Pavisam par velti !

Sākumlapa Forumi Software Windows Pavisam par velti !

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150395
    blondine
    Participant

    Ir dzirdēts ,ka var nopirkt Vistas>W7 upgrade ,kuru iespējams izmantot kā tīru W7 instalāciju, lai nav jāmaksā MS-am nežēlīgas naudiņas !

    Abet es pamidžināšu ar acītēm un varbūt kāds briedis man to sagādās pavisam par velti !

    #224853
    Blakius
    Participant

    Jāprasa kāds lenķis būs tavā gadījumā :devil:

    #224854
    Aldis
    Participant

    Es ar neatteiktos pa velti no kāju leņķa… nu citi tur čakarējas un tā.. 😀 (Parodija par šito, sorrij ja rupji)

    #224855
    Andron MacBeton
    Participant

    Cilvēki ir ar mieru visādas huiņas darīt lai tikai tiktu pie Windows 7?

    Lielākai daļai gan nekad pat nav bijusi jālieto kāda programma kura nebūtu uz Linux.

    #224856
    shady
    Participant

    McB – tu neko nesaproti…lielākā daļa domā, ka lai uzinstalētu linux, vajag windows!:D

    #224857
    drunk_lizard
    Participant

    blondine wrote:

    Abet es pamidžināšu ar acītēm un varbūt kāds briedis man to sagādās pavisam par velti !


    briedis nee, tikai kaads taurs…

    #224858
    Andress
    Participant

    Man personīgi, patīk tumšmates…

    #224859
    RicoPico
    Participant

    Un ko dos Tavu acu midžināšana (starp citu, nenormāli tizli skan)? Man prasās pēc taustāma labuma. 🙂

    #224860
    Andress
    Participant

    RicoPico wrote:

    Man prasās pēc taustāma labuma. 🙂

    Es gan nezinu, ko tu tur vēlies taustīt, bet katrā ziņā, es ar tevi. 😀 😀

    #224861
    Andron MacBeton
    Participant

    Tur droši vien nau ko taustīt.

    Jāiesaka 3reiz dienā parīvēt starp ribām ar tualetes papīru, jo dirsai tas acīmredzami palīdzējis.

    #224862
    samurajs
    Participant

    Es tā sapratu, ka blondīne grib, lai kāds palīdz tikt pie crackota Win7 🙂 Jo pati to neprot atrast:)

    Nu var novilkt legālu test buildu, tas līdz 1. jūnijam strādās. Pa to laiku var sakrāt naudiņu 🙂

    Un var novilkt jebkurā trekerī Windows 7 RTM, un testēt to 120 dienas. Pēc tam pārinstalē un atkal 120 dienas. Arī tas būs legāli.

    #224863
    daGrevis
    Participant

    shady wrote:

    McB – tu neko nesaproti…lielākā daļa domā, ka lai uzinstalētu linux, vajag windows!:D

    Š itas sasmīdināja… 😀

    #224864
    Snorx
    Participant

    Ka tik ar to blondine nav tāpat kā man ar MMORPG- Izvēlos sievieti par charu tikai tāpēc vien, lai nebūtu vairāk kā pusi dienas jālūr uz kāda džeka pakaļu 3rd person mode 😀 Kaut kā sintētiska tā blondine mums te 😀

    #224865
    blondine
    Participant

    Ir jau man līdz 1. jūnijam gan w7rc x32 ,gan x64 ,tomēr negrasos barot MS principa dēļ , tāpēc skatos jau savlaicīgi uz priekšu !!! RTM ik pa 120 dienām arī ira risinājums ;;;;;;;;;;;; Varbūt ,ka pat ir svētīgi paņemties , lai neiesūnotu ;;;;;; Tomēr cilvēka dabā iemīt slinkums ;;;;;;;;;;; Varbūt kāds gudrītis var iedot gatavu linku uz pilnīgi beztārpainu vietu , kur var dabūt Vistas-W7 upgrade-a pielāgojumu priekš tīrās instalācijas !!! ;;;;;; Un lai to apsauc , kā kuram labpatīk !!!;;;;;;;;; Un vispār interesanti ,kā cilvēki trenējas asprātībā!!! ;;;;;

    Nopirkt nav māksla ; māksla ir sarūpēt nepērkot !!! Ja par mākslu (bezmaksu ) runājam , tad interesē kāds HDD menedžeris , vēlams Acronis , kurš tā maksātu kādus 30 dolārus !!!

    Vai brieži – mākslinieki to iespēj šajā forumā ???

    #224866
    Andress
    Participant

    Kā tad… BlondīnIS….

    #224867
    drunk_lizard
    Participant

    blondine wrote:

    kur var dabūt Vistas-W7 upgrade-a pielāgojumu priekš tīrās instalācijas !!!


    ko tu dura(k) uzeedies uz to upgrade? tur taapat ir seriaalis, kursj apstiprina legalitaati.

    #224868
    samurajs
    Participant

    Pēc administrācijai pieejamiem datiem, autors patiešām ir blondīnis un vēl, iespējams, ka transvestīts vai vienkārši taurs 😀

    #224869
    Aldis
    Participant

    Atteikšos no blondĪŠ…A kāju virināšanas vai acu mirkšķināšanas! Minējums Mopsi – beidz ākstīties, un atzīsties ar labu!

    #224870
    elvisburdajs
    Participant

    Aldi, Tu domā ka mopsis no identitātes maiņas ir pārgājis uz Dzimum maiņu? 😀

    #224871
    Snorx
    Participant

    😀 Tas te bija vienkārši iemesls, lai es vāļātos pa gultu rēkdams

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā