Paypall Fees

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Paypall Fees

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152465
    _Mo3_
    Participant

    am, apskaidrojiet man negudrajam, kā īsti ir ar tiem procentiem ko paypall norauj, par maksājuma izpildi? Ja manā kontā defaultā valūta ir EUR, un ja cilvēks man arī sūta iekš EUR man tik un tā noraus kkādu procentu par darijumu? Jo cik es saprotu no apakšā rakstītā teksta, tad kkādā gadījumā tiek ņemti procenti, bet kkādā nē!

    Quote:

    It’s always free to send money to friends and family when you use your PayPal balance or bank account. Fees apply only if the sender uses a credit or debit card, or if you receive any payment for goods or services.

    #250834
    Foxsk8
    Participant

    Procenti, tas ir sūtījums tiks paņemts no tā, kas sūta nauda, nevis tas kas saņem. Tālāk, ja tu gribēsi to paypal naudu izņemt piemēram uz LV karti, tad rēķinies ar 2 euro pār komisiju – tas ir izmaksa uz tavu kontu, plus valūtas konvertācija, piemēram, no 20 euro, uz savu karti, dabūju ap 11 Ls.

    Tavs citāts attiecās uz to, ja klients, kas tev sūta naudu, izmanto jau iekšējo, jeb esošo naudu, kas ir viņa paypal kontā, ja paypal kontā naudas nav, tad paypals piekonektē pie kartes un savāc naudu, plus procentu. Bet galā, kā jau minēju, tev aiziet visa summa, bez novilkumiem, ko tev sūtījis cits. Viss sākas tur, ja tu pats kādam gribi sūtīt, vai arī veikt izmaksu uz karti.

    #250835
    _Mo3_
    Participant

    nu tad tagad dzīvs piemērs, tikko ar draugu testējām. Viņš man sūta naudu caur weba donate paneli. Sarunājam, ka atsūtīt man vienu €1 EUR un galā es saņēmu tikai €0.62 EUR Tas ir normāli?

    [img]https://i267.photobucket.com/albums/ii316/MoJaRs/pall.png[/img]

    Nu ja es pareizi saprotu, tad ja viņš skaita no tās naudas, kas ir tīri paypall kontā, nevis tā, kad tiek novilkts no kartes, tad procents netiek paņemts?

    Karoč, man vienā webā cilvēki izteikuši aicinājumu, pēc tā lai būtu paypall donate, un tad tagad es mēģinu noskaidrot, kā ar mazākajiem zaudējumiem veikt šos darījumus, jo tādā veidā šis pasākums pagaidām neizskatās pārāk izdevīgs!

    P.S a kā iekš ebaya tie tirgotāji dabū gatavu, ka viņiem nevajag maksāt procentu. Vai tomēr kad viņi saņem maksājumu, viņiem ar novelk nost procentu?

    #250836
    Foxsk8
    Participant

    Man liekas, ka viss ir atkarīgs no paypal konta, viņiem ir vairāki veido, parastais, premium, un vēl kaut kāds, un katram ir savi noteikumi, savas takses, ir jāpapēta, visticamāk man liekas, ka Jums abiem ir kaut kāds parastais profils.

    #250837
    aega
    Participant

    ja nemaldos, tad tas kursh suuta var izveeleeties kam njemt nost. es nesen suutiju 100GBP no paypal uz paypal un nonjeema tikai 0.50 par paarskaitiishanu, par uzlikshanu uz kartinju gan ir jaasamaksaa 2eiro, kaa jau fox teica.

    #250838
    _Mo3_
    Participant

    a kad no kartes tu uz savu paypall kontu pārvelc naudu, tad arī kkas jāmaksā?

    #250839
    aega
    Participant

    nee, tik tas process ir diezgan ilgs. Pirmdien uztaisiju add funds un veel joprojaam processing.

    #250840
    Foxsk8
    Participant

    Parasti no paypal uz karti nāk 3 – 4 dienas. Maksa par transakciju 2 euro plus ja ir nepieciešams konvertēt valūtu no euro uz latiem piemēram, paypals to savā galā izdara, un atkal nākas zaudēt kādu procentu no sākotnējās naudas summas.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā