parnest datus no laptopa hdd uz PC hdd

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas parnest datus no laptopa hdd uz PC hdd

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161572
    albertino
    Participant

    nu taa situacija chomam noplisa laptops … pagalam… vajadzigs iznemt laptopa hdd un parnest failus no ta hdd uz stacionaro hdd, ka to izdarit?

    #321717
    RicoPico
    Participant

    NB HDD IDE/SATA?

    #321718
    Anonīms
    Neaktīvs

    jebkuru laptopa sata disku var tach pievienot stacionarajam, elementaari..

    #321719
    shady
    Participant

    Arī jebkuru IDE disku var pievienot stacionārajam/vai laptopam, elementāri.

    #321720
    3Dklucis
    Participant

    Man pat stacionārājā ir no laptop hdd-ar abpusejo līmlenti pielimēts pie korpus!

    No laptopa nax arā to HDD un stacionārajā ieks naxxx!-

    #321721
    vrt56
    Participant

    Š āds rīks noder, lai pieslēgtu gandrīz jebkuru disku pie cita datora un tad tos datus cilātu vienā, otrā virzienā.

    Elementāri!

    #321722
    m_janis
    Participant

    Līdz šim šķita, ka lauznis kaut ko datorlietās sajēdz, bet pēc šī posta māc lielas šaubas. Puisīt, ja nezini, tad vismaz neizrādi citiem savu “gudrību”. Esmu slēdzis diezgan daudz gan 2,5″, gan 3,5″ IDE HDD pie MB ar tikai SATA un tas ir vairāk kā elementāri. Protams, ja esi ko dzirdējis par ide > sata adapteri. Man, piemēram, ir pat divu veidu, (gan SATA, gan USB variantam), vēl joprojām gadās klienti ar IDE HDD.

    #321723
    Nelabojams
    Participant

    lauznis paliek lauznis… kaut dažam labam arī šis instruments var būt par sarežģītu

    #321724
    shady
    Participant

    lauznis Nu, jā….ja adapters par pāris eiro (kas būtībā ir jebkura datoriķa aprīkojumā) skaitās kas sarežģīts, tad…nu sorry….

    Saprastu vēl, ja teiktu, ka pašam kas jāuzlodē, bet šitādus štruntus var dabūt kādus vien vajag.

    A par user domāšanu, kuri nezina atšķirību starp monitoru un datoru – mēs nerunājam, jo godātais klauns Albertino sevi pozicionē par advancētu kadru.

    #321725
    3Dklucis
    Participant

    Kāā jau celtniecības speciālists!!!A man ka konfekšu fasētājam ar šis tas advencēts:D!

    #321726
    albertino
    Participant

    ta jau vajadzigs specials adapters nevis ka jus te dirsh ka ar PC sata vadiem var pierubit laptopa hdd

    #321727
    Lcs006
    Participant

    Nopietni? Palūri laptopa cietnim uz dupsi, paskaties desktopa cietnim uz dupsi – atrodi atšķirības.

    #321728
    uldics
    Participant

    Elementāri laikam būtu atlauzt vaļā korpusu un pārbērt baitus otrā diskā. IDE un SATA adapteri ir vieni no vienkāršākajiem lietošanā uz praktiski visām zināmākajām OS. Un arī lēti.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā