Peles figņa

Sākumlapa Forumi Software Windows Peles figņa

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153052
    Rihardsz
    Participant

    Ir Windows 7 uz Lenovo Thinkpad SL 510, nestrādā tā horizontālā un vertikālā svītra uz peles laukuma, kas aizvieto peles rulīti, lai kustinātu lapu uz augšu un leju, un sāniem. Nezinu pat kā meklēt…. Dators pirkts jauns un no pašiem sākumiem nav darbojusies šī lieta, kā arī visu laiku ir virsū Win 7.

    Vajadzētu padomu, kā šo lietu iedarbināt…

    Š aujat vaļā padomus 🙂

    #257717
    buipisLV
    Participant

    Draiverus esi uzinstalējis taāpadam?

    #257718
    Rihardsz
    Participant

    buipis wrote:

    Draiverus esi uzinstalējis tačpadam?

    Neesmu, nezināju ka to sauc par touchpadu 🙂 A kur labāk ņemt

    #257719
    Rihardsz
    Participant

    Rihardsz wrote:

    buipis wrote:

    Draiverus esi uzinstalējis tačpadam?

    Neesmu, nezināju ka to sauc par touchpadu 🙂 A kur labāk ņemt

    Jo tiko es tomēr uzliku, bet nestrādā tāpat! Varbūt nav īstie..

    #257720
    Svens
    Participant

    Meklē Kontroles panelī iestatījumus pelei, tur kaut kur ir jābūt arī iestatījumiem touchpadam. Varbūt tik vien tā darba kā ķeksīti kaut kur ielikt.

    #257721
    Rustyscrew
    Participant

    Start –> Control panel –> Hardware and Sound —> mouse –> Device settings –> settings…

    Š ādi vismaz man ir…

    Tur ir.. Pameklē tālāk pats…

    #257722
    msh
    Participant

    Par peles figņām runājot – varbūt kāds var izskaidrot, cik sen izmainījās peļu darbības algoritms? 🙂 Man ir PS2 AOE2, tas ir arī spējīgs darboties ar USB peli un klavu, bet kā jau PS2, draiveris ir spēlē, bet spēle ir veca. Pieslēdzot pāris mūsdienu peles, kursors vertikālajā plaknē bīdās, bet horizontālajā tikai lēnām aizbrauc pa labi vai nu ja kustina horizontāli, vai ja spaida pogas. Izskatās ka vajag vecu peli 🙂

    #257723
    Daivana
    Participant

    msh wrote:

    Par peles figņām runājot – varbūt kāds var izskaidrot, cik sen izmainījās peļu darbības algoritms? 🙂 Man ir PS2 AOE2, tas ir arī spējīgs darboties ar USB peli un klavu, bet kā jau PS2, draiveris ir spēlē, bet spēle ir veca. Pieslēdzot pāris mūsdienu peles, kursors vertikālajā plaknē bīdās, bet horizontālajā tikai lēnām aizbrauc pa labi vai nu ja kustina horizontāli, vai ja spaida pogas. Izskatās ka vajag vecu peli 🙂

    zinu, ka uz PC spēlēm varēja mainīt parametrus kā uzvedās pele, par piemēru ņemšu Counter Strike :D, daudzi spēlētāji mainīja sev X/Y ass pārvietošanās ātrumu, ne gluži ( sensitivity ), bet varēja katrai assij savu ātrumu norādīt, varbūt tai spēlei to ir iespējams izdarīt?

    lai gan šķiet tev pavisam kas cits tur :/

    #257724
    usins
    Participant

    Š eit ir visi nepieciešamie draiveri, cerams, tālāk tiksi galā ar savu touchpadu.

    Bet ja ar datoriem uz Jūs, tad velc šo!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā