Paroļu glabāšana

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Paroļu glabāšana

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159387
    jurgenz
    Participant

    Kapēc mūsdienās, tik daudzi servisi/lapas tavas paroles joprojām glabā plain tekstā? Tā vismaz izskatās. Tagad atkal panesās.. Labi, man ta pofig, man būs viena parole bankai, cita fb, cita draugiem lv, kaut kāda būs e-pastam, bet visiem servisiem izmantošu (kur man nospļauties par maniem datiem, nav tur ko zagt) būs viena parole. Bet ne par to stāsts.

    Tagad visiem tv-over.net un ozotv lietotājiem atnāca vēstule (kopēts no draugiem.lv domubiedru grupas):

    Quote:

    онфиденциальность ваших данных была нарушена!

    Ð’Ñ‹ зарегистрированы на сайте tv-over.net, откуда и произошла утечка Ваших данных: inta jankovica….sheit seko mana adrese Логин и пароль: sheit mans lietotajvards un parole kuru izmantoju,da visur arii Paypal

    Впредь не доверяйте свои личные данные кому попало! Для подтверждения наших слов вы можете найти полную версию базы данных по адресу: baza-ozo-tv[точка]com, а также фрагмент таблицы клиентов прикреплен вложением. Мотивом сделать эту рассылку послужило следующее заявление:

    “Уважаемые клиенты! Мы приносим извинения за перебои в работе телевидения и сайта OZO.tv.Злоумышленниками был взломан один из наших главных серверов. На данный моммент происходит восстановление данных. Спешим заверить Вас, что утечка каких либо данных из нашей системы исключена. Речь идет только о временных перебоях телевещания и работы сайта. Мы устраняем последствия взлома в кратчайшие возможные сроки. Все новости о ходе восстановления мы будем публиковать в социальных сетях. Мы просим Вас проявить понимание.”

    И да, получить эту информацию мог бы и школьник. Серьезные фирмы не позволяют себе такого отношения к клиентам и их личным данным.

    UPDATE: Вчера наш ресурс подвергся серьезной DDOS-атаке! На сокрытие своей халатности ОЗО и компания денег не жалеют! Все, желающие получить базу в случае недоступности нашего сайта, отправляйте заявки на

    Nu naheram

    Cilvēki tagad jūk prātā, visiem servisiem jāmaina paroles 😉 😉 Pēdējo reizi, kad kaut kur reģistrējos un uz e-pastu atnāca “paldies, ka reģistrējies, tavs lietotājvārds ir blablabla un parole ir šitāda”, paņēmu ko vajag no turienes un kontu izdzēsu. Bet nu mļin, rokas tiešām līkas. Labi, visas paroles ir laužamas, bet kapēc ir jātur vispār plainā??

    #306461
    iReinis
    Participant

    Neredzu krieviski!

    Bet vienmēr esmu domājis, ko Jūs pie velna tik daudz slēpjat? Labi, saprotu, ka naudas lietās ir jābūt drošībai utt.. bet visos sociālajos tīklos, dažādos citos brīnumos, pat daļēji e-pastā, ko tur tik ļoti interesējošu var slēpt? Vai tiešām cilvēki nav iemācījušies, ka internets nav tā uzticamākā vieta, un tāpēc pret viņu jāizturās ar vēsu prātu.

    #306462
    darklight
    Participant

    Sociālajos tīklos skaidrs, ka nav ko slēpt, bet, ja kāds svešs tiks tavā profilā un sāks ar tavu vārdu vārīt ziepes, tad tas var izvērsties ļoooti nepatīkami. Pēc tam pierādi, ka neesi kamielis. Ar e-pastu ir līdzīgi, bez tam e-pastos gan mēdz glabāties daudz personīgas informācijas, tai skaitā dažādi lietotājvārdi, paroles, konti utt.

    #306463
    Participant

    Quote:

    Bet vienmēr esmu domājis, ko Jūs pie velna tik daudz slēpjat?


    Ko tu ar šito gribi teikt? Nedomāt par drošību?

    Vispār jau cilvēkiem tajos pašos draugos mēdz būt privātas vēstules, privātas otram pārsūtītās bildes, sarakstes ar mīļāko… Ja konta zaglēns ir īpaši apsities, viņš var arī upura bosam aizrakstīt: “Tagad nodzeru savu avansu. Piedod, vecais, bet es izjāju tavu sievu aizvakar uz tava biroja galda. Lai jauks tev vakars.”

    #306464
    Andron MacBeton
    Participant

    Man tāds debīlisms atnāca no kickstarter 😀 Kaukāds vispasaules spams.

    A ko mēs slēpjam? Nu neko neslēpjam, bet nu mazums tev izjāj e-pastu tajā brīdī kad gaidi kautkādu svarīgu ziņu!?

    Š itā bija vienam čomam kurš pirka no Ķīnas detaļas visādas. Pēkšņi vienā brīdī šis ierauga ka detalu pārdevējs vinām no citas e-pasta adreses atbild! WTF… Izrādās stulbais šķībacainais daunis, dabujis kaukādu trojāni, un tai brīdī kad čomam jāpārskaita nauda uz to šķībacaino firmu – krāpnieks pasaka ka konta nr. mainijies! Labi ka laicīgi izfiškojām. Ķīnā 1kLs krāpniekam ir kā 10kLs pie mums.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā