Pazuda skaņa

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Pazuda skaņa

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154655
    Daivana
    Participant

    Nolēmu mainīt salauzto ventilatoru kas bija pielikts pie skaņas čipa, nomainīju un vairs nav skaņas, varbūt esmu aizķēris kaut ko?

    Skaņu nu nekādīgi nevaru dabūt, pārbaudīju visu pat livecd palaidu un nekā.

    Manager neuzrāda, ka būtu kāda problēma.

    Vai ir kāds instruments ar kuru var precīzi veikt profilaksi šai problēmai?

    #273808
    Aldis
    Participant

    Kādu skaņu? Ventjika griezšanās skaņu?!

    Ja skaņu karte nedod laukā impulsu, ieej volume control, noņem mute.

    Ja skaņu karti neatrod, skaties kas ar dziņiem.

    Windows/Linux? Vienalga, ja neesi pārliecināts, pārbaudi ar kādu livecd, vai skaņu karti atrod…

    vsp. pa maz infa no tevis, un pa daudz es šeit rakstu! :>

    #273809
    Andron MacBeton
    Participant

    Jo tu vairāk grābstīsies, jo ātrāk varēsi prasīt mammai, lai pērk jaunu kompi.

    Vel neesmu redzējis kaut 1 sakarīgu tekstu no tevis. Kaukādi murgi vien.

    Kāds vel skaņas kartei ventjiks? Nofočē, apvelc, vai vismaz iedod mātenes un skaņaskartes modeļu nummurus!

    Latvijas spožā nākotne, blyad.

    #273810
    elwins
    Participant

    nu daudzi māk ieiet tikai draugiem.lv un ja datoram kaut kas ir ne tā bola acis un brīnās!

    tāpat no paša pieredzes redzu, ka ejot uz IT nozari, kur ir datori, mācīties, liela daļa nemaz nezin, kas ir RAM, vai kā uzlikt OS, bet jēdz tikai augu dienu runāt pat kaut kādu spēlīti līdz pat vismazākajam sīkumam, kas tik tiešām ir slimi… 😀

    Tēmas autoram:

    Ja vēlies, lai tev palīdz dod precīzu informāciju, par to ko tev vajag, labāk norādi lieki, nekā par maz, iesaku nofotografēt datora dzelžus, un fotogrāfijā norādīt, ko tu esi mainījis, un skaņas kartes uzstādījumus datorā, varbūt mainot kaut kur esi iebraucis ar skrūvgriezi, jeb ar citu rīku, kuru izmantoji mainot ventilatoru, iespējams skanas karte ir kārtībā, bet vaina ir ārējā ierīcē, kā tumbiņas, austiņas, jeb vienkārši ports beigts!

    #273811
    zombijs
    Participant

    ir tāda lieta statiskā strāva, nevajadzēja grābstīties kur nevajag

    #273812
    Daivana
    Participant

    būs jāpiekrīt par statisko strāvu, neienāca prātā.

    #273813
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kāda vel statiskā strāva? Tu tirliņnelaimīgais!

    #273814
    samurajs
    Participant

    Tu zini skaidri, ka neiebrauci mātenē ar skrūvgriezi un nesalaidi kaut ko uz īso? Statiskā elektrība – maz ticams.

    #273815
    rodgerz
    Participant

    Ventilators pie skaņas “čipa”? Oo Man tas ir kaut kas jauns… Ko tik traki jādara ar skaņas karti, lai tā būtu jādzesē? Ar āmuru značit mainīji ventilatoru ja jau skaņa pazuda 😀

    #273816
    Daivana
    Participant

    Jā es nepareizi esmu iedomājies par to chipu, tas nav skaņas chips, jau nokaunos 🙂

    Pasūtīju no ebay jaunu dzesētāju pieliku un skaņa parādījās.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā