Pēc 29. jūlija par Windows 10 nāksies izlikt 135 EUR

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Pēc 29. jūlija par Windows 10 nāksies izlikt 135 EUR

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162049
    samurajs
    Participant

    Acīmredzot Microsoft vadītāji izlasījuši interneta preses publikācijas ar kritiku, ka Windows atbīdīts otrajā plānā, un oficiālajā blogā Jusufa Mehdi personā snieguši skaidrojumu. Pēc būtības tas ir kārtējais reklāmraksts, kurā uzsvērts, ka Windows 10 lietotāju pulks sasniedzis 300 miljonu atzīmi, un kurā akcentētas šīs OS priekšrocības. Izdots arī atbilstošs videoklips (zemāk).

    Paziņota arī konkrēta Windows 10 Home licences cena pēc 2016. gada 29. jūlija – ASV teritorijā tā noteikta 119 USD. Eiropā pēc WinFuture informācijas ieteicamā cena būšot 135 EUR. Lētāk varēšot dabūt Systembuilder versijas (domātas tiem, kuri paši stellē datorus).

    Jārēķinās ar to, ka izreklamētais bezmaksas upgrade nav nekāda panaceja, un Microsoft agrāk vai vēlāk savu nopelnīs. Š īs bezmaksas versijas darbojas tikai uz tā datora, uz kura apgreidotas, un nav pārnesamas uz citu. Nopērkot licenci, legālo Windows var pārnest uz jauniegādātu PC.

    Ļoti iespējams, ka Microsoft pārcels upgrade beigu termiņu uz vēlāku laiku, vai uzrīkos kādas atlaižu akcijas. Lielā mērā tas atkarīgs no tā, kāda būs Windows 10 gribētāju aktivitāte pēdējo 2 mēnešu posmā. Atbilstoši Redmondas izvirzītajiem plāniem 2-3 gadu laikā uz Windows 10 jāpārslēdz 1 miljards datoru visā pasaulē. Loģiski, ka par velti šis process noritēs daudz raitāk.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_1150h3125i11f_1.jpg[/img]

    #325108
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    Š īs bezmaksas versijas darbojas tikai uz tā datora, uz kura apgreidotas, un nav pārnesamas uz citu.


    Bļ*ģ!!!!!! Netīrie, blusu kostie, čurām klātie kuces bērni! Vot tas ir spēriens tieši pa riekstiem – mans Retail Win7 ir pārtāpis par OEMisku Win10… Malacis Rūķi, tu esi veiksmīgi sašāvis sev abus ceļgalus.

    #325109
    BlackHalt
    Participant

    Apsveicam laimētājus! /latloto/

    #325110
    m_janis
    Participant

    Nedomāju vis, ka abus. W7 Retail mierīgi varēsi turpināt likt uz kuras kastes gribi – W10 gan legāli nesanāks.

    Mani gan tas nesatrauc – sen jau esmu atpakaļ uz legālā W7 un tuvākajos gados “nokāpt” netaisos – nav mans hobijs tēlot “sūdu mušu” lai raktos mēslu kaudzē.

    #325111
    ruukjis
    Participant

    Ar ceļgaliem es biju domājis sekojošo:

    1. Esmu pārgājis uz OS, kura neliek man sajūsmās sist plaukstiņas, pārgāju tikai dēļ DX12 – fīča, uz kuru, par spīti über haipam, spēļu industrija virzās diezgan kūtri. Blam – viens celis lupatās.

    2. Un tagad šis – kad beidzot spēļu industrija būs aizvilkusies savu pēcpusi līdz DX12, tad mans dzelzis jau būs novecojusi kaka un man būs jāpērk jauns, uz kura es nevarēšu nemaz uzlikt šo OS!!! Ja es to būtu zinājis iepriekš es mūžā nebūtu licis Win10 uz patreizējās kastes. Blam – man reibjas skatīties spogulī, jo pretī lūkojas idiots.

    #325112
    Aldis
    Participant

    Kur problēma vnk. neapgreidoties un dzīvot uz Win7? 😀 Man ir oriģināls W7, un ar to es dzīvoju. Noslēgti automātiski updates, kad gribu, tad paņemu kādu svarīgu updati manuāli.. GWX savu mūžu nav nonācis uz mana PC.

    #325113
    m_janis
    Participant

    Nu bet:

    Pirmkārt:

    Quote:

    Š īs bezmaksas versijas darbojas tikai uz tā datora, uz kura apgreidotas, un nav pārnesamas uz citu.


    Kurš tev liedz uz cita uzinstalēt vispirms to W7 un apgreidoties ? M$ serveris iedos konkrētai kastei domātu key.

    Otrkārt

    Pēc 29.07. tu savu W7 Retail vienalga bez $$$ ziedošanas vairs nevari apgreidot (ja vien M$ ko līdz tam atkal neizdomās).

    Tā kā vienīgais bezmaksas variants tev – līdz 29.07. iegādāties jauno supergeimer kasti un apgreidoties no W7 bez maksas. Kaut gan – 135 eur jau nu nav summa, par ko iespringt.

    #325114
    ruukjis
    Participant

    Jā, m_jani un tā arī ir mana problēma – man nav plāns iegādāties jaunu dzelzi šogad. Un, nē, es nerēķinājos, ka mans Retails pēkšņi kļūs par OEMu.

    Jā, es saprotu, ka savu Win7 es varu uzstumt atpakaļ un vispār likt, kur gribu, bet tas neatrisina problēmu ar Win10…

    Vispār jau labu laiku atpakaļ iedomājos: “Diez, kas notiks, kad nomainīšu plati – nekādas atslēgas tak nav…” un atbilde man nepatīk. Nemaz.

    #325115
    Aldis
    Participant

    Nu bet reāli bija maz saprotams ka Microsfts sūdu iedos bezmaksas? Un pēc tam par to pašu pajautās samaksāt?!

    Starp citu, paldies par palīdzību, mūsu neizdevušos OS-u notestēja 300’000 lietotāju, bezmaksas… paldies Bijām jau plānojuši ka miljards atskries un notestēs…. A neko darīt, sanāca kā sanāca… bet vēl jau divi gadi priekšā…!

    Vēl kādi 150’000 nezinātāji testējot mūsu OS-u paliks uz šīs mūsu piedāvātās BETAs.. ļoti labi..

    khemmm. kjhem… blackhalt un pārējie linuxisti šeit jūt savu uzvaras gājienu! 😀

    #325116
    Jaunzems
    Participant

    Kods jau ir piesaistīts platei – vienīgais, kas tuvākajos piecos gados būs jāmaina, būs grafikas karte, ja vien nebūs kāds, kurš pabakstīs pusaizmigušo Intel…

    #325117
    Andron MacBeton
    Participant

    Un visi nedapistie neiznēsātie kroplēni var sākt sūkāt sevis atsisto izlietni!

    Kad diez tie debīliķi izsprāgs kā suga?

    #325118
    LooNeY
    Participant

    ‘KB3133977 nograuj Windows 7 x64 sistēmas’

    Novecojusi sistēma, kurai drīz arī globāls supports beigsies… tur problēma! Tikpat labi pateikt kur problēma XP lietot???

    #325119
    cesedy
    Participant

    Tavu “macbeton XP edišan” viedokli neviens negrib dzirdēt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā