Pērku portatīvo datoru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi PÄ“rku portatÄ«vo datoru

Tiek skatīts 141 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221136
    Mopsis
    Participant

    Savu nu gan nedošu, ja zaudēšu. Kaut kas cits jāizdomā.

    #221137
    WerNeo
    Participant

    ob1. Redz kā tu visus biedē! 😀

    #221138
    ob1
    Participant

    WerNeo, a kā tu domā, kāpēc man mājās stāv noliktava ar kompjiem – derībās vinnēju… tikai arvien grūtāk ir atrast kādu, kas ir ar mieru ar mani derēt…

    🙁

    Hmm, vajadzēs laikam jaunu identitāti izveidot, uz šo vairs neviens neparakstās derēt… mopsi, lūdzu pakonsultē kā to pareizāk darīt.

    #221139
    Crow
    Participant

    Es nevaru iejiet Mopša blogā. Gribēju paskatīties, kā veicas ar whatever… izdzēsts, odnako 🙁

    Vai WordPress nav kāds noteikums, kas aizliedz pārslogot servisu ar “too much deletes per month”?

    Ob1 – varbūt Anykeys Skovorodkers? Neviens nepazīs, toč.

    #221140
    Mopsis
    Participant

    Turpmāk manām aktivitātēm, kā es mēģinu sadzīt ob1 varēs sekot līdzi https://skrufijblogs.wordpress.com/

    #221141
    WerNeo
    Participant

    Nu… vismaz garāmgājēja ārstniecības izdevumus segt nāktos tev, jo manās derībās zaudētu. 🙂

    P.S. Ceru, ka tu no ķirurgiem derībās neuzvari visas iekārtas… Viņiem taču jāstrādā.

    #221142
    Crow
    Participant

    Ä€, viņš ir atpakaļ. Vienalga Mopsi/Skrūfiju/Skrāpiju vajadzētu banot no WordPress.com.

    #221143
    nevertell
    Participant

    Nu, bet ja pakāstu, tu pieņemtu nevis manu ejošo athlon 5000+ x2 kasti, bet kautkādu 2400+ sempronu ar beigtu ide kontrolieri ?

    #221144
    Mopsis
    Participant

    Ja es pakāšu, tad dodu omes kompi tādā gadījumā.

    #221145
    ob1
    Participant

    nevertell… kastie par tekstiem? Ja esi vecis, tad par saviem vārdiem/darbiem jāatbild. Un jāatbild adekvāti. Es izlieku laptopu, kas atbilst Mopša specenei (izņemot ekrāna izmēru). Tu vari tak ņemt quad core un salikt mani vienos vārtos… bet tad arī atbildēsi ar to quad core. Man liekas, ka taisnīgi.

    #221146
    nevertell
    Participant

    Nē, es esmu gatavs cīnīties arī ar to sempronu, tik vajag dabūt veidu, kā iebūtot viņu. Man pat nav quad core 😀 Saproti, džedaj, man nav datoru noliktava, un tie, kas man ir, tā pat ir reti sūdīgi.

    #221147
    Mopsis
    Participant

    Ja tāds risks, ka jāatdod labakais dators, tad ņ emu omes datoru(aizbildinoties, ka uzbrucis ļaunais vīruss, un dators dēļ tā ir salauzts). Kaut vai, varu arī riskēt ar savu(vismaz būs iemesls pacensties).

    #221148
    ob1
    Participant

    Nevertell, izvēle Tava ar ko riskēsi.

    Mopsi, tev kauns ir?

    #221149
    Mopsis
    Participant

    ob1, protams ka ir. Tikai gribēju zināt tavu reakciju. Taisu jau savam datoram ar nLite Windows Skrufijs edition.

    #221150
    WerNeo
    Participant

    Ob1. Piezvani Mopsis vecākiem un pasaki, ka viņam vajag stingrāku audzināšanu. Nu, vai vismaz, ka lai ierobežo sēdēšanu pie datora. Galvenais, lai aizliedz notepad.lv apmeklēšanu.

    #221151
    ob1
    Participant

    Tā, cik saprotu šobrīd sacensībās piedalās:

    1) ob1 ar kompi ob1-nb17

    2) nevertell ar “sempronu”

    3) Mopsis ar … ?

    Būtu labi arī uzzināt nevertell dzīves vietu. Es atrodos Siguldā, Mopsis – Venspilī. Ir jāizdomā kur tiksimies. Atkarībā no tā varam pieaicināt arī sekundantus, kā jau duelim pienākas.

    #221152
    ob1
    Participant

    Pag, WerNeo, man te sāk spīdēt papildināt savu datoru kolekciju… pēc tam noteikti piezvanīšu. 🙂

    #221153
    Mopsis
    Participant

    Mopsis ar Dual Core.

    #221154
    ob1
    Participant

    Hmm, Mopsi, tev vajadzēs rakstisku vecāku atļauju…

    #221155
    Mopsis
    Participant

    Zinu jau uzreiz, ka neļaus atdot, ja zaudēšu. 🙁 Tā kā nav jēgas nemaz prasīt.

Tiek skatīts 141 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā