pāršūt biosu

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU pāršūt biosu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152744
    cilveeks099
    Participant

    Sveiki.

    Vajag vienai MS-7181 v1.0 MoBo pāršūt biosu.Pirkts bija OEM PC no Fujitsu Siemens,un tagat stāv virsū viņu uzmestais bioss,gribu uzlikt virsū normālu biosu no MSI,jo OEM biosam ir piegrieztas vairākas funkcijas.Vai to var izdarīt?Kur atrast šai mātesplatei biosu? ( MSI mājaslapā nav. )

    #253884
    ADS
    Participant

    Novilkt bios gan nepiedāvā, bet updeitot var, papēti uzmanīgi

    https://www.msi.com/index.php?func=downloaddetail&type=bios&maincat_no=1&prod_no=237

    #253885
    cilveeks099
    Participant

    Ar to liveupdate nekas nesanāk,viņu palaižot izlec “Your motherboard model is not supported.” . visticamāk ka liveupdate lasot biosu pamanīja , ka tur nav rakstīts MSI bet gan Fujitsu Siemens.

    Tomēr aizgāja. Atrada visu,bet nezinu,cik droši ir flashot biosu no windows vides..? Ja kas,tad pats arī atradu 1.5 versiju ( no https://download1.msi.com/files/downloads/bos_exe/7181v15.zip ) , bet man nav FDD , ko ieteiksiet?

    #253886
    grisha
    Participant

    Ir kaadreiz flashots no windows vides, sanaaca. Sisteemai gan jaabuut stabilai, lai shii neizdomaa pasaakuma laikaa izsleegties vai paarstarteeties.

    #253887
    cilveeks099
    Participant

    Bet vai tad tiešām var tā paņemt un pārflašot OEM biosu uz MoBo ražotāja biosu?Un viss strādās?

    Būs nākošnedēļ UPS’iks no kāda drauga jaaizķer šai padarīšanai.

    #253888
    grisha
    Participant

    It kaa jau vajadzeetu straadaat, Es saveejam gan taa arii nesanjeemos paarshuut. Nebija arii nekaada vajadziiba.

    JA lieto legaalu windows, peec paarshuushanas vareetu rasties probleemas, man taa liekas. Win instalaacija, skjiet kaut ko paburas BIOSAA, jo kaa ta origjinaalais disks vareetu zinaat ka nav jaaprasa windows atsleega ierakstiit *vismaz manaa gadiijumaa(, bet to pashu origjinaalo disku ieliekot citaa kompii prasa atsleegu rakstiit.

    #253889
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Nu cik var muldēt.

    Tieši nelegālam Windowsam tas BIOS update var traucēt. Un ja cilvēks domā ka tikai ar flopi var pāršūt BIOS tad šo funkciju viņam darīt NAV ieteicams! Ir vienkāršāki veidi kā nokaut mātesplati.

    ES, šij gadijumā darītu tā:

    Ierakstītu to MSI oriģinālo versiju citā čipā un mēģinātu palaistu māteni ar to.

    Vismaz bildē ir redzams ka BIOS ir ligzdā nevis uzlodēts.

    #253890
    cilveeks099
    Participant

    Atradu pamācību kā uztaisīt būtablu cd ar dosu virsū,uzcepu,iebūtojos dosā,palaidu awdflash,visu tur pabeidzu,restarts,load optimized defaults,restarts un nu man ir pāršūts bios.

    ja godīgi drusku uztraucos,kā nekā pirmā reize..

    #253891
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Ja meklēji instrukciju kautkādā youtube tad, protams, baigi riskēji. Maģiskie vārdiņi ir Hirens Boot CD. Protams ne obligāti jaunākā versija. Uz CD liekamu iesaku 9.8, taču ja liek USB flashkā tad var likt 10.6 vai pēdējo.

    Pēc tam klāt piemet BIOS failu un Uniflash jau tajā softu kaudzē ir ietverts.

    #253892
    usins
    Participant

    emz, nu man ir tikai viena lieta sakāma:

    Ja dators strādā normāli, tad BIOS nu noteikti nav jāaiztiek. Nav jēgas kustināt. No windowz vides var “šūt”, tik ieteicams visus drošības tūļus (antivīrusus, ugunsmūrus, antimalware utt) atslēgt, lai neidomā nobloķēt procesu, savādāk pēc restarta nekas nepalaidīsies un tad būs jācer, ka ir noņemamais bios čips, un ebajā ir nopērkams rezerves čips.

    #253893
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Pa cik tad tas e-bay viņus piedāvā?

    Varbūt varu piedāvāt lētāk.

    #253894
    Bekons ar olām
    Participant

    AndrisnoLiepajas

    Sveiks, Andri. Man arī, lūdzu, iesaiņo pāris gabalus. Lētāk, protams.

    #253895
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Tu lepojies ar savu ***?

    #253896
    shady
    Participant

    Bekons ar olām – Tu centies diezgan burtiski pieturēties pie noteikumiem (tieši nepārkāpt tos – nelietot necenzētus vārdus), bet provocēt citus lietotājus nav labāk. Bieži pamanu, ka centies dzēlīgi kādu aizskart, apzināti uzkurināt citus, bet pārējiem ir jācenšas savaldīties, lai nepārkāptu noteikumus. Ceru, ka vairs to nemanīšu.

    AndrisnoLiepajas – Neatbildi uz provokācijām ar pret apvainojumu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā