Pērku portatīvo datoru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi PÄ“rku portatÄ«vo datoru

Tiek skatīts 161 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221156
    usver
    Participant

    ob1 wrote:

    Aldi, tu vari pieteikties konkursam ar savu quad core, ja kas. Un tad redzēsim kas te runā pastulbi…


    ierosinu kritēriju pārbaudei – kurš pirmais saskaitīs 32miljonus ciparu aiz komata no PĪ. kvadkŠre nu nekādi neturēs līdzi zvērā optimizētam atlonam XP .. mhh

    #221157
    nevertell
    Participant

    es no ziepniekkalna rīgā. Pag, pag, kādi ir kritēriji ? Obligāti vajag iks pī un em es ofis ? Tātad ko vajag panākt ?

    #221158
    Andress
    Participant

    Administrācijas interesēs būtu likvidēt šo pajoļu midzeni :>

    Mīļā miera un LR kriminalkodeksa dēļ….

    #221159
    Mopsis
    Participant

    Esmu jau sagatavojis instalāciju ar nLite, un iztīrījis datoru no putekļiem, kā arī uzklājis jaunu termopastu. Š odien pa dienu apdeitošu BIOS, un ierakstīšu draiverus diskā. Iespējams arī programmas šodien pa dienu sarakstīšu diskos. Tagad laikam iešu gulēt.

    #221160
    WerNeo
    Participant

    Andress wrote:

    Administrācijas interesēs būtu likvidēt šo pajoļu midzeni :>

    Mīļā miera un LR kriminalkodeksa dēļ….

    … Teica robertiņš! 🙂

    #221161
    Andress
    Participant

    Vēl viens vēlas apstrīdēt manas zināšanas LR likumdošanā? 🙂

    LR Krimināllikuma (Informatīvi: 9.pants, 19. pants, 21. pants) NN klasifikācija: 177. panta 1. un 2. daļa , 177.1 panta 1. un 2. dalja, 180. panta 1. daļa.

    Ja mopša vai vēl kāda mamma vai vēl kāds labi pacenstos, varētu šito sacensību un topiku interpretēt vēl minimums pie 10 pantiem.

    ob1 wrote:

    Pag, WerNeo, man te sāk spīdēt papildināt savu datoru kolekciju… pēc tam noteikti piezvanīšu. 🙂

    Pateicoties Ob1, arī šo var interpretēt kā noziedzigu nodarijumu pēc 18., 19.,20. LR KL tavai, WerNeo kunga, personai. Nepuksti te daudz. 🙂

    Uz utilizāciju un miers. Lai ņemas privātajā

    #221162
    ob1
    Participant

    Andress, kāds tam visam sakars ar krāpšanu? (KK 177)

    #221163
    ob1
    Participant

    nevertell, Tev taisnība – vajag skaidrus kritērijus.

    Manuprāt OS nav nozīmes. tad verētu izmantot OpenOffice. Hmm, FF arī.

    #221164
    Wuu
    Participant

    ob1 wrote:

    Pārbaudīts tiks:

    1) Cik ātri kompis ieslēdzas;

    2) Cik ātri palaižas ofisa un interneta progas.

    Vai ofisa/interneta kompim ar to nepietiek?

    Viss skaidrs, tik muti dzesēt māki! Ja tavā iedomu ofisā raksta ar vienu pirkstu un skatās uz klaviatūru, tas nenozīmē ka citur tā ir! Un noteikti darba produktivitāti nosaka cik ātri ofice palaižas…

    Iestāsti to manam draugam kuram ofisā vienlaicīgi atvērtas 4 programmas un “maziņas” excel tabulas. Un jāspēj ātri atrast vajadzīgo informāciju.

    Un par internetu, kā tur ir tavam craploptapam ar HD youtube klipiņiem ko, palaid kādus divus paskaties kā tur īsti ir.

    Varbūt izpildīsim testiņu, ko saki? https://service.futuremark.com/peacekeeper/index.action

    #221165
    ob1
    Participant

    ok, Wuu, var arī 4 progas paralēli. Un arī lielas excel tabulas. Un var arī HD klipiņus, tikai tad vajadzēs pieslēgumu pieinterneta. Tu arī piedalies?

    #221166
    Wuu
    Participant

    Beidz muti dzesēt! Tu skaidri teici ka quad ieliksi.

    Pārspēj šito!

    [img]https://bildites.lv/images/ca36tjn3qgyr02pjvrf.jpg[/img]

    #221167
    ob1
    Participant

    Wuu, šitie testi ir krāna staipīšanai un tikai. Ar to kā kompis strādā no lietotāja viedokļa, tam ir visai minimāls sakars.

    #221168
    Wuu
    Participant

    ob1 wrote:

    Mopsi, man pofig, liec pretī kaut vai quad core, līdzi netiksi.


    Un šis citāts nav krāna staipīšana?

    Beidz dzesēt muti!

    #221169
    Mopsis
    Participant

    EU! Ta te būs kādas sacensības vai nebūs? Uzrakstat tak noteikumus!

    #221170
    nevertell
    Participant

    Es gan neesmu gatavs piedalīties, vajag kaut kur pa lēto dabūt ide/sata kontrolieri uz pci vai kādu karšu lasītāju. Tad droši. Domāju, ka ofisam jābūt tikai un vienīgi OO, bet brauzerim jābūt ar grafisko intefeisu un jābūt flešam.

    #221171
    ob1
    Participant

    ok. Tad saprotu, ka neviens nepiedalīdies, tikai virinās pāksti, neatbildot par saviem vārdiem.

    #221172
    nevertell
    Participant

    Aizver muti, šon 3 stundas meklēju to nolādēto karšu kasītāju un jau izvilku ārā no putekļiem to kasti.

    #221173
    ob1
    Participant

    Karšu lasītājs ir tā problēma? Man te atvilknē daži mētājas… kādu tev vajag?

    #221174
    drunk_lizard
    Participant

    KUR IR MAMMAS FOTO~!!?

    zadolbalji

    nav foto, nav variantu!

    #221175
    elvisburdajs
    Participant

    drunk_lizard, Tu runā par mopsi? 😀

Tiek skatīts 161 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā