Paziņojums:Notepad.lv tēmu izkārtojums

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Paziņojums:Notepad.lv tēmu izkārtojums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147086
    Foxsk8
    Participant

    Foruma tēmu izkārtojuma uzlabojumi

    Laikam līdzi ejot, esam izstrādājuši vieglu, ērtu tēmu skatīšanu iekš mūsu notepad.lv portāla.

    Rakstiem, ziņām, un pārējām sadaļām, kas atrodās sākuma lapā, atstājām veco izkārtojumu, lai vismaz kā savādāk izceltu rakstus, no parastā foruma skata.

    Visus ieteikumus, kritiku, kļūdas lūgums rakstīt šeit.

    Links:

    https://notepad.lv/black.php?t=2011

    #181142
    kaqp
    Participant

    man nepatiik :/ give back my avatar.

    Lasiit ar nav eerti, liinija kas atdala komentaarus ir paraak maza

    #181143
    Foxsk8
    Participant

    Tiem, kam jaunais izkārtojums nepatiks, tiks piedāvāti divi skini, ar veco skatu, un šis jaunais.

    Es visu uzliku, tikai tāpēc, lai dzirdētu lietotāju domas, jo bez tām es nevaru tieši orientēties, kā veidot jauno izkārtojumu, lai būtu ērti visiem.

    Skinu izvēlne būs pieejama pēc 24 stundām.

    #181144
    shady
    Participant

    Nu man vismaz šāds nepatīk (kam patīk, lai lieto) – es lietošu veco stilu.

    P.S. – kaut kas šāds varēja būt tikai for wap.

    #181145
    Foxsk8
    Participant

    Es nesaprotu, daudzi saka, ka ir kaut kas par daudz, par lieku (iekš vecā) tagad Jums jaunu izveido, atkal nav labi. Grūti visiem izpatikt.

    Laikam jau nāksies tad veco likt atpakaļ, ja jau tik daudz negātīvu domu.

    #181146
    shady
    Participant

    1) Nepārskatāms.

    2) Pieradums pie vecā.

    3) Grūti orientēties.

    4) Kaut kāda rinda nobērta ar fukcijām, kas izskatās apmēram tā => “nebija kur likt podziņas – ai sametīsim visu te…”.

    5) Lietotāju bilde (avatars) kalpo kā atpazīstamība, jo pietiek uzmest aci, lai atpazitu rakstītājus, bet te viss tex mode režīmā…

    Uzskatu, ka šis variants ir ļoti labs priekš mobilajiem telefoniem, bet nejau lasit no PC, kurš atbalsta grafisko vidi ar normālu pārlūku….ja es paņemtu lynx, tad būtu ok…

    #181147
    Foxsk8
    Participant

    Tātad, pagaidām noņemsim jauno variantu.

    Links uz jauno, lai veiktu skatu, testus:

    https://notepad.lv/black.php?t=2011

    viewtopic.php vietā vienkārši ieliekam black.php

    #181148
    samurajs
    Participant

    Fox, nu tu gluži kā vista… tā arī kolīdz izdējusi olu, tā kladzina pa visu pasauli :D:D:D

    Tas ka Shady versija nepatīk, ir normāli, man arī nepatīk (tāda kāda ir patreiz). Tas ir tikai šablons, lai uz tā bāzes izveidotu Forumu priekš Notepad v3.

    Tagad šitam visam jāuztaisa dizains kā labākajās lapās, lai posti būtu skaidri atdalīti viens no otra (piem. ar krāsām), lai pogas izskatītos kā jābūt nevis kā pagadās, jāpamaina fonts pret solīdāku, jāuztaisa lai ar mouseover uz nika izlec avatars utt. utjpr.

    Drošvien nāksies taisīt 2 skinus, vismaz sākumā, līdz tauta pieradīs pie jaunā.

    Vispār tu varētu jau tagad 2. skinu uztaisīt, lai pie tā var reāli strādāt. Katru reizi likt iekšā “black” nav visai ērti.

    #181149
    doroteja
    Participant

    Man arī ne visai patīk, jo lietotāja bildīti neredz. Kāda jēga to “slēpt”, ja tāpat nav orģinālās lietotāja bildes iekšā?! :shake:

    #181150
    kaqp
    Participant

    vai ir iespeeja piedavaat savu dizainu ?

    #181151
    Foxsk8
    Participant

    Jā, kā jau teicu, variet arī piedāvāt savus variantus.

    #181152
    sir_irius
    Participant

    tas black.php (”jaunais”) nepat’ik, un kaa jau viens teica, tas buutu labs prieksh mobilajiem… un, kad vispar ir gaidama v3 lapa…? 🙂

    #181153
    samurajs
    Participant

    sir_irius wrote:

    un, kad vispar ir gaidama v3 lapa…? 🙂

    Atbilstoši Notepad.lv attīstības politikai 3. versijas iznākšana plānota lapas 2. dzimšanas dienā 2009.gada janvārī.

    #181154
    Foxsk8
    Participant

    Samurajs: Nedaudz precizēšu notepad dzimšanas dienu:

    Notepad.lv izveidots: 22 Februārī 2007 01:33 naktī

    Bet tad mēs bijām vēl best.oo.lv, īstu notepad.lv dzimšanas dienu grūti ir precizēt, tāpēc es vismaz uzskatu to, kad pirmo reizi ir izveidota pamatu datubāze.

    Daudzi zin, ka esmu tikai koders un līdzīpašnieks, kas visu ir iesācis, tāpēc man arī ir vajadzīgas cilvēku domas, lai varētu izveidot jauno versiju tādu, ka patiktu gandrīz visiem mūsu apmeklētājiem, bet cik vilvēku tik viedokļu, visiem neizpatikt, tāpēc ikvienam ir iespēja uzlabot mūsu visu portālu par tādu, kādu Jūs to vēlētos.

    Ikvienam ir iespēja iesūtīt skici, ieteikumus, kritiku, kas saistīts uz tēmu izskatu, par pārējo dizainu varēsiet izteikties notepad.lv v3 beta tēma.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā