Pārnesot visu dzīvi uz google var pamatīgi iekrist

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Pārnesot visu dzīvi uz google var pamatīgi iekrist

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #273220
    buipisLV
    Participant

    Daudz kas no manas dzīves(piem. fotogrāfijas) ir uz Google serveriem, bet tāpat arī datorā un DVD ripuļos plauktā, jo nekad nevar zināt, kad ar kādu no tiem radīsies problēmas un varēs teikt atā datiem. Un man vienalga, ja google mani izspiego un var tam visam piekļūt – kam viņ iem bildes ar manu kaķi vajag, vai arī manu sejasgrāmatas paroli? Kur viņ i ko tādu var izmantot?

    #273221
    msh
    Participant

    “viss iet uz socializēšanos” 😀 Nav īsti precīzs termins 🙂

    Es tev vispār prasīju, kā tu to savu lēto un bremzīgo [pats tak teici ka tev nav dārgs un labs 😀 ] “telefonu” izmanto tur, kur tiešām porķiku nevar izmantot, bet tu man tā arī neatbildēji… 😀

    Bet ja tev patīk kaut ko visu laiku saņemt, es tevi neapskaužu 🙂 Man bija patīkami piecus mēnešus padzīvot bez datora [reizi mēnesī ielogojoties pokemonos un izlasot vēstules ar paziņas ZTE F102], bet tu laikam tādā situācijā besītos 😀

    #273222
    zombijs
    Participant

    Lai santažētu un citas nelikumības darītu, jo vairāk informācijas par tevi internetā, jo vairāk kāds zinās par tevi un ja kāds googles hakeris savā profilā iebāzīs tavu bildi, tad brauks ciemos nevis pie viņa, bet pie tevis – tā tās lietas notiekas pasaulē.

    #273223
    shady
    Participant

    msh – Izmantoju ikdiernā. Visur – kaut vai ejot pa ielu (nezinu gan, kāpēc tu skrien stabos, man vismaz tā nav gadījies). Iedomājies, kaut vai gaidot tikšanos, kaut vai tās ir 5-10min, bet es labāk apskatos kādu jau nu informāciju vai saņemtu svarīgu ziņu nekā blenžu griestos. Man darbs arī nav tāds, ka esmu iespundēts katru dienu no rīta līdz vakaram kādā birojā, es varu paņemt sievu un bērnus aiziet pastaigāties uz pārs stundām, bet tas nenozīmē, ka nevēlos saņemt kādu svarīgu e-pastu vai vismaz reizi stundā ko nepārbaudīt internetā. Un, nē, es pie pakaļas laptopu nevēlos piesiet, bet telefons man vienmēr ir kabatā.

    Tu saki, ka esi laimīgs, ka vari atslēgties no informācijas, tas ir labi – es saprotu. Bet man jau laikam ir pārāk liels laika trūkums un informācijas pārbagātība, tāpēc reizi mēnesī paņemu sev atvaļinājumu uz pārs dienām:)

    P.S. = un es neteicu, ka man ir slikts tālrunis. Man ir SE X8 ( https://notepad.lv/testi/7858/tests-sony-ericsson-xperia-x8/ ) un tas šobrīd pilnībā apmierina manas vajadzības. Ar tiem “super telefoniem” varu izspēlēties tāpat – testos.

    #273224
    ruukjis
    Participant

    Jā, jā msh, to, ka Bear Grylls savas izdzīvošanas prasmes ir apguvis no tevis, mēs sen zinam, bet ne visi var iztikt bez modernām tehnoloģijām, patiesībā, daži, atšķirībā no tevis, prot tās arī izmantot.

    Klasisks piemērs iz manas dzīves, kāpēc telefons>portablis:

    Es aizbraucu savu viepli cepināt kādā pludmalē, pats par sevi saprotams, ka portabli es līdzi nevazāšu, jo:

    1) tā ir lieka soma;

    2)nosperšanas gadījumā es zaudēju gan krietni vairāk naudas izteiksmē, gan informācijas ziņā.

    Bet ja nu tomēr man kāds piezvana: “Ahh mah gaaad, nevaru ielogoties datorāaa, aizmirsu paroli HELP!”, es ar telefonu varu paveikt to pašu, ko ar datoru – pieslēgties pie servera. Protams, ar kompi ir ērtāk strādāt, bet ne tik ērti, lai es to, vajag vai nevajag, vazātu līdzi.

    #273225
    msh
    Participant

    1) Tu pat nevari mierīgi aizbraukt uz pludmali nevelkot darbu līdzi?!

    2) Pieņemu ka tev ir kaut kāds superkruts porķiks un tu viņā informāciju krāj. Reku, dažus rakstus atpakaļ viens apskatīja jaunu porķiku, kurš maksā krietni lētāk par normālu tā saucamo telefonu. Man atkal mana telefona SIM kartē esošie numuri, manuprāt, ir vērtīgāki par porķika, kāds ja man būtu, uz cietuča esošām kaut kādām bez secības samestām bildītēm, mūziku, un vienīgā privātā infa varētu būt pārlūka cepumos.

    #273226
    ruukjis
    Participant

    1. Tāds darbs, tāds dzīves ritms, nevarētu gan teikt, ka mani tas sarūgtina – galu galā pats tādu izvēlējos. Turklāt tas bija tikai piemērs, ir neskaitāmas dzīves situācijas, kurās man kompis nav pie rokas.

    2. Kādu nu kompānija piešķīra ar tādu strādāju, šobrīd Lenovo T410. Un ko nozīmē “krāj informāciju”?! Es strādāju un tas ir tikai loģiski, ka uz kompja mētājas man svarīgi dokumenti, progas, bookmarki. Nav gluži tā, ka portņa nozaudēšanas gadījumā viss mans darbs vējā – no backupiem vismaz doķus varētu atjaunot. Un cik bezatbildīgam ir jābūt, lai sev svarīgus kontaktus glabātu tikai telefonā?

    Tas, ka tu lieliski spēj iztikti bez smārtfŠniem, portņiem un vēl visādiem mūsdienīgiem brīnumiem, ir brīnišķīgi, bet tas, ka tu ņirgājies par citiem, kas izmanto šīs lietiņas jau liecina par tavu tehnoloģisko analfabētismu.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā