Pārspēsi ob1?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Pārspēsi ob1?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150250
    linx
    Participant

    Tā kā pasen neesmu te īsti bijis un nezinu kas un kā forumā ir noticies, tad jautāšu Jums par lietu, kas man šausmīgi interesēja 😀 .. tātad – cik atceros, mopsis teicās kādu laiciņu atpakaļ, ka pārspēšot kompju optimizēšanā mūsu džedaju .. ir pārspējis vai nav?

    Otrā ņirdzīgā lieta – viņš (ar to es domāju mūsu mopsi un visus pārējos viņa nikus) savā skūbijblokā ir ievietojis tekstu, ka šamais gāzīšot nost Fano.lv līdzinieku serveri.. ir nogāzis? 😀

    #222551
    Stat1CX
    Participant

    Nē un nē 🙂

    #222552
    linx
    Participant

    Tātad viņš nenogāzīs serveri? 😀

    #222553
    Loading
    Participant

    linx, šos pašus jautājumus varēji uzdot mopsim personīgi.

    Takā veca tirgus tante.

    #222554
    Aldis
    Participant

    mopsim šeit ir bans, un pats viņš nu pat aizgāja Ziemassvētku atvaļinājumā notirgojot sonij jerikson kluciju 🙂 Lai miers viņa pīšļiem, un visiem kaķiem virs zemes laps prāC! Enter!

    #222555
    Jaunzems
    Participant

    Viņš pārvērtējis lietu jēgu dzīvē un ‘profesionālo blogošanu’ metis pie malas.

    #222556
    linx
    Participant

    Loading wrote:

    linx, šos pašus jautājumus varēji uzdot mopsim personīgi.

    Takā veca tirgus tante.


    1) Kā teiktu Līdaks – Aizver muti!

    2) Bet iespējams, ka man negribās jautāt viņam pašam? :seeker: .. un kopš kura laika ta bans?

    #222557
    Jaunzems
    Participant

    Kopš šīs ceturtdienas.

    #222558
    WerNeo
    Participant

    Kādam dikti gribas te skaļas diskusijas uzturēt (un nomelnot foruma tēmā citus)… Linx kandidē uz “slavenā trīnieka” brīvo vakanci?

    #222559
    linx
    Participant

    WerNeo wrote:

    Kādam dikti gribas te skaļas diskusijas uzturēt (un nomelnot foruma tēmā citus)… Linx kandidē uz “slavenā trīnieka” brīvo vakanci?

    Ew labais.. 🙂 .. tur konfektes dod? Bet ja tā nopietni, tad es taču tikai pajautāju 🙁 .. kas Jums visiem Ušakova biezie vārdi ausis aiztaisījuši un nespējat normāli uztvert rakstīto tekstu? Nevienu negribēju ne nomelnot ne aizskart, atvainojos, ja pārpratāt rakstīto 🙁

    #222560
    WerNeo
    Participant

    Nezinu par konfektēm, bet banānus točna dala.

    #222561
    linx
    Participant

    WerNeo wrote:

    Nezinu par konfektēm, bet banānus točna dala.


    Izlasi postu augstāk, ja nesaprati, izlasi vēlreiz un tad vēlreiz, līdz sāc saprast…

    #222562
    Crow
    Participant

    Doh, un vienmēr kāds piesauc mopsi. Zin, citādi pietrūkst jautrības kaut kā tomēr 😀

    #222563
    WerNeo
    Participant

    Es izlasot pirmo tekstu, uzreiz visu sapratu. Nākošais tavs topiks būs no sērijas.. “Mopša blogā izlasīju “…” vai nav āksts?”

    #222564
    linx
    Participant

    WerNeo wrote:

    Es izlasot pirmo tekstu, uzreiz visu sapratu. Nākošais tavs topiks būs no sērijas.. “Mopša blogā izlasīju “…” vai nav āksts?”

    Pietiek reiz taču! .. un vēl rakstīts, ka pozitīvi domājošiem cilvēkiem.. piedod man, bet ja tev neaiziet, ja tev pasaka, ka atvainojos un nebija domāts tā, kā tu saprati, tad ej d***t!

    #222565
    WerNeo
    Participant

    Kas ir pozitīvs, “noliekot” savā topikā bērnu, kas vēl daudz ko iemācīsies dzīvē (tikai vinaudzis tā darīs, vai +/- 5 gadi(drīzāk gan + 🙂 ) viņa vecumam)? Saprastu, ja Tu komentāru atstātu iekšh kādas tēmas… Bet nē – jauns topiks! 🙂 Pozitīvi ir arī dirst sūtīt, laikam. 🙂

    #222566
    linx
    Participant

    Nav jēgas pat turpināt kko tev teikt….

    #222567
    WerNeo
    Participant

    Tāpat arī ar tavu topiku. Bezjēdzīgs! 🙂

    #222568
    Andress
    Participant

    Mani personigi arī interesē optimizācijas batls Ob1 VS mopsis. And? Atradāt kam uzklupt. Linx`am. Pfff.

    Crowam un Werneo nebija tā kā laiks atrast sev dzīvi? Nu es domāju ārpus virtuālās tualetes, ko jūs te veidojat.

    #222569
    samurajs
    Participant

    Rūķi atstiepa milzīgu maisu ar banāniem. Visiem spameriem pietiks!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Tēma ‘Pārspēsi ob1?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā