PC komplektācija

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU PC komplektācija

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #245108
    linx
    Participant

    Mans variants ar visiem sešiem kodoliem ir Š EIIIT, vienīgais kūlerus nepieliku 🙂

    #245109
    nevertell
    Participant

    Dūd, 465 ir karsts un skaļš, ne pārāk ātrs monstrs. 460 1gb ir WAY BETTER!!!!

    Šªn psu par 20 latiem ? Nezinu, vai es riskētu.

    #245110
    linx
    Participant

    Nu nav vis 460.-tais labāks, gpu ātrums puslīdz vienāds abiem, toties 192 pret 256 bitiem

    Kā aprēķināju, tad vajadzētu ar to PSU jaudu pietikt 🙂

    #245111
    nevertell
    Participant

    Tu benčus skaties, atmiņas “josla” šīm kartēm nav botlneks. 465 ņem tad, ja plāno unlokot uz 470.

    #245112
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    Man liekas, ka runa gāja par cpu OC, un priekš tā vajag normālu kūleri, nevis stock pirdienpūtēju.


    Tam vaja galvu uz pleciem, nevis pliki vemt par pirdienpūtējiem.

    #245113
    nevertell
    Participant

    Cik ta nu daudz galvu uz pleciem. Tik cik paskatās, kāda ir voltāžas/temperatūras galējā robeža attiecīgajiem čipsetiem/pročiem/ramam/utt, un tik kloko līdz uzziet augstāko stabilo frekvenci vai augstāko vēlamo frekvenci pie dažādiem temperatūras/voltāžas nosacījumiem. ELEMENTARNO!!!

    #245114
    Wuu
    Participant

    O’really? Nez kāpēc man procesors no 2.6 līdz 3 bez voltāžas/temperatūras maiņas klokojās uz nebēdu.

    Un runājot par underclock, es tam neredzu jēgu. Imho man procesors pāri 800mHz tāpat nelec, kamēr neieslēdzu kādu spēli.

    #245115
    Crow
    Participant

    Es atkal tev neredzu jēgu [img]https://www.bildites.lv/images/pzcgbr4gxewtjijbx12r.gif[/img]

    #245116
    nevertell
    Participant

    Wuškin, tev ir jaunais i5/i7 ? VispāŠ— jau 400 mhz var būt gandrīz vai katram otrajam procim, bez voltāžas regulēšanas, bet ī sērijai ar turbo boost var klokot bez voltāžas celšanas līdz maksimālajai turbo frekvencei, tas gan labākajā gadījumā. Bet tu jau gudriniek neko īsti nesaproti. 400 mhz OC ir tīra krāna staipīšana, īstu “effektu” jūt no 30 % OC (tobiš gandrīz vai 800 mhz OC tavam procim).

    [tālāk lasīt Kārļa Seržanta akcentā] Šªn Wūškin, tas ir labi, ka tev nelec pāri 800 mhz, tajā brīdī tev voltāža ir vispār samazināta līdz iespējamajam minimumam un multiplaijers nomests līdz 4, mans tā domāt. Tas ir Intel Speedstep vai AMD Cool’n’Quiet darbībā. Tā ir sistēma, kas domāta, lai dators netērētu lieku elektrību un lieki nekarsētu tavu istabu, savādāk vēl aizsvilināsi tepiķi vasarā. Dažām AMD platēm C’n’Q fīču var atstāt ieslēgtu pat klokojot, tā pat arī ir Intel, vismaz tāds ir redaktoru viedoklis. Bet, kad tev to vajadzēs, abas sistēmas uzsitīs voltāžu atpakaļ, kur vajag un multiplaijeru pacels tur, kur tam ir jābūt. Bet, dažreiz protams šī sistēma nedarbojas, vai nu OS neprot nomenedžēt to, kad vajag apklusināt un kad atkal pamodināt processoru (dēļ padebīliem task scheduleriem (BFS FTW!!!!!)), vai arī tapēc, ka kāds ir gramstījies gar voltāžu par daudz un visu sabojājis. Vai arī, ja pie datora sēž kāds indivīds, kas atgādina Wūškinu pēc IQ.

    #245117
    Wuu
    Participant

    Nezinu kas tev tur nedarbojas, man viss strādā. Kamēr neko resursrijīgi nelietoju, kompis strādā ar maziem megaherciem. Kā ieslēdzu spēles tad procis un videokarte automātiski OC. Un par krānu staipīšanu, OC manai kastei dod apmēram 30% ātruma uzlabojumu, kas tiešām ir jūtamas uzlabojums.

    Hujzin ko tu tur murgo, laikam MSI un ASrock lieto :]

    #245118
    nevertell
    Participant

    Tu pasiteni, es runāju par to, kad dēļ completely fair scheduler’a caur wine laistās spēlītes nemodina man proci tapēc, ka es laižu caur wine un ar cfs. Tas cik zinu uz windows nenotiek. Un viss tas C’n’Q un SpSt strādā tikai, kamēr nav kārtīgi čakarētas voltāžas, jo mātesplate jau zina tikai cik attiecīgajam čipam pie noteiktas frekvences ir DROŠ I STABILA voltāža vajadzīga, kas bieži vien tā pat ir par augstu. Bet tu jau nu vislabāk zini, ka viss, ko tur sarakstīju ir pilnīgas buļļa kakas.

    ___________________________

    Ieteikums. Atslābsti! Kad esi nomierinājies, turpini diskusiju.

    #245119
    brunis
    Participant

    kas tad te beigās notiek !!?? 😉 😉 buļļa kakas..;) 😉

    #245120
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    Tu pasiteni, es runāju par to, kad dēļ completely fair scheduler’a caur wine laistās spēlītes nemodina man proci tapēc, ka es laižu caur wine un ar cfs. Tas cik zinu uz windows nenotiek. Un viss tas C’n’Q un SpSt strādā tikai, kamēr nav kārtīgi čakarētas voltāžas, jo mātesplate jau zina tikai cik attiecīgajam čipam pie noteiktas frekvences ir DROŠ I STABILA voltāža vajadzīga, kas bieži vien tā pat ir par augstu. Bet tu jau nu vislabāk zini, ka viss, ko tur sarakstīju ir pilnīgas buļļa kakas.


    Tuneli, esi neesmu vainīgs ka tev līkas rokas, man viss strādā un neko čakarēt nevajag.

    ___________________________

    Ieteikums. Atslābsti! Kad esi nomierinājies, turpini diskusiju.

    #245121
    Ugons
    Participant

    Labs ir es tikai pamaniju, ka mans izvēlētais PSU neder jo par maz pinu, tādēļ ko sakat par šito:

    PSU

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā