Pec operativas atminas nomainas win gluko.

Sākumlapa Forumi Software Windows Pec operativas atminas nomainas win gluko.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153797
    Mozus
    Participant

    Tatad vakar iegadajos 2 2GB stikus. apacer 6400 800 mhz. ddr2. un tad sakas jautrakais programmas saka krashot un karties. nodomaju uzinstalet svaigu w7 64b bet lidz sim vel nesanak. ik laiku instalacijas laika met dazaduS bsod. mates plate mana- ga-945gcm-s2c par gramatiku piedodied jel sezu no tel.

    Edit 1

    Sanaca ieliku biosa Load fail safe defoults un aizgaja. Bet lai cik smiekligi nebutu tagad ir problema ar pasu ram.

    Ir 4 GB , bet pie sistemas rada Usable 3,45GB of 4GB, video sharings tas nevar but jo ir tacu atseviska karte – laba karte. o_O

    #266699
    nitro
    Participant

    Kaapeec vajadzeeja paarinstallet OS deelj RAM mainjas? Anyway..kur probleemjautaajums? Peec shaada apraksta gruuti spriest..varbuut tev RAM neiet kopaa ar plati..varbuut kas cits..kaadus tieshi error izdod?

    P.S.Uzliec ieprieksheejo RAM kameer atrisini probleemu buus eertaak nekaa seedeet no telefona.

    #266700
    Mozus
    Participant

    Nitro , jau editoju , sanaca ieinstalet 🙂 Bet ar pasu ram ir gluki tagad.

    #266701
    Evers
    Participant

    3.45 GB ram tev Windā uzrādās tādēļ, ka tā tev ir 32 bitu Winda un vairāk nepazīst, uzliksi 64 bitu Windu, tad rādīs visus 4 GB.

    Un vispār, arī izdalītās videokartes var papildus izmantot RAM, piemēram – ATI kartiņām var katalistā ieslēgt HyperMemory un piešķirt megabaitus no RAM. Tiesa, tieši geimeriem šis pasākums, manā skatījumā, dod vairāk ļaunuma kā labuma.

    #266702
    Mozus
    Participant

    Jā bet redz kur nelaime man ir 64 bit.

    [img]https://content22-foto.inbox.lv/albums158952355/devill_angel/Nieki/system.jpg[/img]

    Un viedeo sharingam itka rada ka ir sharots 1,400+ MB, bet tad jau butu janorauj pusotrs nevis 700 MB no rama

    [img]https://content22-foto.inbox.lv/albums158952356/devill_angel/Nieki/video.jpg[/img]

    #266703
    Evers
    Participant

    Palaidu garām. Na pie rokas kompsi ar envīdija. Bet pamēģini pēc šī

    https://www.ehow.com/how_6458700_adjust-memory-nvidia-graphics-card.html

    #266704
    Mozus
    Participant

    Jā izvēlne : Integrated Peripherals ir bet,

    AGP aperture size izvēlnes nav, vispār nekas ar memmory vai ram saistītu lietu nav, tikai SATA / ATA / IDE iestatījumi , kā arī USB iestatījumi un viss.

    Scrēn:

    [img]https://content22-foto.inbox.lv/albums158958271/devill_angel/Nieki/Fotoatt-ls0001-1-.jpg[/img]

    [img]https://content22-foto.inbox.lv/albums158958276/devill_angel/Nieki/Fotoatt-ls0002-1-.jpg[/img]

    #266705
    Evers
    Participant

    labāk nVidia controlpanelī pameklē TurboCache. Varbūt, ka tev vispār ir pliks nvidia draiveris bez control paneļa uzlikts.

    #266706
    Mozus
    Participant

    Control panelis protams ka ir , draiveriem vienmer jabut 😉

    Bet zin , meklejot info visur noraida to ka 9800 GT neizmanto TurboCache. un ieks control panela neka pratiga nav. maz izveles.

    #266707
    memorex
    Participant

    msconfig, skaties 😉 Ja nekas cits neizmanto operatīvo, tad izņem PCI-E video, tad startē PC, pēctam liec atpakaļ un startē pa jaunu!

    #266708
    Mozus
    Participant

    Zin kas ir interensanti. Izmeginaju tavu ieteikumu, nekas itka neizmainijas. Bet zin, es patesteju izenmu vienu ram plaksniti, tatad 2GB palika, un voula rada ka paliksui 2GB nevis 1,32. domaju varbut otrs ramitis bojats, atstaju tikai to , ari rada ka 2GB un neko nenoples, a kad abi divi kopa tad rada 3,25.

    |

    Un kur logika?

    parakajos plates majas lapa , atradu tekstu kuru nevaru saprast kas un kā varbūt kāds izskaidros?

    * Due to standard PC architecture, a certain amount of memory is reserved for system usage and therefore the actual memory size is less than the stated amount.

    #266709
    nevertell
    Participant

    Jā, tev bios noteikti tēd 700 mb atmiņas,

    #266710
    KristoZ
    Participant

    Visticamāk, ka tie ~768MB ir vienkārši rezervēti.

    Cik Tev BIOSā rāda Standard CMOS features pie Extended memory? Tikko ieejot BIOSā, nospied +, lai redzētu papildus iespēas. Tad ieej Advanced BIOS Features un paskaties, cik ir uzlikts pie On-Chip Frame Buffer Size. Turklāt, ja izmanto Win7 64-bit, vari ieiet Power Management Setup un pie HPET mode vari ieslēgt 64-bit mode, bet tas nav obligāti.

    Vai Tev ir jaunākā (“F6d”) BIOS versija?

    Starp citu, vari palasīties arī šeit: https://support.microsoft.com/kb/978610/

    Memorex drošvien domāja msconfig->Boot->Advanced Options->Maximum Memory.

    Visbeidzot – kādēļ liec iekšā 800Mhz RAMus, ja mātesplate atbalsta tikai 667?

    #266711
    Mozus
    Participant

    Nu tad ta:

    Izdariju visu ka saciji 🙂

    Ieks CMOS ir ta, ka

    Base: 312K

    System 3323M

    Tik neatradu šo : On-Chip Frame Buffer Size

    jā jā izspaidīju visas izvēlnes un darīju visu ka teici, nav. F6d (true)

    Par ramu runajot jāmeklē ar uguni ir 667MHz 2GB stiki , a 800 ir uz katra stura.

    P.S ko maina tie 64bit biosa?

    #266712
    KristoZ
    Participant

    Nu tad vari provēt atjaunināt BIOSu (pamācība Tavas mātesplates manuāļa 62.lpp), tikai rēķinies ar to, ka jaunākā ir beta versija, un pastāv iespēja to nobrucināt, vai arī, ka tas nestrādās 100% stabili. Bet vari pamēģināt, ja vēlies…

    Tas HPET, vienkāršiem vārdiem sakot, dod potenciālu iespēju nedaudz uzlabot dažu programmu ātrdarbību.

    #266713
    Mozus
    Participant

    un kura ir jaunaka BIOS vesrsija isti? Man @BIOS piedava F6a ka jaunāko. Majas lapa ari F6a ir ka beta. parasti jau hronologiski alfabeta seciba updati gaja uz augsu.

    Un tad ta starpcitu. – tad pie sis situacijas , ko man labak izmantot, 64bit os vai 32? pie 3.25 Gb ram

    #266714
    memorex
    Participant

    Mozus wrote:


    Par ramu runajot jāmeklē ar uguni ir 667MHz 2GB stiki , a 800 ir uz katra stura.

    P.S ko maina tie 64bit biosa?


    Diagnoze: Curvehead.exe :devil:

    Aiznes to kasti uz jebkuru dator bodi, pa piečuku tev saliks visus settingus tavā acu priekšā :warn:

    #266715
    Mozus
    Participant

    memorex ja nezini kas un ka neruna nemaz. Ja setingu nav tad nav. un viss . Un tu savas likas rokas vari iebazst.

    Es saprotu ka tu man netici ka to setingu nav, bet ja tiesam ir tik liela neticiba varu visu biosu katru izvelni ieskrinshotot ja vajag. joo tur nav neka kas saistits ar memmory vai ar to kopni kopuma.

    #266716
    KristoZ
    Participant

    Mozus wrote:

    un kura ir jaunaka BIOS vesrsija isti? Man @BIOS piedava F6a ka jaunāko. Majas lapa ari F6a ir ka beta. parasti jau hronologiski alfabeta seciba updati gaja uz augsu.

    Un tad ta starpcitu. – tad pie sis situacijas , ko man labak izmantot, 64bit os vai 32? pie 3.25 Gb ram


    Nu, bet pats taču skatījies mājaslapā – pēc datuma jaunākā arī ir “F6a”. Ja arī BIOSā pēc atjaunināšanas pie System memory nebūs tie 4GB, tad pēc 64-bit OS nav īsti vajadzības. Bet, ja tā jau ir uzinstalēta, tad mainīt atpakaļ uz 32 bitiem, manuprāt, nav nepieciešams.

    #266717
    usins
    Participant

    Johaidī paskaties savam gigabaitam ramu suport sarakstu! Lai rādītu 4GB ar gigabait ir jāpačakarējas. vienu reizi viens klients izbesija mani, jo ar gribēja lai visur rāda 4096MB vai 4GB

    Bet nerādīja. Kamēr nepaņemu support listu un nesaratu, ka vajag single sided tādu un tādu frekvenci un ieteicams tadu un tādu modeli. tā ka skaties vai atbilst tavi rami suppot listam ja nemaldos, jabut pdf failam, kur ir RAM saraksts, kuri ies bez probļēmām.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā