Pc auto restart…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Pc auto restart…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147878
    krisis32
    Participant

    Lieta tāda ka biju savedis kārtībā savu veco pc. Lai varētu biški paeksprementet ar didēm utt….

    Kad biju nopircis organisko stilku un ielicis korpusā un sariktējis visu . Didoes + organiskais stikls + neons = pc moddings. Tad iesledzu pc un apskatījos kā strādā . Viss bija ļoti smuki. Gribējās piebazt vēll vienu diodi . Slēdzu āra pc. Gaidu kad izslēgsisies. Kipa izslēdzas , bet tad pēkšņi pc sāk slēgties no jauna iekšā . Isti nezinu kas pa vainu , jo pc svaigs . Pirkts pirms 3 meneshiem , bet taka nopirku 4 kodolu vins palika nelietots.

    Tā nu būtu 1. problēma. Manam 2 kodolu pc kuru grasijos pārdot ir radusies problēma vai nu ar pašu windows programmu vai ar kādu citu . Iztīriju datoru un aizvedu pie meistera lai sis visu parinstalle un dainstalle. Atvedu majas. Ieju ieksa un skatos ka kaut kas neto ar strat menu. Man tas deafult start menu. Rada tikai pirmas 3 lietas. izskatas itka strat menu butu nogriezsts ar paintu.

    tad meginaju nomainit uz to smuko ar 2 sadalam. Bet nestradaja laba peles poga. meginaju ieiet caur my computer – control paneli. Nevareju my computer atvert. Mani jau si problema moka 3 dienas. Isti netieku gudrs.

    #188243
    Loading
    Participant

    Pārinstalē pats un būsi drošs. Nav nemaz tik grūti. Ir pat pieejamas simulācijas, lai iemācītos pārinstalēšanu.

    #188244
    krisis32
    Participant

    Parinstallejis esmu , bet tomer uzticos profesionaljiem. Nav man win xp diska 🙁

    #188245
    Wuu
    Participant

    ak dievs kopš kura laika ir vajadzīgs profesionālis lai uzinstalētu windowsu ,īpaši ja grasies pārdot nav vērts ieguldīt vel līdzekļus!

    #188246
    krisis32
    Participant

    Nja….. es labak uzticos profesionaliem. Tavai zinasanai nesmu dievs : “ak dievs…”

    Pardodu kvalitativu leitu…. tas ir manas darisanas ko ieguldu un ko ne. Pirms 30 min aizvedu pc pie ta pasa meistera… Taat atkal vari nespregat kadel ieguldu naudu parinstallesana.

    #188247
    Loading
    Participant

    Novilkt nelegālu windows prasa ~40 min. Ierakstam viss lētākajā un parastākajā CD matricā (30 santīmi) un instalējam 😉

    #188248
    memorex
    Participant

    Iemet bildi, ganjau meitars noņēma Start menu visu lieku.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā