PC parole :(

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic PC parole :(

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150312
    Razyp
    Participant

    Sveiki 😀

    Man kāds uzlika PW uz pc 🙁

    Netieku ne pie Biosa, ne pie kā cita 🙁

    ( Enter pw to unlock system )

    Es izmēģināju dažādus veidus, lai noņemtu šito paroli, taču neviens no tiem nelīdz ;(

    Sapratu, ka tā nav bios parole un tml…

    UN kāds man varētu izkaidrot, kas tā būtu ?

    Zilais logs –> B4 / B5 –> Parole 🙁 ( Tālak jau netiek ar ;(

    :mod:

    Varinajti, ko lai es daru šadā gadijumā 🙂 ?

    #223648
    ob1
    Participant

    notīri BIOSS setingus (jumpers kaut kur uz mātes).

    #223649
    WerNeo
    Participant

    Pamēģini nu izņemt to CR2032 uz dažām minūtēm. 🙂 No strāvas gan arī neaizmirsti izslēgt.

    #223650
    Evers
    Participant

    WerNeo wrote:

    Pamēģini nu izņemt to CR2032 uz dažām minūtēm. 🙂 No strāvas gan arī neaizmirsti izslēgt.

    Tu speciāli nerakstīji vienkārši ” Bios/cmos bateriju ” ? 😀

    #223651
    Razyp
    Participant

    Varat nedaudz smalkāk to paskaidrot, parādīt, nessmui PRO šadās lietās 😉 😉

    P.S. meginaju bateriju ar izņemt ielikt un restartēt, tas neko nedeva, atvienoju pārtis vadus, pie HDD, CD-Rm, nekasd nenotika, tas pats 🙁

    –> CR2032 jau mēģināts 🙁 ( Es ilgi to ba4u7ku nebiju izņēmis, tik uz kādu minutīti..

    Edit: Š ito problēmu vajadzētu steidzami atrisināt, līdz kādsnav atnācis un sācis pārbaudīt pc 😀

    ( tAS IR MANS PC PROTASMS. es tak negribu nevienam ieriebt 😀 _)

    Edit: Pamēģināt vēlreiz to ba4uku izņemt uz pāris min ?

    #223652
    WerNeo
    Participant

    Razyp. Pamēģini nedaudz ilgāk… ~5min iesaku.. droši, lai apgalvotu, ka tur nav vaina!

    P.S. Evers, es vienkārši pārbaudu, cik cilvēks ir spējīgs uztvert ieteikumus. Kā redzi, cilvēks saprotošs (pat ja pagūglēja, bet domu saprata).

    #223653
    Razyp
    Participant

    Nu izņemt ba4uku un ko tālāk, lai darbojas pc un viss, pēc tam izrubīt ielikt apkaļ vai kā tur bija :”D ?

    Izrubiju pc –> Izņemu ba4uku –> Ierubiju pc –> Parāda, ka tuir nav bios baterejas, nav laiks uztelēts un tā tāslāk –> Nospiežu enter ? –> Prasa pw –> Atstāsju bez baterejas uz laiku –> Izrubiju –> ielieku batereju iekšā –> Ierubiju…

    Š ādi, pareizi ?

    #223654
    WerNeo
    Participant

    Izslēdz kompi, atvieno to no strāvas, novelc džemperi (ja nu gadījumā tas tev uzvilkts), katram gadījumam pieskaries lieku reizi pie datora korpusa, izņem baču… pagaidi dažas minūtes… un tad vari visu salikt pa vietām…

    #223655
    Razyp
    Participant

    Skaidrs, tā arī darīšu… UN ja šitas varijants nejies cauri, kas tad varētu būt ?

    #223656
    WerNeo
    Participant

    Tad dod ziņu te 🙂

    #223657
    Razyp
    Participant

    WerNeo: Nu izrubiju no elektrības pilnīgi PC, tgd stāv bez ba4uka, pēc tam jāieliek ba4uks apkaļ, kad pc ir tādā pašā stāvoklī, kā tgd, ja 🙂 ?

    Es esmu saprotoš ,cenšos saprast :).

    #223658
    WerNeo
    Participant

    Atpakaļ rekomendējama secība: bača atpakaļ, korpuss ciet, elektrības vads, džemperis (ja viss aiziet 🙂 ).

    #223659
    Razyp
    Participant

    WerNeo: Nelīdzēja :(.

    = 19. min. Bez ba4uka bija, tgd pārliecība ir ne ?

    #223660
    daGrevis
    Participant

    Razyp wrote:

    Es esmu saprotoš ,cenšos saprast :).

    Š itas teikums sasmīdināja… 😀 Nekas personīgs. 🙂

    #223661
    Razyp
    Participant

    daGrevis: Labi sanāca uzrakstīt 😀 😀 😀

    P.S. moška restartēt pāris reizes, lai aiziet «Ritmā» ?

    #223662
    ob1
    Participant

    meklē jumperi uz mātes…

    #223663
    WerNeo
    Participant

    Razyp. Pasaki nu tagad precīzi, cik tālu kompītis iet, un cik tālu neiet… 🙂 Un kad neiet… ko raksta?

    Ob1. Esi saskāries ar mātēm, kurām tikai jumpers līdz (tām, kurām ir normāla bača, nevis pielodēts aķis)? Es vairāk domāju, ka nu jau vaina citur… Cilvēks tikai neprecīzi pastāsta.

    #223664
    Razyp
    Participant

    ob1: Tas tavs «Jumperis», kas tas būtu lūdzu ?

    WerNeo: Nu ierubiju PC, parāsda zilo ekrānu, ( Intel tāds un tāds tur… Lai labotu «BIOS», lūdzu spiediet «F-2», un tālāk lādē tur parādās spiediet tur F-4, lai tur raidu kaut kādu palaistu ( Aiziet automātiski ) Sta Rait… un pēc tam melns ekrāns kurā lādē iekšā kaut ko, vienā no malām B7 –> B5 –> UN, kad tas ielādējas, tālāk PW prasa.,.

    ( Pēc «B7 –> B5 –>» vajadzēja būt OS xp ekrānam un tālāk jau iejiešanas ekrānam, lai pieslēgtos sistēmai, izmantojot kādu no lietotājiem., bet tik tāla ta es netieku 🙁

    Soryy, ka es tā izkaidroju, cerams, ka saprotat.

    #223665
    ob1
    Participant

    skaties mātes instrukcijā kur tas jumpers. Vai iepostē mātes nosaukumu.

    #223666
    WerNeo
    Participant

    Razyp wrote:

    ob1: Tas tavs «Jumperis», kas tas būtu lūdzu ?

    WerNeo: Nu ierubiju PC, parāsda zilo ekrānu, ( Intel tāds un tāds tur… Lai labotu «BIOS», lūdzu spiediet «F-2», un tālāk lādē tur parādās spiediet tur F-4, lai tur raidu kaut kādu palaistu ( Aiziet automātiski ) Sta Rait… un pēc tam melns ekrāns kurā lādē iekšā kaut ko, vienā no malām B7 –> B5 –> UN, kad tas ielādējas, tālāk PW prasa.,.

    ( Pēc «B7 –> B5 –>» vajadzēja būt OS xp ekrānam un tālāk jau iejiešanas ekrānam, lai pieslēgtos sistēmai, izmantojot kādu no lietotājiem., bet tik tāla ta es netieku 🙁

    Soryy, ka es tā izkaidroju, cerams, ka saprotat.

    Saprasts! Tas nav bioss, točna! 🙂 Kas bija pēdējais, ko pirms šīs lietas uzrašanās(nosauksim to tā) darīji? (varbūt kāds disks CD-ROMā “aizķēries”? he he)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā