PCLinuxOS, Lubuntu un OpenSuSE mirst?

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD PCLinuxOS, Lubuntu un OpenSuSE mirst?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158752
    piseldaks
    Participant

    Biju uzlicis PCLinuxOS, jo kādreiz bija tīri lietojams desktops. Tagad palietoju un sapratu ka nekam neder.

    Screensaveri nevar atslēgt, VLC arī nespēj viņu “preventot”, disku un direktoriju saraksts viens ritīgs acu mežģītājs.

    Nodomāju uzlikt Lubuntu 13.10 daily build. Vecās problēmas nav risinātas, nākušas klāt jaunas! Nekas nav uzlabots, bet gļuku skaits palielinās! Kā to vispār var dabūt gatavu? Instals nerāda ne1 partīciju un disku, lai gan atverot PCmanFM visi diski rādās un ir piemontējami. Nekādas nodmraid opcijas neder.

    Nu labi, flashkā iemetu OpenSuSE, aceros kādreiz lietoju. Sāku instalēt, šis tā viltīgi jau mēģina man visus datus papist. Izķeksēju automatic install, mēģinu novākt viņa samurgotos LVM-RAID-hvz ieteikumus – BLAUKC, spontāns restarts. :wtf2:

    Tie debīlie briļļainie lutauši taču bez vagara (projektu vadītāja) nespēj neko izdarīt! Pilnīgi loši.

    Tagad likšu pliku debian un seksošu ar visādām bibliotēku atkarībām. Ja tas vel nesanāks tad atmetu Linuxiem ar roku un provēšu BSD.

    #301479
    eziitis
    Participant

    Nu jā, es neesmu nekāds lielais Linux speciālists, bet nu to, ka šie visi Desktop user Linux praktiski nekam neder jau sen atklāju, nu jau vairāk kā gadu arī bakstu debiani!

    #301480
    bumbulis
    Participant

    Cik interesanti būtu vienu dienu paskatīties uz pasauli betona acīm.

    #301481
    samurajs
    Participant

    Normāls cilvēks neliek kaut kādus tur Lubuntu 13.10 daily build, bet gan stabilas LTS versijas. Laiks tev apgūt Windows Vistu 😀

    #301482
    grisha
    Participant

    No Open Suses jau sen atteicos. Tagad lietoju Debian 7 ar XFCE. Ir jau arī savi trūkumi, bet visumā ir ok, nav vēl sakropļota sistēma. PAr Gnome nezinu, bet KDE arī man ir aizgājis nebūtībā ar saviem Bling Bling.

    #301483
    zebieksterc
    Participant

    Hmm nevaru saprast, kadas problemas jums ar opensuse?! Pašlaik lietoju 12.3 versiju ar kde vidi…. Ja nokonfigurē, tad ir pat ļoti ērti… Instalācijas laikā nekādu problēmu visu var noņemt pielikt u.t.t.

    Uz doto brīdi šī man škiet ērtākā un sakārtotākā distribūcija (skatoties no lietotāja viedokļa, protams, kas vairāk vai mazāk pārvalda linuksu).

    Protams ir +/- katrai distrai…. Lai veicas visiem, kas mēģina iepazīt linux, jo, tas nozīmē, ka, bišķīt ir jāpalasa, izmantojot to pašu google.

    #301484
    BlackHalt
    Participant

    Es priecājos par savu Kubuntu.

    #301485
    nevertell
    Participant

    Akhem, lieto Arch. Nekādu piseļu, nekāda seksa. Uzliec un lieto.

    Un ja gribi to darīt smuki, ir Manjaro (arch + gui installers).

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā