Pazuda pc profils " Administrators"

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Pazuda pc profils " Administrators"

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149221
    krisis32
    Participant

    Sveiki! Es vakar uztaisiju jaunu windows uzeri! Tad jau man bija divi – Users1 / Administrators

    Kad sodien sledzu ieksa pc redzu ka piedava tikai Users1 , bet nav Administrators.

    Eju CP un taisu jaunu useri ar nosuakumu = Administrators.. un sie sakak ka tads jau pastav, bet es nevaru saprastu kr vins ir un ka tikt ieksa.. jo nekur nav.. ieks CP neparada.. my docs.. ir tikai users1 docs…

    Nezinat ka varetu vinu dabut back?

    #205831
    ehex
    Participant

    Ja lieto Win XP, tad šis varētu palīdzēt. netulkošu, gan jau sapratīsi pats:

    Quote:

    1. Launch Registry Editor.

    2. Navigate to HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogonSpecialAccountsUserList in the Registry Editor.

    3. Double-click the Administrator key in the right pane.

    4. If the Administrator key doesn’t exist, right-click on the above tree in the pane, choose New, DWORD Value, name it Administrator and press .

    5. Type 1 in the “Value data” box, and press .

    Ja lieto vistu, tad ej uz CMD, Run as administrator un raksti iekšā:

    Quote:

    net user administrator /active:yes

    #205832
    Gaujards
    Participant

    Ko nu tik sarežģīti..

    Pie Log-in, kad tev piedāvā tikai Users1, nospied Ctrl+Alt+Del 2x un ieraksti Administrator un admina paroli.

    #205833
    krisis32
    Participant

    variet close.. tik tiko atcerejos par :

    Log in>right-click ‘My Computer’>’Manage’>double-click ‘Local Users and Groups’>double-click ‘Groups’>double-click ‘Administrators’ and see whats listed. You can Add/Remove from here.

    #205834
    Gaujards
    Participant

    Tās ir 2 atšķirīgas lietas, ko tu gribi izdarīt. 1- ielogoties ar Administrator, 2- pievienot savu User1 Administratoru grupai. Formulējies pareizāk.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā