Parunājam par Buldozeriem

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Parunājam par Buldozeriem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154211
    vecitz
    Participant

    Cik saprotu šomēnes ir jānāk gaismā? (iespejams neko nesaprotu, jo eng… ir nekāds)

    Ir doma kaut kad uz rudens sākumu iepirkt PC un tāpēc gaidu, kad beidzot būs kaut kas skaidrāks par AMD jaunajiem brīnum procesoriem. Patreiz mani tikai 2600k variants uzrunā, bet ceru ka AMD būs tik ātri kā solās…

    #270722
    WordPad
    Participant

    Atlika līdz vēlai vasarai, jūlija beigām. Gaidīs, tad atkal atliks, vai kas… ņem 2500k un miers.

    Tad kad iznāks jaunie AMD, tad Intel’im būs vēl kas labāks, un tā vienmēr.

    #270723
    Wuu
    Participant

    Viņi netiek galā ar performanci, šamie grib piedabūt lai integrētais GPU arī palīdz rēķināt. Tā kā jāgaida, vai jāņem atvērtais melnais seškodolnieks, šamie overklokojas ar viena rokas kustību.

    #270724
    nevertell
    Participant

    Un ir lēnāki par stoka i5. Wū, nav jēgas izdot vairāk par 50 latiem par AMD.

    #270725
    WordPad
    Participant

    Wuu, taču apgalvoja, ka Athlons sasit i5. Kur nu vēl buldŠzērs…

    #270726
    nevertell
    Participant

    Nē, es te par to amd phenom II x6. Par buldŠzeriem vēl publika neko nezin.

    #270727
    shb-
    Participant

    Es savukārt dzirdēju, ka yieldi nav tik labi kā gaidīts, kā rezultātā buldozeriem ir problēmas ar temperatūrām, kā rezultātā frekvences nevar uzgriezt gana augstu, lai varētu veiksmīgi konkurēt.

    Un buldozeriem (FX pročiem) nav igpu, tā ka nekas viņam rēķināt nepalīdzēs :). Pat liano gadījumā apšaubu, ka šeideri spēs palīdzēt x86 korēm.

    #270728
    Wuu
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OIhUh5068qc[/youtube]

    Gribu vienu, šamie stabili 4GHZ spiedīs ārā, ar vienas rokas vēzienu 😀

    #270729
    Wuu
    Participant

    Microsofts gatavo GPU atbalstu priekš C++, varēs kompilēt softu kas paralēli skaitļo ar CPU un GPU. Sākotnējie tiek gatavots AMD atbalsts, pēc tam pārējiem. Iespējams tāpēc Buldozers arī nenāk ārā, šamie gan jau strādā kopā, lai viss būtu kulē.

    #270730
    WordPad
    Participant

    Atsauce?

    #270731
    Wuu
    Participant

    Meklē googlē, cik nu es saprotu visa tā GPU skaitļošana darbosies uz openCl, nVidia ar savām slēgtajām cudām var iešaut sev kājā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā