Paypal

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161086
    Mini3D
    Participant

    Uz pastu atnakus paciņa no ķīnas ar muitas aizliegumu izsniegt!

    Man prēkš muitas vaig nosūtīt par atiecīgu E-pastu atiecīga darījuma izrakstu!

    Situacija parasta,Muita ataisījusi pacinu kura novērtēta uz 10$-protams reali vina maksa 21$ šie to sapratuši tagat piepras darījum izrakstu lai varētu aplikt ar PVN!“Par šadiem atgadījumiem biju dzirdējis daudz ,bet pašam atgadas pirmo reizi

    Cik Vietējā pasta darbiniece skaidroja… nekur jabrauc neesot, to izrakstu varot šiem nosūtīt pa e pastu kurš uzdots līdzi nākošam pasta uzaicinajuma “muitas pielikumam”!

    Sava paypal konta visu smuki atvēris,Precizāk esmu atveris”Содержимое корзины“,bet kur šo aprakstu varu parvērst PDF faila neredzu,var tikai uzmetienu izspiest …Tur nav parādīts par kadu pirkumu iet runas!

    Varbūt kāds zin kā šo izdabūt /vai ar ko pietiek tā lai var pārsūtīt muitai lai sie var izvertēt…PrintScrin īsti tak nederēs?

    #318330
    samurajs
    Participant

    Tak jābūt tavā ebay profilā pasūtījumu uzskaitei. Uztaisi JPG ekrānbildi no tās lapas, lai redz preces bildi, pasūtījuma nr., tavu vārdu-uzvārdu, adresi un cenu.

    #318331
    Mini3D
    Participant

    Tiku galā !Tak par katru pirkumu uz E- pastu atnak darījum apstiprinājums un to ar parsūtīju un jau 8 no rīta vis kārtībā ,šie laikam domāj ka mana noverošans kamera milzu naudu maksā ,bet nosoliju pa 20$ to nedrīkst aplikt ar PVN! Laikam ar21$ verībā jau apliek!

    Pats intresantākais ka puse no samsung neo s3 kurs maksāj 54$, tas ka sīkpaka/vienkārš sūtījums 🙂

    Ta ir ķinietis uz pakas uzrakstijis ka camera tā muita plēš vala un uzliek aizliegum,labi ka tā E past iespeja ir, laikam pat cauri dienakti darbojas….!

    #318332
    samurajs
    Participant

    Ar PVN muita apliek visas neEiropas preces, kuras veikalā maksā vairāk nekā 22€ (no fiziskām personām saņemtās var būt līdz 45€). Pie pāris € parasti nepiesienas, bet ja saki ka nosolīji par 10 € – skaidrs ka duras acīs.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā