PC 25$ cenā

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU PC 25$ cenā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154011
    garaisezis
    Participant

    Ko jūs domājat par šo brīnumu?

    specification:

    * 700MHz ARM11

    * 128MB of SDRAM

    * OpenGL ES 2.0

    * 1080p30 H.264 high-profile decode

    * Composite and HDMI video output

    * USB 2.0

    * SD/MMC/SDIO memory card slot

    * General-purpose I/O

    * Open software (Ubuntu, Iceweasel, KOffice, Python)

    [img]https://raspberrypi.org/ubuntu.jpg[/img]

    [img]https://raspberrypi.org/pcb.jpg[/img]

    avots raspberrypi.org

    #269210
    Foxsk8
    Participant

    Tā saslēgšana gan liekas “čerez”, bet ja šādu verķi var ielikt “Naudas makā”, tad kāpēc gan ne. Vienmēr kompis pa rokai, ja neskaita vadus, kas nepieciešami.

    #269211
    Anonīms
    Neaktīvs

    ja saliek mazā atbilstoša izmēra kastītē, tad būtu baisi forši. testam tādu dabūt, tad rastos viedoklis.

    man aizdomas rada H.264 dekodēšanas iespēja uz tikt maza devaisa – neredzu dzesēšanu. RAMu arī ne.

    #269212
    samurajs
    Participant

    Kādu vēl dzesēšanu? Tās ir +/- klasiskās viedtālruņa iekšas, kam pielāgots monis un klava.

    #269213
    garaisezis
    Participant

    tik tomer shim mobilajam divice ir normals usb controlieris un nav apaudzets ar citiem sudiem. man prieks paza majas serveriisa kas share hdd derees. sazinajos ar autoru, saka kad uz nakosho gadu bus gatavs pilniibaa un nedaudz uzlabotaka versija. taa kaa atliek cereet uz win8 kas atbalstiis arm cpu cik tauta runaa un shim ceru ieraudziit divkodolu

    #269214
    nevertell
    Participant

    Nacher tev uz tāda windouzu ? Debiānis/slaks tev arī var šārēt iekš vindouzam saprotama protokola tavus diskus. Un nacher tev divus kodolus ?

    Ja šitam būtu 1 gbit lans un RAID supports, šitas būtu episks mājserveris, kas strīmotu man filmas.

    #269215
    Anonīms
    Neaktīvs

    Aah, skaidrs, paldies 🙂

    #269216
    garaisezis
    Participant

    visā visumā jāsapērk vairāki tādi un jāsajūdz kopā, varētu sanākt pat pašam savs mazias datu centrs, nez tik kā ar to apstrādi datiem ātruma ziņā būtu.

    No seniem laikiem atceros kad mani bija kaut kāds tur pentium jeb kā savādāk, 33hz procis un torbo reziimaa vareeeja uzdziit pat 45hz, win 3.11 lidoja vienkārši, tagad ir 1000x ātrāks procis, bet windows 7 mēdz šad tad arī iebremzēt.

    #269217
    Sysadmins2
    Participant

    * 700MHz ARM11

    * 128MB of SDRAM

    =====

    Parametri paši par sevi izsaka visu, nav jēgas tērēt laiku šadiem novecojušiem risinājumiem, tas nekas ka maziņš. Uzliekot antivīrususu uz 700 Mhz ar 128RAM, tev sistēma vienkārši apstāsies un pie treknākajām flash aplikācijām tas var pat uzkārties…

    #269218
    viesic
    Participant

    Priekš kam tev velosipēds, ja tu pīpē ledusskapī?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā