partīciju problēma

Sākumlapa Forumi Software Windows partīciju problēma

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150844
    Rihardsz
    Participant

    Sveiki, ir problēma ar partīciju sadalīšanu, nopirku Lenovo Thinkpad SL 510 portatīvo, lieku virsū Windows 7 un tajā vietā kur var sadalīt partīcijas, man nepiedāvā nekādas iespējas, pievienošanas un dzēšanas pogas ir nepiejamas, tas pats ir arī tad kad mēģinu caur programmuām “Partition Magic” un “Partition master” utt.

    kas varētu būt ?

    paldies jau iepriekš!

    https://stashbox.org/830368/windows-7-new-partition.jpg

    bildē apvilktās iespējas nav piejamas!

    #231188
    drono
    Participant

    Un kā ar Format? Tas arī nav pieejams?

    #231189
    Rihardsz
    Participant

    Format ir pieejams!

    #231190
    drono
    Participant

    Un kas notiek, ka nospiež Format?

    #231191
    Rihardsz
    Participant

    Noformatē un tas arī viss, vis staav kā stāvējis

    #231192
    m_janis
    Participant

    Kā redzams bildē, tev uzrāda tika 16 GB Unallocated space. Cik nu pameklēju – reāli tur stāv 250 GB HDD. Tad kur pārējie GB ? Nav gadījumā kāds pingvīnveidīgais uzinstalēts?

    Iebootojies no kāda Live CD un paskaties, kas ar HDD. Vislabāk – nones pilnīgi visas partīcijas un, instalējot W7, izveido jaunu/jaunas.

    #231193
    Rihardsz
    Participant

    tas nav mans skriins, tas tik kā piemērs, manā ir taspats ar 250 gb 🙂

    #231194
    m_janis
    Participant

    Nu, ja tev rāda Unallocated Space, tad, protams, vispirms jāizveido partīcija (vai vairākas), lai varētu formatēt un instalēt.

    #231195
    Rihardsz
    Participant

    Nu jaa, taču kā jau rakstu, to nevar izdarīt, jo nepiedāvā tādu iespēju!

    #231196
    nezinitis
    Participant

    Rihardsz wrote:

    Nu jaa, taču kā jau rakstu, to nevar izdarīt, jo nepiedāvā tādu iespēju!

    Man te vienreiz vienam diskam pazuda daļa HDD tad pieliku pie cita datora un caur Disk managment saveidoju kā man vajag un instalējot tikai atlika izvēlēties uz kura diksa likt windu, bet laptopam to fiziski būtu grūtāk izdarīt.

    #231197
    samurajs
    Participant

    Tiešām brīnumi. Iebūtojies no gParted Live CD, sataisi ar to vajadzīgās partīcijas (tur viss ir arī latviski, ja problēmas ar eng), un tad mierīgi liec virsū Win 7.

    #231198
    m_janis
    Participant

    Patiesībā ir kaut kas līdzīgs piedzīvots, tikai ar laptopu, kur priekšā bija Linpus. Ar PM no Hiren’s Boot CD nonesu partīcijas, uztaisīju jaunas un viss notiek. Tā arī nesapratu, kas par lietu, jo uz citiem laptopiem ar to pašu Linpus nebija čakara.

    #231199
    Rihardsz
    Participant

    Ir ok, paldies par palīdzību nonesu partīcijas ar BUTU un nu jau viss ir ok 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā