Peli vairs nevajadzēs stumdīt pa galdu?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Peli vairs nevajadzēs stumdīt pa galdu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146846
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080421135356688.jpg[/imgl]Iespējams, ka no pierastās datorpeles drīz varēsim atvadīties. Galu galā nav izdevīgi vienu roku nepārtraukti atvēlēt “grauzēja stumdīšanai”. Microsoft patentējis ierīci, kura nākotnē varētu aizstāt peli.

    Peles aizstājējs atgādina rokassprādzi, bet to uzvelk nevis uz apakšdelma, bet tieši uz plaukstas. Labā un kreisā poga izvietotas tā, lai ar īkšķi tās varētu ērti nospiest. Pats oriģinālākais ir ierīces iekšās – tur atrodas miniatūri žiroskopi, kuri reaģē uz “peles aizstājēja” pārvietošanos attiecībā pret Zemes magnētisko lauku.

    Rezultātā, lai pārvietotu kursoru – pietiks nedaudz pakustināt roku.

    Kaut kas līdzīgs jau ir realizēts konsoles Wii vadības pultī WiiMote.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080421140429500.jpg[/img]

    Avots: cyberstyle.ru

    #178665
    karnaiss
    Participant

    nu nez, geimeriem gan sitas nepatiktu, un es domaju, ka pele bus vienmer un ari eksistes ta vienmer

    #178666
    deivs001
    Participant

    Es gan domāju, ka būs tādi kam patiks un būs tādi kam nepatiks.

    Tāpat būs ar peles lietotājiem.

    #178667
    NickKarlis
    Participant

    Es ar nez, tad jau tastatūru arī pārvērtīs par uz rokas uzvelkamu? Pele kopš pašiem pirmsākumiem ir bijusi un ceru ka arī paliks. Kādi laiki pienākiši jau vairs peli nevar pakustināt :D, bet paldies par info.

    #178668
    MoRoN_SQL
    Participant

    Cik es sapratu roka būs jātur gaisā un tas varētu ilgus lietotājus ļoti nogurdināt.

    #178669
    hardbee
    Participant

    Esmu par pelēm, kuras pēc iespējas mazāk čakarē veselību.

    #178670
    ahilejs11
    Participant

    Njā……..cilvēki kļūst pārāk slinki…… 😀

    #178671
    rodgerz
    Participant

    kam taadas peles vajadziigas nav skaidrs… labaak uztaisiitu sievieti robotu – vismaz praatu nechakareetu 😀

    #178672
    osh
    Participant

    Man jau ar, pāris rindiņas izlasot, ienāca prāta Wii pults.

    Wii pults man liekas ērta, tā ka šitais varētu man patikt, un es tādu labprāt nopirktu. Vēl ņemot vērā, ka laptops man stāv uz naktsskapīša un ar peli braukāju pa gultu.

    #178673
    shady
    Participant

    Labprāt izmēģinātu.

    #178674
    izredzētais
    Participant

    viedokļi dalās, bet labāka pele par pašreizējo netiks izdomāta. k-kas rokās maucams ātri novazāsies, turklāt dažādās vietās kā skolās, kur ar vienu peli strādā tūkstošiem cilvēku būtu neētiski vilkt sev virsū ko tādu, ko vilkuši velns zin kas. turklāt nedomāju, ka rokai būs patīkama spiedoša sajūta. 🙂

    #178675
    msh
    Participant

    Tad jau labāk tāds sens izgudrojums kā kursora pozicionēšana ar galvu – sen atpakaļ kkur par tādu lasīju – jūzeris uzlīmē sev uz pieres speciālu uzlīmi un tad ar galvas kustībām, kuras reģistrē uz moņa novietots kakucis, pozicionē kursoru 😀

    #178676
    Graafiene
    Participant

    msh wrote:

    sen atpakaļ kkur par tādu lasīju


    Lūdzu nerausti valodu no uztraukuma.

    msh wrote:

    uz moņa novietots kakucis, pozicionē kursoru


    Tu labāk citiem pastāsti, kā tu to savu kakuci uz tā moņa novietosi? :duno:

    #178677
    Jazz
    Participant

    Skatos mums te viena “Grāfiene ar pe*i” parādījusies un domā, ka ir daudz foršāka un “aristorkātiskāka” par mums vietējiem zemniekiem kam valoda ir prasta un vienkārša…

    #178678
    Graafiene
    Participant

    Jazz wrote:

    mums vietējiem zemniekiem kam valoda ir prasta un vienkārša…


    Es gan vairāk biju domājusi par jūsu kā “zemnieku” rīcību, un nezināju, ka parastā tauta savus ekskrementus uz monitoriem zieķē.

    p.s. es esmu Graafiene ar diviem aa!!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā