Pārvēršam GeForce GTX 465 par GeForce GTX 470

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Pārvēršam GeForce GTX 465 par GeForce GTX 470

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151446
    Imhoteps
    Participant

    [imgl]https://bildites.lv/images/5l5sktkvtlko75libvl5.jpg[/imgl]Nesen klajā nākusi GeForce GTX 465, ko nVidia pozicionē kā Radeon HD 5850 konkurentu. GTX 465 ir veidota uz tā paša čipa kā GTX 470 (GF100), atšķiras vien atmiņas joslas platums/apjoms, tekstūru un rasterizācijas bloku, kā arī straumēšanas procesoru daudzums (un, protams, cena).

    Kļuvis zināms, ka budžeta modeli iespējams nedaudz „uzlabot”, neveicot jelkādas bīstamas manipulācijas, piemēram, „nepāršujot” kartes BIOS.

    Tā ASUS laidusi klajā nelielu lietojumprogrammiņu ar izsmeļošu nosaukumu „465_Upgrade”. Tai ir tikai divas pogas – „Atjaunināt” un „Atiestatīt”.

    [imgr]https://bildites.lv/images/9q56o9zixszlg3fddwms.jpg[/imgr]Lietotājam vien nepieciešama pati strādājoša GTX 465 videokarte – pēc pogas banālas nospiešanas grafiskais paātrinātājs pārvēršas par dārgāku priekšgājēju – GeForce 470. Kā jau iepriekš tika sacīts, zīmīgi ir tas, ka nekādas nopietnas modifikācijas netiek veiktas – programmiņa vien atbloķē 96 rūpnieciski atslēgtos straumēšanas procesorus (Ati terminoloģijā – “stream processor”, nVidia – “shader processor”) – un no esošiem 352 kodoliem lietotājs iegūst savā rīcībā strādājošus 448.

    Ķīnas entuziastu testi liecina, ka zināms ātrdarbības pieaugums ir novērojams, kaut arī modificētā videokarte nesasniedz pilnībā GTX 470 veiktspēju, taču, pārfrāzējot krievu teicienu par etiķi, – par velti arī tas ir salds. Jāatceras, ka, ja šādu manipulāciju rezultātā videokartei radīsies kādi defekti, pastāv risks dzirdēt smaidīgu garantijas tehniķi atbildam mums ar nepārprotamu “Nē!”, ja lūgsim veikt kartes garantijas remontu vai apmaiņu.

    [imgl]https://bildites.lv/images/tcfn2w1amu5vnwgcusq5_thumb.jpg[/imgl]

    Noslēgumā jāpiebilst, ka „tiešais konkurents” Radeon HD 5850 par $290 (cenas starptautiskajā tirgū), aizvien paliek viennozīmīgi jaudīgāks, klusāks, mazāk elektrību patērējošs un vēsāks risinājums, nekā GeForce GTX 465 par $279 (pat ar pieslēgtiem kodoliem).

    Lejuplādēt

    #238646
    Afrohead
    Participant

    Ai, ai.. Es knapi atļautos sev GTX 275, bet, ja arī paņemtu, tad tikai par nelaimi – kārtējās negulētās naktis un miega bads darbā… 😀

    #238647
    nevertell
    Participant

    Varbūt piektie radeoni ēd mazāk, karst mazāk un price/perf attiecība ir labāka, DRAIVERI VIŠ…IEM GALĪGI SŠªKÄ€!

    #238648
    iKey
    Participant

    Tas man atgādina GF6200 AGP laikus, kad vecākas GF6200 AGP varēja pārtaisīt par 6600, respektīvi, atverot vēl 4-as trubas

    #238649
    Wuu
    Participant

    ZuliXP wrote:

    Tas man atgādina GF6200 AGP laikus, kad vecākas GF6200 AGP varēja pārtaisīt par 6600, respektīvi, atverot vēl 4-as trubas


    Man tāda ir 😛

    [img]https://media.bestofmicro.com/nvidia-geforce-logo-fail,1-Z-163367-1.jpg[/img]

    #238650
    akms47
    Participant
    #238651
    iKey
    Participant

    Wuu wrote:

    ZuliXP wrote:

    Tas man atgādina GF6200 AGP laikus, kad vecākas GF6200 AGP varēja pārtaisīt par 6600, respektīvi, atverot vēl 4-as trubas


    Man tāda ir 😛

    [img]https://media.bestofmicro.com/nvidia-geforce-logo-fail,1-Z-163367-1.jpg[/img]


    Man tāda bija, nokaitināja ar savu biežo draiveru izlidošanu uz sivēna – nomainīju pret HD 3450 AGP

    #238652
    80MXM08
    Participant

    nevertell wrote:

    Varbūt piektie radeoni ēd mazāk, karst mazāk un price/perf attiecība ir labāka, DRAIVERI VIŠ…IEM GALĪGI SŠªKÄ€!


    man jau liekas ka tu *** ***

    Lūdzu, iztiksim bez personīgiem apvainojumiem!

    #238653
    iKey
    Participant

    nevertell wrote:

    Varbūt piektie radeoni ēd mazāk, karst mazāk un price/perf attiecība ir labāka, DRAIVERI VIŠ…IEM GALĪGI SŠªKÄ€!


    mini iemeslus

    #238654
    tox3
    Participant

    Nvidia draiveri arī nav tik labi kā gribētos. Kaut vai nesen bija raksts ka kartes netika pareizi dzesētas dēļ draiveriem, un daudzas aizgāja pa pieskari. Man pašam arī viena karte nesen atteicās, bet diez vai dēļ tās pašas draiveru kļūdas, jo pasīvā dzese bija.

    #238655
    nevertell
    Participant

    Wuu, tu taču te biji baigais linux fanāts, tev jau būtu jāzin, ka uz linux pat closed-source draiveri sūkā. Uz windows varbūt pēdējā laikā ir palikuši labāki, bet visa iepriekšējā pieredze ar ati un to draiveriem ir bijusi pakaļā.

    #238656
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    Wuu, tu taču te biji baigais linux fanāts, tev jau būtu jāzin, ka uz linux pat closed-source draiveri sūkā. Uz windows varbūt pēdējā laikā ir palikuši labāki, bet visa iepriekšējā pieredze ar ati un to draiveriem ir bijusi pakaļā.


    curvehands.dll tev traucē.

    Man nav problēmu ne uz Linuxa, ne uz Windowsa. Un pie kājas Ati, nVidia vai Intel, jo man vis strādā! Grafisko karšu ražotāji nav vainīgi! Jo tu ķeries pie lietām, no kurām tev nav sajēgas.

    #238657
    aoma
    Participant

    Wuu, visus sev vajadzīgos draivakus raksti pats? Respect, varbūt padalies ar citiem? 😀

    #238658
    Crow
    Participant

    Wuu wrote:

    Jo tu ķeries pie lietām, no kurām tev nav sajēgas.


    Tev pašam nav diezko daudz tās sajēgas (1600 stream procesori?), tak što ņeboltai, mhhh :>

    #238659
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Tev pašam nav diezko daudz tās sajēgas (1600 stream procesori?), tak što ņeboltai, mhhh :>


    Mister nezinīti, kas vainas 1600 stream procesoriem?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā