Pasaule pērk LG Electronics 6 Motion veļas mazgājamās mašīnas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Pasaule pērk LG Electronics 6 Motion veļas mazgājamās mašīnas

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155462
    samurajs
    Participant

    No klajā laišanas brīža 2009.gadā, LG Electronics (LG) 6 Motion veļas mazgājamo mašīnu pārdošanas apjomi visā pasaulē sasnieguši jau 2 miljonus vienību. LG 6 Motion Direct DriveTM (patentēta tiešās piedziņas tehnoloģija) veļas mazgājamās mašīnas pārdotas 2,25 miljonos vienību, ko veido arī 1,25 miljoni veļas mazgājamo mašīnu ar priekšējo ielādi un 1 miljons veļas mazgājamo mašīnu ar augšējo ielādi.

    LG 6 Motion veļas mazgājamā mašīna ar patentēto tiešās piedziņas Direct DriveTM tehnoloģiju tieši savieno motoru ar piedziņu, samazina vibrāciju, troksni un enerģijas patēriņu, kā arī izmazgā apģērbu vēl efektīvāk, katram auduma veidam nodrošinot atšķirīgas mazgāšanas kustības un režīmus.

    “LG veļas mazgājamās mašīnas tirgū nostiprinājušas pozīcijas kā inovatīvākās un efektīvākās, turpinot diktēt nozares zelta standartu jau divus gadus” sacīja stāsta LG Electronics Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jangs Ha Lī (Young-ha Lee).

    LG 6 Motion ar sešām dažādām funkcijām — šūpošanu, filtrāciju, berzēšanu, viļāšanu, burzījumu izlīdzināšanu, kā arī pamatmazgāšanu — padara veļas mazgāšanu vēl efektīvāku, nodrošinot optimālāko mazgāšanas veidu katram audumam. Veļas mazgāšanas pulveru un citu līdzekļu nogulšņu izšķīdināšanai, īpaši efektīva ir berzēšanas kustība, kas ievērojami uzlabo veļas skalošanas ciklu. Turklāt saudzējošās mazgāšanas funkcijas, piemēram, filtrācija un šūpošana, izmērcē veļu vienmērīgāk un efektīvāk par tradicionālajiem veļas mazgājamo mašīnu modeļiem, tā aizsargājot jūtīgos vilnas audumus.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_lg_6_motion_washing_machines_3_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_lg_6_motion_washing_machines_1.jpg[/img]

    #279132
    Ralfie
    Participant

    Ko lai saka, smuks verķis, + wišlistā 🙂

    #279133
    jonjs
    Participant

    Man gan gribētos redzēt, kas lācītim vēderā? Kādā veidā viņi ir tikuši galā bez siksnas un ari vai tas nepalielina veļas mašīnas gabarītus. Īsi runājot tīri vizuāli redzēt, kā tā piedziņa tiek īstenota. Te vienkārši nesen dabūju remontēt savu veļas mašīnu, kas gan nav LG, bet baigi daudz neparedzama ieraudzīju un manas mašīnas gadījumā ieraudzīju tur līdzstrāvas motoru, ko nebūt nebiju gaidījis tur ieraudzīt 🙂

    #279134
    msh
    Participant

    Diez cik latvijā procentuāli ir to, kas sadzīves tehniku maina mainīšanas pēc? Gan jau ka maz.

    #279135
    jonjs
    Participant

    Gan jau, ka tiem, kam ir daudz naudas to dara regulāri, bet vispār jau veļas mašīna nav dators kur daudz kas atkarīgs no programmām, kas paliek smagākas u.t.t. Veļa smagāka nepaliek 😀

    #279136
    samurajs
    Participant

    Aizmugurē atrodas plāns un liela diametra motors ar elektronisku vadību. Ä€trums mainās no kādiem 20 līdz 1000+ rpm, regulējot impulsu frekvenci, ko padod uz motora spolēm.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7y2xJnEwev8&feature=relmfu[/youtube]

    #279137
    samurajs
    Participant

    Man tādas aizdomas, ka lielražotāji rūpīgi izstrādā savu mašīnu konstrukciju, lai gultņi neizturētu vairāk nekā 7-10 gadus. Ja vešmašīnas kalpos 25 gadus, tad tak nevarēs nopelnīt un bizness apstāsies!

    #279138
    msh
    Participant

    Nu gan jau tehniski domājošs cilvēks spētu tos nomainīt 🙂 Man līdz šim gan vairāk licies ka visādas gumijas pirmās izbeidzas…

    Nezinu kā tas izskatās veļasmašīnu realitātē, bet kopš es pirmo reizi iztīrīju mājās boileri [pēc vairāku gadu lietošanas], kopš tā laika es arī rēcu par to calgon reklāmu- jo tur parāda kaut kādu viegli baltu spirāli un tā esot pizģec, a es no boilera izvilku katlakmens kluci, kur tikai pēc ilgas kasīšanas varēja anodu noskrūvēt, un tā spirāle nu jau ir pārdzīvojusi vēl vienu kasīšanu un silda šobaltdien… 😀

    #279139
    Jaunzems
    Participant

    tieši tā Philips iegrābās uz saviem neiznīcināmajiem televizoriem

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā