Pērku 15.6 matricu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku 15.6 matricu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160211
    gateriss
    Participant

    Pērku 15.6 lcd matricu priekš portatīvā datora hp compaq cq61. Var būt ar skrāpējumiem vai izdegušiem pikseļiem, galvenais lai strādā- rāda bildi un pēc iespējas lētāk.

    #311979
    Aldis
    Participant

    Piesakos rindā, ja kāds piedāva zem 40€, 40 Pinu, 15,6″, 1366 x 768px matricu. 🙂

    #311980
    gateriss
    Participant

    Vari atmest ebaya linku, kura matrica man derēs?

    #311981
    Aldis
    Participant

    Man nav steidzami, zinu kur jaunu dabūt pa 40€, bet nav steidzami. Iepostēju, ar domu, ja nu kādam kas lētāks. 🙂

    gateriss – meklēt vari pēc manis nosauktajiem parametriem.

    #311982
    gateriss
    Participant

    Nu varbūt ja nav noslēpums vari padalīties kur var dabūt? Es būtu ar mieru ja Rīgā varētu pa 40€ jaunu paņemt.

    #311983
    gateriss
    Participant

    Paldies. Meklēšu tepat uz vietas, jo no ASV sanāk vairāk kā 50€+muita. No GB apmēram 60€. Ja jau biedri raksta, ka pa 40€ var dabūt jaunu, tad jācer ka kādam parādīsies.

    #311984
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mans puika nākošnedēļ brauks mājās no uk .Par tiem pašiem 40 vari dabūt ar visu vāku un bez skrāpejumiem,un tieši no cq61.

    #311985
    gateriss
    Participant

    3Dklucis šodien pat maksāju par preci muitas nodevu. Preces vērtība bija norādīta 30$ un ka tā ir dāvana. Jā muita man! Ne jau visiem patīk visus apšmaukt un nemaksāt nodokļus. Tu zini kādas nepatikšanas var sanākt ja piefiksēs cenu krāpšanu? Esi kādreiz ar printētu paypal invoisu uz muitu braucis? Vai to tu arī vilto? Tā kā nevajag malku cirst ar muļķībām.

    #311986
    gateriss
    Participant

    Zilzil, kad ir pēdējais datums kad varu tev dot ziņu? Vienkārši iespējams ka šonedēļ dabūšu visu tādu vēlvienu datoru.

    #311987
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es pat nezinu kad viņam ir biļete,laikam sestdien .Tad laikam piektdien vajadzētu zinat ko pakot.

    #311988
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nākošnedēļ ne rītā

    #311989
    gateriss
    Participant

    Ok, paldies ņemšu vērā.

    #311990
    Aldis
    Participant

    Nepamanīju ka jautāji, jap – caur pazīstamiem pa 40€. 🙂

    #311991
    Anonīms
    Neaktīvs

    Dauni ALDI ko ko tu neesi pamanījis un vēl 40erikiem(atvainojos nezinu ka tadu simbolu raksta)

    #311992
    gateriss
    Participant

    Ko tu te smirdi kluci? Nav ko pateikt nesaki un nevajag apvainot cilvēkus kurus tu nepazīsti. Netā jau visi braši. Manuprāt nedevu tev iemeslu izteikt apvainojumus. Atceries zemeslode ir apaļa.

    #311993
    gateriss
    Participant

    Kā tu vari tik gudri pirst par lietām kuras tu nezini? Biju sazinājies ar pārdevēju, viņš cenu samazināja, bet ne pietiekoši, bet nebija jau žēl samaksāt. Varu atļauties. Uzreiz saku- matrica vajadzīga pēc iespējas lētāk jo tā nav priekš manis. Man ir bijis arī tā ka ir jāierodas muitā arī tad ja prece ir sūtīta kā dāvana. Tapēc nevajag smirdēt par to ko tu 100% nezini, neskatoties uz to ka esi klucis.

    #311994
    Anonīms
    Neaktīvs

    .,Tiešām kluci ,kur tu bāz degunu , ne tu pārdod ne pērc .

    #311995
    gateriss
    Participant

    Tu neesi klucis. Tu esi aborta atlieka!

    #311996
    gateriss
    Participant

    ”Muita jau bija jasak maksat no 50$ vai pat no 70$” Kārtējais pierādījums ka smirdi ne pa tēmu. Es nesaprotu ko jūs geji tik rupji, naidīgi, agresīvi- pimpis mutē par lielu trāpījies, vai dirsa asiņo? Būtu labāk laiku veltījis Latviešu valodas stundām un iemācījies normāli rakstīt. Gailis.

    #311997
    gateriss
    Participant

    Es nezinu un zināt negribu kas ir datuve. Tavi teicieni ir patentēti? Kombinātam gribi atdod? Nu ja jau draudam- tad no manas puses varu tikai teikt, ka par vārdiem var nākties atbildēt, tu jau laikam zini kas notiek ja neatbild?! Pietiek te spamot, ja ir kas sakāms- 26četričetričetri363

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Tēma ‘Pērku 15.6 matricu’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā