Pazudusi dati no hdd..ko darit?

Sākumlapa Forumi Software Windows Pazudusi dati no hdd..ko darit?

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151076
    kakts
    Participant

    Piedodiet, ka bez garumzimem.

    Tatad lieta sekojosa, lietoju windows 7. Sorit iesledzot pc saprotu, ka trukst mana galvena dokumentu mape, kas atradas c:/dokumenti, atverot c: visas mapes ir, bet dokumenti nav. Mape bija liela pie kadiem 30gb, tapec uzreiz skatos vai free space uz c: hdd ir palielinajusies, bet ne tada pati, ka visu laiku. Esmu apmulsis, ka var pazust tik liela mape, CITUR TO NEESMU PARVIETOJIS. Izmeklejos bet bez rezultatiem, googles tante ar kluse. Ko iesakat? Meginaju ar vienu fail recovery, tas ar neko neuzoda.

    #233802
    Jaunzems
    Participant

    Es gan pašlaik neesmu pie PC, bet vai nu esi kādu zarazu dabojis, vai pats esi uzlicis kā Hidden folderi…

    #233803
    buipisLV
    Participant

    Izskenē savu datoru ar CureIT.

    #233804
    m_janis
    Participant

    c:/dokumenti ??? Uz W 7 dokumenti gan parasti glabājas C:Users tavs profilsDocuments – protams, ja neesi ko pārvietojis.

    Uzliec, lai sistēma meklē kādu konkrētu dokumentu pēc precīza nosaukuma – tad jau redzēsi, pazuduši, vai ne.

    #233805
    kakts
    Participant

    Ar mekl’et’aju neko neatrada, g’aju caur linux ar neatrada neko..beig’as uztais’iju disk check – orginalo windows 7 un volaa. Mape paradijas, kaa dziva. Paldies, kas centas palidzet, biju tiesham sokets, par sadu paversienu.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā