Pērku Apple Iphone 3G vai 3GS

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku Apple Iphone 3G vai 3GS

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154720
    zemith
    Participant

    Nosaukums izsaka visu. Vēlos iegādāties šo mobīli. Protams, oriģinālo, nevis ķīniešu Sciphone`us.

    Var arī piedāvāt 3GS.

    Cena atkarīga no stāvokļa. Neinteresē telefoni ar sašķaidītu stikliņu, bet var būt nedaudz nobružāts utml.

    Sarunas vedam caur PM.

    #274287
    nevertell
    Participant

    3G tu točna nengribi.

    Tāpēc, ka manējais ar iOS4 ir pilnīga bremze, līdzi vairs netur nekam. Aber kaimiņa 3gs skrien kā pedofils uz bērnu dārzu.

    #274288
    zemith
    Participant

    Protams, ka 3GS jau būtu labāks un niknāks, bet to pagrūti dabūt būtu ar manu budžetu. 😀

    #274289
    nevertell
    Participant

    Nu bet sasistu septīto bembi tu taču nepirktu ?

    3G labāk nepērc.

    #274290
    zemith
    Participant

    Tik briesmīgs? 😀 Vienkārši mans budžets pie vislabākajiem apstākļiem ir 100ls. 3GS pa to cenu dabūt ir ļoti grūti 😀 Izskatās, ka būs vien jāgaida, kad parādīsies SS`ā kāds zem 100ls 3GS 😀

    #274291
    msh
    Participant

    Bļin, šito es nekādīgi nespēju saprast – cilvēks nevar atļauties normālu luksusa preci, tāpēc tā vietā lai nolaistos uz zemes un nopirktu normālu pirmās nepieciešamības preci, jāpērk sūdīgu luksusa preci. Tev blakus mājā dzīvo pediņu bars ar saviem gaifoniem, kuri apņirdz visus, kuriem nav gaifoni, jeb pašam kaut kādas noslieces? 😀

    Zinot kādi atpalikuši sūdi ir pirmās trīs gaifonu paaudzes, ja man būtu jāpērk kaut kas no aizkostā ābola iGay sērijas kas nav ipod classic, tad tas būtu tikai 4. gaifons, jo tur vismaz kaut kādas mūsdienu tehnoloģijas sāka ienākt. Savādāk nāk smiekli ka par tādu kosmisku cenu nāk vārgs, neizturīgs sūds ar smieklīgas izšķirtspējas ekrānu utt.

    #274292
    Evers
    Participant

    plus viens

    #274293
    web33
    Participant

    vo vo 3g nepērc viņš ir palēns hvz par 3gs

    #274294
    Aldis
    Participant

    Tad labāk paņem Apple iPod Touch – jaunu. (Kautkas ap 160ls) Aķis tur vairākas dienas ar palielu lietošanu, ne kā iPhone… 🙂 Būs tev fīčas, app-i, games un kamera. 🙂 Telefonu hotj 3310 var nēsāt līdzi. 🙂

    #274295
    nevertell
    Participant

    Ja aipodtačam būtu 3g, tad būtu no viņa varbūt arī jēga. Bet tad tas jau ir aifouns.

    3gs jau ir +/- normāls. Protams, ekrāna izšķirtspēja salīdzinājumā ar mūsdienīgajiem hai end smārtfouniem sūkā, kamera ir viduvēja un tu esi piesiets aitjūniem/linuxam ar libimobiledevice.

    #274296
    Stormbird
    Participant

    😀 +1

    #274297
    msh
    Participant

    To jau vispār nav vērts ņemt – tāds pats kā attiecīgās sērijas gaifons, bet izpalikusi pazvanīšanas funkcija 😀

    #274298
    zemith
    Participant

    Neredzu jēgu tērēt latus 400 telefonam. It īpaši, ja nezinu vai man maz viņš patiks, tādēļ izvēlos ar tāda paša veida krāmu paspēlēties un tad ar domāšu vai gribu izmest 400ls, vai nē.

    “Bļin, šito es nekādīgi nespēju saprast – cilvēks nevar atļauties normālu luksusa preci, tāpēc tā vietā lai nolaistos uz zemes un nopirktu normālu pirmās nepieciešamības preci, jāpērk sūdīgu luksusa preci. Tev blakus mājā dzīvo pediņu bars ar saviem gaifoniem, kuri apņirdz visus, kuriem nav gaifoni, jeb pašam kaut kādas noslieces?”

    Tev vienkārši slikti ar saprašanu.

    Pirmā nepieciešamības prece? Nav jau tā, ka man telefona nav, es vienkārši gribu, tā teikt, paspēlēties. Un man pašam tādas noslieces, piedod, ja tevi tas neapmierina. Un iekš 100ls normālu ne-Iphone telefonu ar tačskrīnu un android nevar dabūt ^^

    #274299
    msh
    Participant

    Ja gribi paspēlēties, aizņemies no kāda un spēlējies. Kādu laiku atpakaļ vienu 4G paspaidīju – spaidi, a tur nekā nav, vienīgā priekšrocība pār manu Siemens M55, ko tur uz sitienu varēja pamanīt bija tas, ka uz liela ekrāna sadaļu pārslēgšana notiek ar pāreju nevis tieši 😀 Toties mīnusus varētu ilgi uzskaitīt – sitienjūtīgs ekrāns, cena, neizturība, aizkostais ābols ar visām no tā izrietošajām zekām utt utjpr 😀

    Priekš kam vispār to sitienjūtīgo ekrānu vajag? Lai pazīmētos?

    #274300
    zemith
    Participant

    Lai paspēlētos. Pašam nav īsti bijis tačskrīn telefons. Dzīvoju ar Nokia E71.

    #274301
    aoma
    Participant

    Š is to pašu bija iespamojis datuvē, gan jau vēl kaut kur. Galvenais, ka rakstot atbildi, biju piemirsis nospiest cntlr+c, tā nu mans garadarbs izskatījās pēc spama, bez tiesībām atjaunot sākotnējo tekstu 😀

    Tad nu puis, sāc vienreiz nodarboties ar lietām ko proti, ja tādu nav piesakies darbā kaut vai pie bagāta zemnieka, kas var atļauties pieņemt darbiniekus pēc kritērija – сыла есть, ума ненадо.

    #274302
    zemith
    Participant

    Puis, izstāsti, kāds reāli tam visam sakars ar to, ka domāju iepirkt Iphone? Un tas, ka esmu iemetis vairākos forumos, tavuprāt, ir neloģiski un stulbi?

    Laigan kādēļ man te būtu vispār jācenšas atbildēt, ja neesi pat manas atbildes cienīgs.

    Paskatieties paši – Notepad`s tagad nokrities līdz Datuves līmenim. Varu pat apsveikt jūs ar to.

    #274303
    aoma
    Participant

    Pavisam vienkāršs. Vai nu tev ir nauda, lai nopirktu konkrēta ražotāja produktu, vai nav. Pirkt lietotu ābolu ir vienkārši smieklīgi.

    Ja nav ar ko pazvanīt, ir tak tik daudz iespēju tikt pie lēta vai bezmaksas aparāta.

    Paspēlēties gribi, bet nav naudiņas? Sāc ar kabatas biljardu, tas ir bezmaksas…

    #274304
    shady
    Participant

    zemith – Latvieši ir diezgan skaudīga tauta (diemžēl arī ne īpaši gudra), tāpēc izmanto psiholoģisko aizsardzību – ja nevar ko atļauties, tad iegalvo sev un pārējiem, ka tas ir mēsls. Un cenšas nonievāt jebkuru, kurš kaut aci uzmet kam citam.

    Bez tam, kas attiecas uz beztēmas dzīšanu (kas izplatīts visos LV portālos) – NP administrācijai jau ir dažas idejas, lai nākotnē uzlabotu situāciju. Ar nožēlu man tev ir jāpiekrīt, ka ja kāds LV paprasa kādu padomu, tad nevis saruna norit par problēmu/risinājumu, bet gan jāpaskaidro visiem apkārtējiem – kādēļ vispār viņam tas esot vajadzīgs? Varbūt nemaz nevajag? Un vispār, kam tāds sūds ir vajadzīgs?

    Hms…laikam būs jānokārto steidzamie darbi un jāizsludina jauna vakance, varbūt kāds jauns censonis vēlēsies palīdzēt uzlabot LV vidi interneta vidē?

    #274305
    shady
    Participant

    zemith – Diemžēl palīdzēt tev iegādāties iekārtu nevaru, toties padevu tavu sludinājumu pa oficiālo Notepad twitter kontu, varbūt kādam sekotājam būs kāds piedāvājums.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā