PC shutdown, neslēdzas laukā.

Sākumlapa Forumi Software Windows PC shutdown, neslēdzas laukā.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154090
    Daivana
    Participant

    vai kāds var dot mājienu tam kas varētu būt par iemeslu, ka dators neslēdzas laukā kad tiek palaist Shutdown proces, viss kas notiek ir: uz XP parādās zilais fons, bet neizslēdzas, uz tās pašas mašinas bet ar Linux, paliek tikai tapete un neizslēdzas.

    #269815
    Nikkys
    Participant

    Atcerējos vecos laikus, kad izslēgšanās nozīmēja procesu apturēšanu un paziņojumu, ka sistēmu tagad mehāniski atslēgt ir droši.

    Taču, ja Tev nav tik aizvēsturisks dzelzis, problēma ir cita. Kādā stāvoklī ir barošanas bloks?

    Turpināt varētu ar BIOS pāršūšanu…

    Jāsāk ar atmešanas metodi, virzoties no ticamākā, uz pavisam neticamo.

    #269816
    Daivana
    Participant

    Nu dzelzis ne tik ļoti vecs, varbūt 2000 gads.

    Grūti spriest par barokli, kā man labāk to profilaktizēt?

    #269817
    Nikkys
    Participant

    Pa , pa…. Vienpadsmit gadi nav vecs? 😮

    Varētu būt, ka šī mehāniskā atslēgšana bija vēl dažiem tad, lai gan tipiski novērojama bija līdz Win98 iznākšanai.

    Ja kādreiz slēdzies ārā normāli – šo ideju atmetam (plus – palasam par konkrēto MB kādu infu kaut kur).

    Barokli var testēt visādi, tepat ir apraksti, bet normāli cilvēki pamaina ar citu, strādājošu, un paskatās, kas notiek. 🙂

    #269818
    Graafiene
    Participant

    Nikkys, man nebūt nav jaunāks, un nesūdzos. Galvenais neizmantot smagas grafiskās vides, un tad darbam kalpo godam.

    Daivana, problēma varētu būt arī daudz nopietnāka, ne tikai baroklis. Paziņam bija līdzīgs gadījums, un pie vainas bija mātes plate.

    #269819
    Nikkys
    Participant

    Nu, vispirms testē, sākot no vienkāršākā, šajā gadījumā PSU. MB tik viegli nepārbaudīt, bet, protams, pie vainas var būt.

    RAM testēt nav jēga, HDD tādus brīnumus var uztaisīt, bet ļoti teorētiski.

    #269820
    iKey
    Participant

    kkas līdzīgs man arī bija. kompis mūsdienu standartiem (2007 gada ražojums) un tāds pats niķis bija uzmeties Winda uzsēdās pie “Shutting down”.

    Tā kā winda jau bija pamatīgi apsūnojusi, un bija liels slinkums nopucēt tās sūnas nost, ņēmu un pārpūtu Windu.

    pēc tam man slēdzās ārā kā vajag

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā