Pārnesot visu dzīvi uz google var pamatīgi iekrist

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Pārnesot visu dzīvi uz google var pamatīgi iekrist

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154551
    migors
    Participant

    čalis twitterī izmisīgi čivina par to kā google šim nobleķējusi kontu. Es pats esmu google fans un lietoju sākot ar google apps beidzot ar android smartfonu, bet izlasot šo man sāka rasties šaubas.

    https://www.twitlonger.com/show/bt5akphttps://www.twitlonger.com/show/bt5akp

    #273201
    samurajs
    Participant

    Kļūdas var gadīties jebkurā pakalpojumā; neaizmirstam, ka G+ ir testa fāzē. Bet uzticēt visu dzīvi kautkādam interneta servisam ir absolūti muļķīga lieta. Jebkurā gadījumā jāparūpējas par back-up visiem nozīmīgiem datiem.

    Man gan pagaidām Googles servisos nav nācies vilties.

    #273202
    migors
    Participant

    jā es jau to tagad daru 🙂

    #273203
    Anonīms
    Neaktīvs

    Butu labak uzrakstijis googles palidzibas dienestam nevis civinajis tviteri. Ta ka tadi berni, mammu, man kaiminju puika nodarija pari, problemu vajag risinat normala celja, t.i. diskutejot par tas atrisinashanu ar cilvekiem kas tur ir spejigi kko palidzet, nevis klastot pasaulei, ka redz mani apbizo.

    #273204
    Kefīrs
    Participant

    tu vispār izlasīji tekstu no pirmā posta?

    #273205
    migors
    Participant

    nu īsts bērziņš, tik tipiski 🙂

    #273206
    shady
    Participant

    +1 Bērziņam

    Tik tiešam vajag sazināties ar suportu, ja tad nevar atrisināt problēmu, tad gan. Pamazām visa pasaule iet uz vienotiem risinājumiem (visi mākoņi, googles servisi utt) – no tā neizbēgsi. Viss pamazām tiek sasaistīts kopā un aizvien vairāk cilvēks zaudē kontroli par “savu” pasauli.

    #273207
    msh
    Participant

    Kontroli pār savu pasauli zaudē pelēkās masas pārstāvis, uzķeroties uz katras ēsmas, ko viņam pavicina degungalā un skrienot arvien ātrāk vāveres ritenī. Kam prāta pietiek, pār savu pasauli spēj saglabāt pietiekami daudz kontroles. Tev it kā prāts būtu, bet, kā redzams, tev tas viss ir pohuj, ko parāda arī tas teksts ka “neizbēgsi”. Neviens tev neliek lietot mākoņa parodijdatoru, neviens tev neliek reģistrēties plusgūglī, un neviens tev neliek pirkt krapfõnus, kuri pēc gada jau ir jāmaina.

    #273208
    Gakh
    Participant

    @Jānis Bērziņš =JanciX,

    Tiešām, vai tu izlasīji visu tekstu ? Izskatās ka nē, jo ja būtu izlasījis, tad arī zinātu ka pašas google’s darbinieks teica “augstākajiem” ka šī ir iespējams kļūda, un lai pārbauda visu vēlreiz, bet viņam pateica ka viss esot pēc noteikumiem (un netikai vienu reizi)

    Quote:


    After exploring every possible channel for help I was finally contacted out of the blue by an employee of Google who had coincidentally seen my ranting on Twitter, a service which I employed due to Google’s own complete lack of customer support. He said he would try to contact people at Google and help get my account restored. After emailing back and forth with him he reported that he spoke with someone at Google who told him my account had been disabled and they didn’t tell him why. He tried to explain to them that it must have been a mistake, but they would not explain themselves. So Google, here is something else I want you to consider. One of your own employees went to you on my behalf and notified you that you had disabled my account by mistake, and your response was “No, we’re pretty sure about it.” Your own employee said “Listen, I have been communicating with this person and I think there has been a mistake made, you should double check or talk to him about it.” And again your response was “No, we’re pretty sure.”

    #273209
    shady
    Participant

    msh – Neviens jau ar varu nespiež tagad, tu nesaprati manu domu. Es nešaubos, ka nākotnē 90% PC pastāvēs mākoņveidīgie risinājumi. Protams, var dzīvot “akmens” laikmetā un nelietot mūsdienīgus risinājumus, tā ir katra brīva izvēle. Bet, laikam ritot, pieaug gan iespējas, gan cilvēku prasības. Es arī tagad staigāju ar 2 telefoniem – viens ir viedtelefons, otrs – ķieģelis (1-2 nedēļām bača izvelk). Katram ir savas vajadzības, visur līdzi datoru nestiepsi, ir labi pārbaudīt savu e-pastu, soc.tīklus, kad esi ceļā, ārpus biroja vai mājas. Agrāk pats piederēju pie paranoiķiem, bet domas izmainījās. man pilnīgi neuztrauc, ja google ievāc kaut kādus statistikas datus vai viņu personāls var piekļūt manam e-pastam un citiem datiem. Es vairāk uzticos googlei nekā pašmāju inboxiem un tamlīdzīgiem servisiem, kur kādam par mani varētu būt lielāka interesētība nekā Googlei. Un kas par to, ka Google ievāc statistiku, ko tu meklē, ko lasi? Viņi sev izstrādā reklāmas servisu un cenšās piedāvāt minot tev interesējošu preci, pakalpojumu. Lai jau cenšas, man nekas nav pretī:) Un nav jāskrien līdzi modei un jāmaina katru gadu viedtelefons. Kamēr tas apmierina tavas prasības, tikmēr viss ir ok.

    Tu bieži dramatizē…tev ir tikai balts vai melns (vismaz tā var spriest no taviem komentāriem, kur tu uzsver, ka lieto “3310 nokia” un visi pārējie, kuri lieto ko labāku ir nozombēti dunduki) 🙂 Par soc.tīklu nozīmi es tev arī vienā citā tēmā skaidroju, nevajag visu spriest tikai pēc sevis un izdarīt secinājumus vadoties tikai no savām vajadzībām.

    #273210
    msh
    Participant

    Palasīju, muļķis. Idiots nē, bet vienkārši muļķis. Brīdī, kad kaut kāda kompānija sāk veidot aizdomīgu monopolu, no tās jāsāk turēties pa gabalu – a šis apbrīnojamu kaudzi savas informācijas gūglim tā vietā uzticēja 😀

    #273211
    msh
    Participant

    Ja “mūsdienīgs” ir vairāk vai mazāk auzas, tad kāpēc to lietot – lai būtu tāds pats, kā pārējā masa?

    Reku tavs piemērs par e-pastu – tu esi kāds biznesmenis, ka stundiņu pats nevar pagaidīt? Bet nu labi, pieņemsim ka esi. Normāliem augšējā gala telefoniem [nevis tiem draņķiem, kurus tu apraksti rakstos “budžeta klases bla bla blā” un uz kuriem attiecas teiciens par skopo un maksāšanu divreiz] jau kādus 10-12 gadus ir iebūvēts e-pasta klients. Un kādus deviņus gadus GPRS. Bez tam, inbox pastkaste spēj sūtīt bezmaksas SMS, ko gūglis diez vai spēj. Un citu līdzīgo komentāri pa tēmu “buč sawļ” pokemonos vai purnagramatā var pagaidīt – kāpēc jābojā savas acis, kratoties autobusā, lūrot smieklīga izmēra ekrānā, kuram labi ja ir 800×480 pikseļu izšķirtspēja? Ja tev ir vajāšanas mānija vai kāds pamatots iemesls uzskatīt ka tavu e-pastu kāds izseku – palaid savu sterveri, nav grūti.

    Ä€, un mākonis – var jau gadīties – bet tas notiks tikai tādā pašā veidā kā tagad ar gūgļa pluszīmi – uztaisīja gūglis savu pluszīmi un LIELS LIELS bars pa galvu pa kaklu amokā aizskrēja tur reģistrēties. Es tikmēr prātoju, kāda iksa pēc man vēl kaut kur vajadzētu reģistrēties, jo tur nekā fundamentāli jauna tāpat nebūs. Ar mākoni tas pats – nu, pluss – ar varas iestāžu atļauju pa taviem datiem rakņāties varēs arī tev nezinot, mīnuss – bez platjoslas interneta pieslēguma tavs kompis būs vienkārši skaistuma priekšmets. Datus var pārnēsāt arī ar USB puļķiem – diez vai to ražotāji tā vienkārši gūgļa mākoņa priekšā padosies. Bez tam – fano tu par mākoni vai nefano, bet atver acis un paskaties apkārt – es domāju ka uz mDSL līmeņa pieslēguma būs nu ļooooti ērti lietot mākoni – bet rietumos principā nekā savādāka nav, bet vēl mēdz būt trafika limiti, tā tikai pie mums visuma centrā izlepuši ļautiņi peļ mDSL jo, lūk, viņiem paveicies dzīvot uz ielas, kurā ir 100 Mbps LAN vai 1 Gbps optika 🙂

    #273212
    shady
    Participant

    msh – Es nezinu, ko tu domā ar vārdu “biznesmenis”, bet jā, man ir savs uzņēmums un ir vairāki projekti, kur pats piedalos. E-pats ir mans darbs, man sanāk dienā pārbaudīt vairākus meilus pa n-tām reizēm. Tas pats notepads…lasītājs jau no malas praktiski neko neredz, tikai tās publikācijas, kuras tiek ieliktas, bet tā ir tikai projekta redzamā daļa. Esmu jau teicis agrāk, ja tu lasi avīzi, tad tā nesastāv tikai no žurnālistiem vien, tur strādā vēl 100 cilvēki, lai šī avīze iznāktu un būtu raksti par ko žurnālistiem rakstīt.

    Un viedtelefons man ir tāpēc, lai tas apmierinātu manas prasības: pārbaudīt meilu, apskatīt kādu lapu (kaut vai to pašu notepadu, noeditēt ko, ja vajadzība), pasekot līdzi twitter, soc tīkliem (jā, tas man ir svarīgi. ne pa velti lielie uzņēmumi algo pat darbinieku, kas no rīta līdz vakaram sēž soc.tīklos un ar to strādā nevis atpūšas). Atpūtas brīžos paklausīties radio vai mūziku. Vai man tādēļ, ka tev nepatīk viedtelefoni, būtu jāstaipa līdzi netbuks/laptops/planšete + cd/mp3 atskaņotājs, radio un vēl sazin kas, ja man to visu aizstāj viena ierīce kabatā?

    Un nē…man nevajag super dārgu telefonu, par kuru esmu rakstījis arī kādā testā, ka tas esot ļoti labs. Jā, ir jau labs, bet man nevajag – man pilnīgi pietiek parasts viedtelefons, kamēr tas apmierina manas prasības un modes dēļ es to netaisos mainīt (skriet līdzi pelēkajai masai). Varbūt arī tāpēc, ka es jebkuru viedtelefonu un citu tehniku varu dabūt uz testu un paspēlēties ar to uz sirds patikas…jautājums tik – cik tam atliek laika.

    #273213
    msh
    Participant

    Nu un kā tu viņu vari izmantot tur, kur nevar izmantot normālu datoru? Tu viņu ejot spaidi, riskējot ieskriet kādā stabā vai pretīmnācējā? 😀 Jeb tu dienā entās stundas ar autobusiem apkārt vizinies? Braukšanu ar mašīnu es izslēdzu, tā būtu pašnāvība darīt tevis nosauktās lietas un vienlaicīgi braukt 😀 Bet pārējajās vietās var izdarīt šādi, kā šis te noutpad el vē lietotājs mani apciemojot 😀

    [img]https://content1-foto.inbox.lv/albums167864477/mshathlonxp/dzhaadi_nieki/kurwa.jpg[/img]

    Bet nu man prieks ka tavas vajadzības ir tik mazas – tb tev ir vāveres ritenis, kurā skriet [visu laiku kaut kam sekot līdzi – tas nav nekas cits kā vāveres ritenis, jo apstāties tu nevari/nedrīksti], bet tādu svarīgu lietu kā ērtības tev nevajag 🙂

    #273214
    shady
    Participant

    msh – pasaulē ir dažādi cilvēki ar vēl dažādākām vajadzībām un prasībām. Diemžēl ir indivīdi, kuri to nesaprot un, ja kāds nedzīvo pēc viņa pasaules uzskatiem, tad tas dzīvo nepareizi. Es nevienam necenšos neko uzstiept, tikai aizstāvēt viedokli, ka cilvēki/vajadzības ir dažādas. Tāpēc izbeidzam diskusiju par šo tēmu, nav jēgas.

    #273215
    Nelabojams
    Participant

    +1 msh.

    Piemērs no citas jomas – nesen iegādājos portatīvo, uz kura virsū, protams, stāv W7. Defaultā. Bet – neredzu NEVIENU fīču, kas, salīdzinot ar XP dajebkādā veidā pozitīvi ietekmētu mana darba produktivitāti un iespējas. Arguments, ka nedzīvojam akmens laikmetā un jālieto mūsdienīgus risinājumus, ir anekdotisks; tipiska tirgus sazombēta patērētāja pieeja. Mūsdienīgus risinājumus jālieto tur, kur vecie palikuši neapmierinoši.

    Tāda slima doma izvietot savus resursus kaukur web’ā nekad nav pat prātā nākusi. Tāda var būt tikai tupiem ūzeriem, kuri nezina pat to, kas ir pasta klients. Vai arī cilvēkiem, kuriem PATIEŠ Ä€M ir vajadzība tikt klāt saviem resursiem no jebkuras vietas un pie kuriem acīmredzami pieder arī shady (bez ironijas). Taču tādu lietotāju ir labi ja 5% un viņu vidū pilnīgi noteikti nav caurmēra ūzeris. Konkrēti man kā birojā sēdētājam tādas noteikti nav, bet ja esmu izbraukumā pie klienta, pārējie mierīgi var pagaidīt. Un ja esmu izbraucis atpūsties, tad tik un tā neesmu sasniedzams. Jā, GMail kā pasta serverim nav nekādas vainas, bet turēt uz tā kaut ko? Nu, piedod. Vienmēr brīnos par dažiem kolēģiem, kuri mokās onlainā un nesaprot, kā es tik ātri tieku galā ar savu informāciju.

    #273216
    san2000
    Participant

    Piemetiet klāt vēl Google Translate un citu API bezkomentāru slēgšanu 🙁

    #273217
    shady
    Participant

    Nelabojams – par to jau es cepjos, ka msh nespēj pieņemt citu viedokli. Es taču neapgalvoju, ka viņa dzīves veids ir nepareizs, bet saku to, ka eksistē dažādība. Protams, es uz sava datora arī nelietoju mākoņsistēmu un visus savus datus neturu mākonī (kaut kā tas netīk), bet varu derēt, ka nākotnē mākoņsistēmas (vai varbūt kas jauns) būs kā primārās visiem iedzīvotājiem. Pakāpeniski viss iet uz socializēšanos, visādu servisu apvienošanu utt. Man nav jābūt darbā no rīta līdz vakar, neesmu es iespundēts birojā. Un, ja es izeju laukā pa darīšanām, tad ir patīkama sajūta, ka tev ir kabatā telefons un jebkurā brīdi saņemsi sev svarīgo informāciju (vai nu tas būtu telefona zvans vai e-pasts, vai kas cits). Un ja esmu aizgājis uz kādu tikšanos vai kur “iestrēdzis”, tad izvēlos labāk palasīt informāciju telefonā, pastrādāt ar to nevis velku laiku blenzt griestos. Un ja tāpēc es esmu tups vai sazombēts patērētājs, tad, atvaino, vari tā uzskatīt:D

    #273218
    jurgenz
    Participant

    Yo momma’s so fat, she’s using Google +++

    #273219
    migors
    Participant

    Ideāls domugrauds

    Quote:

    Tāda var būt tikai tupiem ūzeriem, kuri nezina pat to, kas ir pasta klients.

    Es personīgi esmu spiests lietot google apps jo nekas cits man par tādu cenu nespēj piedāvāt projekta vadību, šārētos kontaktus un dokumentu glabāšanu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā