tas kompis, ko piedāvāju – es pie tā strādāju vairākus mēnešus. Trīs reizes pārinstalēju, kamēr dabūju rezultātu. Pēdējais BIOSs izrādījās gļukains, nācās likt priekšpēdējo… Pacēlu tā, ka pašam patiess prieks par padarīto darbu un HP būtu izbrīnīti par to, ko no viņu dzelža var izspiest.

    Nē, Mopsis to aparātu nedabūs, es labāk to kādam uzdāvināšu. Savu iespēju viņš palaida garām ar kasīšanos pie specenes.

    #221078
    ob1
    Participant

    Mopsi, man pofig, liec pretī kaut vai quad core, līdzi netiksi.

    #221079
    WerNeo
    Participant

    ob1 wrote:

    Jā WerNeo, tav taisnība – kā iedzeru, tā sāku mētāties ar naudu… lai gan, kad aizbraucu pie viņiem, tad tāda aizdomīga attieksme bija manāma…

    A tu pamēģini braukt pie viņiem nedzēris. Varbūt attieksme mainīsies 🙂

    #221080
    nevertell
    Participant

    Mkej, obī van, dāvināsi man ? 😀 Labprāt paņemtu lapsi ar windowzu, lai būtu no kā sinkot aifonu.

    #221081
    ob1
    Participant

    nevertell, tas kompis ir daudz krutāks, aifomu var sinkot arī no lūzņa…. bet šobrīd tā vien gribās kādam uzdāvināt…

    #221082
    WerNeo
    Participant

    Da lābi. Ob1, kāpēc Tu vienmēr krānu staipi? Kad skaidrā, nereti mums stāsti, kā sievu apmierinājis un, ka viņa sajūsmā par Tavu krānu. Iedzēris, stāsti, ka esi labākais naudas dalītājs pa kreisi un pa labi… ka datorus sataisi par velti labāk nekā jebkurš cits. u.t.t.

    Es te nāku atpūsties. Pamēģini Tu arī atpūsties, bet bez krāna staipīšanas.

    #221083
    ob1
    Participant

    Da lābi, WerNeo. Nelielīšos. Davai sarīkojam sacensības. Man vēl mājās palikuši kādi 6 puslīdz identiski dzelži. Kas mani saliks, tas dzbūs dzelzi pa free. ok?

    #221084
    daGrevis
    Participant

    ob1 vienkarši ir savadaka domašana, par to es vinu cienu! 🙂 (laba nozime)

    Š is topiks ir vienkarši perle, neviens joks nestav klat! 😀

    Mopsi, nebiju domajis ka var but tik mazgudrs. 🙁

    Kads ir pamanijis to ka tas ko uzraksta, piemeram, ob1 tiek nošpikots un to pašu paska Mopsis?!! 😀

    ob1 wrote:

    Tagad esmu patērējis 3 stundas bezjēdzīgām sarunām ar tevi. Es stundā pelnu virs 7Ls, tā ka tu man tagad esi parādā 21Ls par bezjēdzīgi patērēto laiku.


    ob1 wrote:

    Mopsi, tu vari ar mani kontaktēties šeit forumā (uz PM no tevis es neatbildēšu).


    Mopsis wrote:

    Ehh, izcakareju cetras stundas laika, kura vareju darit ko citu. 🙁 Un ob1 vairs neuzticos pec WerNeo komentara. Bet tapat izcakareju, jo foruma ar nevienu nekontaktešos.

    Un jā, deviņi informātikā nav nekas. 🙂

    #221085
    WerNeo
    Participant

    Ob1. Mopsis jau brauc, saturies!

    #221086
    ob1
    Participant

    WerNeo wrote:

    Ob1. Mopsis jau brauc, saturies!


    Bļin, jāsāk evakuācija…

    #221087
    Loading
    Participant

    ob1 wrote:

    Nē, šis modelis nav apskatāms internetā, jo tas ir izgatavots vienā eksemplārā. Roku darbs. 🙂

    Paldies saplākšņa gabalus ar izprintētu bildi nevajag.

    #221088
    WerNeo
    Participant

    A ja es braukšu. Vienkārši savākšu visus tavus dzelžus un (vēl savus piemetīšu)… izdāļāšu ģimenēm, kam to patiesi vajag.

    #221089
    ob1
    Participant

    WerNeo, ja Tu pateiksi kam patiešām vajag, tad es pats viņiem pievedīsu. Bet vari atbraukt – parādīšu ko un kā es daru… kas zina, varbūt Tu māki labāk…

    Loading, es tev neko neesmu piedāvājis. Tāpēc piever pāksti.

    #221090
    WerNeo
    Participant

    Da lābi. Es jau Tevi arī paņemšu dāļāšanai. Tev taču ir bārda. 🙂 Tēlosi sala veci (sorry, santa klausu). 🙂

    A par pieredzes apmaiņu. Nekad neesmu pret. Vienmēr esmu uzskatījis, ka savās zināšanās jāapmainās ar citiem zinātājiem. No tā iegūst abas puses. 🙂 Nekad neesmu par to, ka es zinu visu. Es zinu, ka katram mums ir kas jauns, ko uzzināt. 🙂

    #221091
    nevertell
    Participant

    Kas jādara, lai to ķeplepu dabūtu ? Jāsaliek dzelži, vai jāveic super-duper optimizācija ar? Kā noteiksi, cik veiksmīga ir optimizācija, kādu benčmarku lietosi ?

    #221092
    ob1
    Participant

    opā, salaveci pēdējo reizi tēloju gadus 10 atpakaļ. Bet ideja laba 🙂

    Gaidu adreses. Būs jautri. Patiesībā laba ideja – uzdāvināt kompjus sīčiem. Tikai ir problēma – man ir kompji, bet nav monitori. Kāds var palīdzēt?

    #221093
    Aldis
    Participant

    emm.. klaunu un tauru bars…

    vsp. te pat mopsim savā veidā ir taisnība (neskatoties uz pagātnes grēkiem) – kā tad var pirkt kompi nezinot tā parametrus! Tas ka tev Windulis optimizēts, un bezmaz paškompilēts “tavam” datora modelim viss štokos, a ko darīt ja vajadzēs pārinstalēt? Cilvēks iegrūdīs standarta OS, un tad tava optimizācija būs kaķim zem astes, un to jau varētu uzskatīt par iesmērēšanu!

    Pirmā dzirdēšana ka kompjus tirgo pēc parametra – offisa programmas var palaist ātri!

    Nē nu protams, ja Tu dod jau OEMu līdzi kompim, kurš pārinstalējot arī ir optimizēts tā kā vajag! (Bet nu nedomāju ka tādu ķīmiju Tu darītu)

    ob1 wrote:

    Mopsi, man pofig, liec pretī kaut vai quad core, līdzi netiksi.

    Un šis gan bij pastulbi teikts! 😀

    #221094
    WerNeo
    Participant

    Man ir LCD 17” monitors, ko varu atvēlēt labdarībai kaut vai rīt 🙂

    P.S. Labi, ka Tu mums tāds gudrs pagadījies. Nedz klauns, nedz taurs, bet Ē-žurnālists 🙂

    #221095
    ob1
    Participant

    Aldi, tu vari pieteikties konkursam ar savu quad core, ja kas. Un tad redzēsim kas te runā pastulbi…

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā