Patērētāji atēdušies dārgos viedtālruņus, izšķiras par "lētajiem ķīniešiem"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Patērētāji atēdušies dārgos viedtālruņus, izšķiras par "lētajiem ķīniešiem"

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162035
    samurajs
    Participant

    Pēc analītiķu IDC datiem, viedtālruņu tirgus izaugsme ir beigusies. Krituma vēl nav, bet pagaidām process stāv uz vietas. Tirgus līderim Samsung pirmais ceturksnis noslēdzies ar nelielu kritumu, bet Apple dabūjis ciest daudz pamatīgāk. Pēdējam bāzes modelim iPhone 6S nav nekā tāda, kas stimulētu pircējus atteikties no jau iegādātajiem iPhone 6 un 6 Plus. Savukārt SE ir daudz par dārgu budžeta modelim. Rezultātā ābolkompānijas pārdošanas rādītāji pārdoto ierīču izteiksmē nokritušies par vairāk nekā 16%.

    Pirmajā piecniekā nākamie seko Huawei, OPPO un Vivo. Pēdējie divi zīmoli pieder kompānijai BKK Electronics. Huawei Latvijā ir labi pazīstams, bet OPPO un Vivo būs vairāk zināmi Aliexpress internetveikalu cienītājiem. Kaut arī labākie ķīniešu ražojumi vairs neko neatpaliek no tā paša Samsung nedz kvalitātes, nedz cenas ziņā, viņiem ir daudz pietiekami jaudīgu modeļu cenu kategorijā līdz 250 USD. Un tos tad arī pērk visvairāk.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_idc_smartphones_q1_2016_1.png[/img]

    #324991
    GuntOn
    Participant

    Ja iPhone SE maksātu 300-350, tad es to arī paņemtu dēļ 4 collu displeja un kaut cik pieklājīgiem pārējiem parametriem.

    #324992
    Participant

    Man tas pats, visi parametri smartfouniem liekas apmierinoši, kameras pietiekamas, displejpikseļi jēdzīgi, lielu RAM un jaunāko procesoru arī vairs tā nevajag, tāpēc dārgus telefonus nepērku. Domāju – palieku vecs, bet laikam atkal esmu iekš mainstream.

    #324993
    bilsiic
    Participant

    S7 edge pilnībā apmierina +vēl ekrāna apdrošināšanas politika, kā arī pretimnākšana kooperatīvajiem klientiem!

    Protams ne tuvu budžeta tālrunis..

    #324994
    dolārzīme
    Participant

    Es ar vairs neredzu jēgu pirkt! Jo tapat nopērc burtiski pa štuku ‘top-gun’ pēc gada anyway vari sūkāt īkšķi jo nu jau ir kas jaunāks, bet tavs skaitās vecs, drīz vien beidzas supports un jēga no tava štukas vērtā spīdīgā kluča?

    Labāk perku telefonu līdz 300/350e(mid-range) nostaigāju savu gadu un ja gribu pērku jaunu, svaigāku – sanāk var nopirkt 3 labus telefonus, 1 flagmeņa cenā turklāt ar flagmeni staigā kā uz naža asmens, nedo dies noskrāpēsi! (īpaši ja vēl uz līzingu paņemts….)

    Tagad jau sen tie laiki garām, ka vienīgie bij ‘flagmeņi’ ja gribeji ko nopietnāku multitaskingā padarīt, tagad jau viss ir tā attīstījies, ka mid-range arī mierīgi to pašu veic veiktspējā. Un ja nepelni vismaz 1000e/mēn uz rokas tad nu flagmeņus skraidīt un pirkt ir muļķīgi.

    #324995
    GuntOn
    Participant

    Tāpēc jau es ņirdzu par hipsteriem kuri ņem krītā iPhone par 1000+ ērikiem un pēc tam pārmī*uši nēsā divos maciņos. 😀

    #324996
    Mad182
    Participant

    Tik traki jau nav. Man nexus 5 (kas jau tā nav no dārgākajiem telefoniem) ir 2 ar pus gadi, un joprojām nāk jaunākie android updeiti un par veiktspēju nav nekādu sūdzību.

    #324997
    Evers
    Participant

    Nepērc dārgo brendu flagmaņus. Es jau vairāk kā pusgadu staigāju ar bijušo Huawei flagmani P8, izcila kamera (vismaz 5gadi vecais fočiks tagad krāj putekļus 😀 ) un displejs, kickass skaļrunis – skaņa labāka kā Samsungiem, regulāri klausos mūziku pa māju darbojoties (skaļruņus slinkums pirkt, kaimiņi raudās :D), uzvedās labi un performance arī ideāla, Zefīra updeitu arī var uzlikt. Vizuāli elegants bleķa telefons. Toties maksāja uz pusi lētāk nekā tā brīža Samsung flagmanis. Ja tagad vajadzētu jaunu, pirmais uz ko skatītos būtu P9.

    #324998
    dolārzīme
    Participant

    :/ … salīzināji… nexus…. Tā ir pavisam cita valstība.(gluži kā apple)

    Noperc kādu samsūdu, soņy, LG vai HTC… ‘flagmeni’ ta redzēsi cik tā ir bezjēdzīga ierīce mūsdienās. Veiktspējā dzīvē praktiski ne ar ko neatšķiras no mid range, ierīču atjauninājumu mūžs ir tik pat ilgs – max ~2gadi kopš iznākšanas datuma, jo pēc 2gad firmas meiģina ieborēt, ka maģiski telefons ir s.ds kurš maģiski vairs nespēj veiktspējā atbalstīt jaunākās fīčas, kaut vai TAS IR FLAGMENIS un 2/2.5 gadi jau noteikti nav tas laiks lai flagmeņa iekšas novecotu…. vienīgais tik skaistākas, skaļākas reklāmas un vairāk spīd saules gaismā! Kā arī pašsajūta, ka kabatā ir gandrīz pa štuku vērta ierīce.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā