Paypal.com kartes piereģistrēšana

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Paypal.com kartes piereģistrēšana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149629
    seminsh
    Participant

    Tātad, es vēlos savam paypal accountam piesaistīt karti. Logā, kur man jāraksta kartes numurs, kurš numurs tieši tas ir? Tie ir tie 16 skaitļi kas atrodas uz kartes vai konta numurs? Un ja konta numurs, tad tieši kura daļa ir jāraksta?

    #212415
    Stat1CX
    Participant

    Jāraksta ir tie skaitļi, kas atrodas uz kartes priekšpuses.

    #212416
    seminsh
    Participant

    Tieši tā arī izdarīju, bet viņš manu karti noraida. Vai to var kā labot vai jāsamierinās ar to, ka viņš manu Open vienkārši neņems pretī un viss?

    #212417
    KristoZ
    Participant

    Ä€, ja Tev ir tā Open Visa Electron, tad Tev, ja nemaldos, diez ko nespīd piereģistrēties tajā PayPal`ā, jo tur ņem pretī tikai VISA (Classic), MasterCard un AmericanExpress.

    #212418
    seminsh
    Participant

    Nu, it kā man skaitās Open Visa Classic, cik saprotu Open Visa Electron dod ja ir zem 16 gadiem

    #212419
    izredzētais
    Participant

    man ir open & ar to paypalā norēķinos jau otro gadu. bet šķiet, ka tā ir VISA karte..

    #212420
    drunk_lizard
    Participant

    uz kartes jaabuut vismaz divarpus latiem 😉

    #212421
    Foxsk8
    Participant

    DL pareizi saka, pieregojoties tev atvilks komisijas maksu, em, tik netaisi vairākus rekvestus, kad money uz kartes ir, savādāk būs kā man, divas reizes norāva, maitas. Īstenībā, ja skatamies uz paypal kā tādu, šausmīgie procenti uz LV izmaksu, huh. Bet tā lai ievāktu skanošo un pēc tam to pašu skanošo netā iztērētu, tur viens pīpis, komisija diži neko neietekmē. Protams, kā kurš uz to skatās.

    #212422
    izredzētais
    Participant

    foxsk8, es arī taisīju divus requestus -_^

    lai vai kā, man paypal LVL -> $ kurss šķiet pat ļoti labs, labojiet, ja kļūdos..

    #212423
    linx
    Participant

    Iespējams, ka tu neievadīji tos 3 cipariņus, kas tev kartes otrā pusē raksīti vai arī nepareizu beigu termiņu kartei norādīji

    #212424
    Foxsk8
    Participant

    Nē, viss bija, ok, nez, nogļukoja un viss. 🙂

    #212425
    seminsh
    Participant

    Aha, skaidrs. Paldies par padomu

    #212426
    Talismans
    Participant

    Laba pamācība par paypal kartes reģistrēšanu – Kā paypal reģistrēt kredītkarti

    #212427
    Aldis
    Participant

    Es domāju ka jams jau būs iemācījies pa 3 gadiem, ko un kā.. un vai vsp. to jamam vajag. :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā