Pēc apdeitošanas Linux vairs neizslēdzas

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Pēc apdeitošanas Linux vairs neizslēdzas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149541
    aoma
    Participant

    Linux Mint Felicia it kā veiksmīgi apdeitoja šādus tādus niekus, pamatā FF un vairs ne restartēt, ne izslēgt. Izlogojas, parādās melns ekrāns ar stūrī mirgojošu svītriņu un tā arī paliek. Raksti kaut veselu romānu, uz man zināmajām komandām nereaģē, izslēgt vai pārstartēt var vienīgi ar pogas palīdzību.

    Linux guru, gaidu kādu ieteikumu, kā tikt atpakaļ pie darbojošās sistēmas 🙂

    #211286
    Andress
    Participant

    Š adus tadus niekus? Sarakstu studijā…

    #211287
    aoma
    Participant

    Kur var apskatīties to sarakstu? Windowsā es zinu, kur.

    #211288
    aoma
    Participant

    Nu, kur palikuši visi “spečuki”, kas nepārtraukti katrā topikā auro – windows sux? Kad vajag kādu padomu, tā klusums lielāks nekā mēmo patvertnē…

    #211289
    esters
    Participant

    Kas par VGA ? ( lspci -nn | grep -i VGA ) un draiveri kādi uzlikti ?

    Visticamāk dēļ X servera šādas problēmas radušās ( /var/log/Xorg.0.log )

    #211290
    TokRa
    Participant

    halt -p no komandrindas ar nelīdz?

    #211291
    aoma
    Participant

    esters – nVidiaGF8800, 171.00 jaunāku jau pagaidām laikam nav.

    TokRa, nepalīdz, uz “enter” nereaģē un viss, vai arī aiziet līdz melnajam logam un sastingst.

    #211292
    drunk_lizard
    Participant

    aoma wrote:

    it kā veiksmīgi apdeitoja šādus tādus niekus, pamatā FF

    khmmm

    komeenteet citaatu? labaak ne….

    bet ja nopietni – interesee tie sjaaditaadinieki… kernels apgreidojaas? :>

    aa, izlasi savu parakstu. divreiz! :>

    #211293
    Stat1CX
    Participant

    d_l +1 par to parakstu, viņa gadījumā linux tik tiešām māk kaut ko labāk par win 7 tas ir – pats sevi nograut ar updeitiem 🙂

    #211294
    Snorx
    Participant

    Notepad nebeidz priecēt 😀 Smieklu deva visai dienai. Drīz jau ass.lv varēs klapēt ciet- atliks tikai komentārus šeit palasīt 😀

    #211295
    linx
    Participant

    aoma wrote:

    Kur var apskatīties to sarakstu? Windowsā es zinu, kur.


    Dēls, tad kādēļ tu liec Linuxu, ja tev ņi bum bum no tā? 😀

    #211296
    aoma
    Participant

    Nu nu, apņirdzēji, visvairāk smieklu parāva tas “dēls” :D:D mans dators, ko gribu to daru. Un tas nenozīmē, ka neturpināšu bakstīt tālāk.

    Problēma pēc 3 vai 4 manuālā restarta atrisinājās pati no sevis. Tā arī neviens “profesors” nepateica, kur iekš Linux atrodama apdeitošanas vēsture.

    d_l, paraksts ir tikai citāts no populāra žurnāla.

    #211297
    WerNeo
    Participant

    aoma… esi pacietīgs 😉 Ne jau visi notepad lietotāji uzreiz izlasa Tavu foruma ierakstu, pēc tā ievietošanas. Nebrūc uzreiz visiem virsū. Nav tas labākais veids, kā prasīt palīdzību. 🙂

    Par tēmu:

    Tavā linuxā jābūt tādai lietai kā, mintUpdate. Tur arī parādās tie jauninājumi, ko grasies likt.

    Par risinājumu:

    Pamēģini ielikt savu instalācijas CD/DVD un tur gan jau ir tāda iespēja, sameklēt un izlabot kļūdas (precīzi nepateikšu, jo šo distributīvu esmu saskāries ļoti minimāli).

    #211298
    aoma
    Participant

    Paldies WerNeo, jā, ir tāda lieta, vismaz zināsu, ar ko sākt 🙂

    vispār jau esmu mieramika, reizes, kad nervi tomēr uzdod, ir ļoti retas, bet kam negadās

    edit: ak’jā vēl viens jautājums – lietoju apostrofu, bet burti ar garumzīmēm un mīkstinājumiem ir mazāka izmēra par citiem. Ar citiem izkārtojumiem viss kārtībā, bet neesmu pieradis.

    #211299
    WerNeo
    Participant

    Pieinstalē paku “mscorefonts” iekš software managera, tā būtu problēmai jāatrisinās.

    #211300
    samurajs
    Participant

    Man bieži ir gadījies, ka pēc updeitiem kaut kas neiet, bet tas vairāk testējot dažādas betas. Tad pēc pāris dienām ir klāt jauns updeits, un viss tiek salabots 🙂

    #211301
    aoma
    Participant

    Vēlreiz paldies, jā, par tiem fontiem bija piemirsies, atceros, uz ubunta tādus biju instalējis.

    Ceru pagaidām, ka ies 🙂

    P.S. ir jauna Mint distra iznākusi, septītā, gan jau drīz izmēģināšu 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā